Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Taurė @ 2012 11 22, 02:50)
$25 off every $200 spent. (Exp. 11/21/2012)

Bet dar popierinius gautus perziuresiu. Surasysiu rydienai ka gero turiu popieriaus pavidale gautus pastu  4u.gif



Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1JULIANA6 @ 2012 11 22, 01:50)
su 90uzpkl siu kelniu koki dydi imt?ir dar del ugio ,mano 168,tai imt is regular,ar sort?
http://www.ae.com/we...equestid=266160

Gal geriau Regular..
O tokio tipo nežinau, neturėjus.. tai dėl dydžio galiu klysti, bet gal 2 užtektų rolleyes.gif Dar žiūrėkit, ten nurodyta inčias leg opening ir kt. dydžiai - įsiskaitykit. Aš su 92-93 lengvai įsipaišau į 4 dydį Artist'ų ir pan. džinsus, bet gal ir į 2 įsipaišyčiau ax.gif

Bet kainos tai užkeltos ae unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes gal galit papasakot kaip vakare vyks tas pasipirkinejimas?

Kur ispardavimai kad gaudyt nuolaidas mes siusim ir is karto uzsakines? Ar kada krepselius reikia surinkti.?
Papildyta:
Ar jau dabar galim siustus krepselius - ten jau yra extra tos nuolaidos ar nea dar smile.gif?
Padekit naujokei- niekada per tokius didelius ispardavimus neapsipirkinedavau blush2.gif
Atsakyti
http://www.sierratra...;colorFamily=02 gražus trumparankovis 100procentinis new merino wool ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 22 lapkričio 2012 - 09:49
Laba diena ar dar galima jungtis shoemetro uzsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2012 11 22, 10:12)
aciu labai  4u.gif supratau tada, kad noriu jo  biggrin.gif tik neapsisprendziu del spalvos  doh.gif visos geros  smile.gif


Aš irgi susigundžiau po Taurės pasakojimų ax.gif blush2.gif
Ėmiau randoną wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 11 22, 07:49)

Ai dar Gafsiukui pasigirsiu. Diedui goose nukepiau. O jau laimes kiek pas zmogu  doh.gif

Kuuuur? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate R @ 2012 11 21, 19:20)
Kokiu firmu laikrodziai vyriski geri? Ikalbejau vyra, kad laikrodis praktiskiau nei apyranke, tai dabar uzsikasusi paieska  doh.gif Nori tamsaus, juodo, nes sidabro spalvos dideli turi. Ziuriu Invicta firmos, bet gal geresniu yra? aisku uz nekosmine kaina, iki 200$ galvoju  g.gif

as vyrui kasdienai seiko jau kelinta imu,o teciui kazkada prikau tonino lamborghini,tei sake geresnio laikrodzio nebuvo turejes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dager @ 2012 11 22, 11:10)
as vyrui kasdienai seiko jau kelinta imu,o teciui kazkada prikau tonino lamborghini,tei sake geresnio laikrodzio nebuvo turejes  4u.gif

thumbup.gif
Sunus pernai pirko lamborghini, tiek patenkintas savo pirkiniu, kad net "gailisi" kasdienai nesioti doh.gif lotuliukas.gif ... Kasdieniniai pas ji Guess.

Vyras dziaugiasi Ferrari laikrodziu. Ir grazus ir patikimas... Kaip tik siandien bus Ferrari Modnique isparduotuvej ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ull: 22 lapkričio 2012 - 10:21
QUOTE(mama-gita @ 2012 11 21, 13:49)
Mergaičiukės, abūtų iš šitos parduotuvės batus užsisakyt įmanoma????
http://www.hottopic....Boot-746397.jsp

help?????
draugės merga baigia mane klausimais užbombarduot???????
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti