Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(erikamaja @ 2012 11 19, 11:14)
"Žmogų" vakar pribaigėm biggrin.gif
Aš saviškiam "Šokiui" daviau dar savaitę, bet matyt nreikėjo g.gif

Reikejo reikejo!!!! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 11 19, 10:22)
Reikejo reikejo!!!!  cool.gif

Aha, atsiprašau, buvau praleidus, dabar užmačiau, kad yra pora naujų foto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 19 lapkričio 2012 - 10:23
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 11 19, 00:19)

ar RAW fotografuoji?
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 11 19, 11:57)
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 11 19, 00:19)

ar RAW fotografuoji?


Va, apie tai ir pagalvojau, kai rašiau komentarą, kad perfotografuoti reiks - laiko dar yra paruošti kuo geresnį atviruką tėveliams. RAW turbūt mane išgelbėtų. Reikia pabandyti.
Ir, jeigu noriu daryti tokias nesąmonėles, turbūt nepakenktų dar šviesos šiek tiek nusipirkti g.gif Nes sunku velniškai be jos, namai pakankamai tamsūs, o ant palangės jau tokio milžino nykštuko nebeužkelsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 11 19, 11:06)

Dėl šviesos nieko negaliu patart, nemoku fotografuot prie dirbtinio apšvietimo.
O va Rawus rekomenduoju. Pasigelbėtum smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 19 lapkričio 2012 - 11:44
QUOTE(erikamaja @ 2012 11 19, 10:23)
Aha, atsiprašau, buvau praleidus, dabar užmačiau, kad yra pora naujų foto smile.gif

kai kurios gi tik savaitgalį fotografavo, manau dar bus foto, bent jau aš bandysiu įkelti kažką
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2012 11 19, 11:59)
kai kurios gi tik savaitgalį fotografavo, manau dar bus foto, bent jau aš bandysiu įkelti kažką

ok ok erzinuos biškį biggrin.gif
Atsakyti
Isorai linkeciau daugiau optimizmo... zvilktelejau flicr ir radau patinkanciu kadru is jos seses fotosesijos. Tiesiog nepataikei atrinkti pirmosios rodomos foto.
Gal but noretusi daugiau ivairoves, o ne tik tos pacios pievos ir to pacio megstuko, nes berots minejai, kad daigtu turejot lb daug...
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2012 11 19, 01:19)
O aš rodau savo kalėdinį vaiką  ir laukiu kokio patarimo, kaip pataisyti spalvas  ir kitus

labai laukiu, kai gausi veidrodinuka. kuri laika vis norejau pasakyti, kad jei kam jo reikia, tai tikrai tau.

kaledinis vaikas man nelabai. bet as alergishka velykiniam, kalediniam, helovinishkiem/ir t.t. vaikam, tai nuomone tokia gan subjektyvi. del spalvu - labai padetu RAW (ypac kai toks dirbtinis sudetingas apsvietimas, per RAW labai lengva pataisyt ir nustatyt teisinga WB). bet ar jis yra muilinese? as to nezinau.
QUOTE(erikamaja @ 2012 11 19, 11:14)
"Žmogų" vakar pribaigėm biggrin.gif
Aš saviškiam "Šokiui" daviau dar savaitę, bet matyt nreikėjo g.gif

reikia. reikia smile.gif
QUOTE(Stikline @ 2012 11 19, 10:17)
Na, kad jau paspaudžiau cituoti, tai i kitą temą atsirutulioiu 

as myliu gruda, nezinau kodel tavo variante man jo per daug. bet as nebandzius tokios auksto iso (max buvo 800 ir man nebepatiko). matyt I juosta yra stebuklinga. as daznai paziuriu kelis kadrus is savo pirmosios. irgi viskas patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2012 11 19, 13:23)
labai laukiu, kai gausi veidrodinuka. kuri laika vis norejau pasakyti, kad jei kam jo reikia, tai tikrai tau.

kaledinis vaikas man nelabai. bet as alergishka velykiniam, kalediniam, helovinishkiem/ir t.t. vaikam, tai nuomone tokia gan subjektyvi. del spalvu - labai padetu RAW (ypac kai toks dirbtinis sudetingas apsvietimas, per RAW labai lengva pataisyt ir nustatyt teisinga WB). bet ar jis yra muilinese? as to nezinau.


bigsmile.gif Kaaaaip man geeeera girdėti 4u.gif Čia toooks įvertinimas mano žaidimams ir mano potencialui... Aš labai noriu veidrodinuko. Fotografuodama ir pati kiek džiaugsmo apturiu, o jei dar kitus pradžiugint pavyksta, tai taip smagu viduj būna... Nerealiai. Ir apskritai, man patinka džiuginti žmones smile.gif
O dėl tų kalėdinių vaikų - sutinku, čia nei didelio meno, nei originalumo ieškot nereikia, galima žiūrėt tik į techniką biggrin.gif Ir man aktualu buvo tos spalvos tose nuotraukose, ko pridėt, ko atimt, kuo paspalvint naudojant sluoksnius... Žinau, kad iš š. vaško neišspausi biggrin.gif , bet o gal... O paskui pergalvojau, kad laiko aš turiu nemažai, o ir vaikas niekur neprapuls, tad aš galiu kartot kartot kartot kartot kaaaartot kadrus iki kol bus taip, kad nieko geresnio fotoaparatas jau nebeišspaus...
O dėl RAW, tai mano lumixas jį turi. Telpa 10 nuotraukų, atrodo. Retkarčiais padarau vieną kitą kadrą šituo režimu, kai turiu laiko ir nereikia didesnio kiekio nuotraukų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 19 lapkričio 2012 - 13:18
QUOTE(Maggie @ 2012 11 19, 13:23)
as myliu gruda, nezinau kodel tavo variante man jo per daug. bet as nebandzius tokios auksto iso (max buvo 800 ir man nebepatiko). matyt I juosta yra stebuklinga. as daznai paziuriu kelis kadrus is savo pirmosios. irgi viskas patinka  biggrin.gif


Tai, matyt, vadinama euforija biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Visai smagiai pažiūrėjau "Dancers among us behind the scenes". Vis dar mąstau ką geresnio konkursui padaryt, gaila raumeningų vyrukų neturiu lotuliukas.gif
Dancers among us

Voveraite - merginos jau išsakė savo nuomonę, pritariu joms. Beje priklausant nuo PS versijos, gali ir jpg atsidaryti kaip Raw. Aišku, tai nebus tikrasis Raw, bet gali pabandyt.
Jpg to Raw
Atsakyti