QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 28, 20:11)
Kokios nėštumo nutraukimo pasekmės?
Nėštumo nutraukimas psichologiškai neigiamai paveikia moterį, jos vyrą, vaikus ir net pačius medikus, sukelia potrauminį streso sutrikimą,
Informacija ir statistika paremti faktai
Poabortinį sindromą, kaip potrauminio streso sutrikimo atmainą, 1981 m. aprašė amerikiečių psichologas Vincentas Rue.
Vokietijoje atliktas tyrimas: 80 proc. moterų kenčia nuo vėlyvųjų aborto pasekmių.
Abortas padidina savižudybės riziką. Lyginant pagimdžiusias ir abortą patyrusias moteris pastarųjų nusižudė šešis kartus daugiau.
Apklausus 1000 vyrų, nustatyta, kad ¾ jų pergyveno sunkų su abortu susijusį laikotarpį.
Iš daugiau nei 400 abortus atlikusių porų 70 proc. išsiskyrė per mėnesį po aborto. Kito tyrimo duomenimis, tik 2 iš 11 nevedusių moterų po aborto tęsė santykius su sugyventiniu.
99 proc. abortų daroma dėl socialinių ir ekonominių priežasčių ir tik 1 proc. dėl išprievartavimo, kraujomaišos, silpnos sveikatos, didelio luošumo ir pan.
Iš JAV atliktų tyrimų matyti, kad pusę apsisprendimų atlikti abortą paskatino vyrai; Kanadoje 8 iš 10 moterų teigia, jog būtų gimdžiusios, jei jas būtų palaikę aplinkiniai.
Moterys, dariusios abortus, pagimdo dvigubai daugiau negyvų kūdikių. Gerokai padidėja kūdikių mirtingumas.
Savaiminiai persileidimai moterims, dariusioms abortus, yra 30 40 proc. dažnesni nei nedariusioms.
25 proc. (kai kurių tyrimų duomenimis dvigubai daugiau) moterų, nutraukusių pirmąjį nėštumą, visam gyvenimui lieka nevaisingos.
Toleruoju kitokia nuomone, bet niekaip negaliu pakesti totalios dezinformacijos forume! Pirma, postraumatinis streso sutrikimas praktiskai niekada nepasireiskia moterims kurios savo noru pasirinko aborta, antra, visas jusu statistikos rinkinys yra tiesiog is pirsto lauztas, jei jau neidedate nuorodos i konkrecius tyrimus, tai bent pasigooglinkite ir antra karta patikrinkite siuos "faktus"- labai nustebsite. Standartinis krikscionisko anti abortinio puslapio melas.
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 07:19)
Jūs čia mane toliau visos pulsite, bet yra toks dalykas, kaip praeities karma.. Ir koks žmogus begimtų, vadinasi taip turėjo būti, jis turi kažką atpirkti, praeiti pamoką. Jei tokiam vaikui neleidžiama ateiti ir visko išgyventi, tai ta kažkokia bėda niekur nedingsta, ji gali pereiti į tolesnes kartas, vaikų/vaikaičių ir t.t.
Nes gyvenimas neužsibaigia tik mumis ir mūsų vaikais...
Nemanau, kad jusu religiniai ar kaip cia pavadinti isitikinimai turetu buti kaip rimti argumentai ir kad jie cia bent kiek i tema.
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 06:26)
Pvz. kas jums liepia mylėtis per vaisingas dienas, kad ir su apsaugom, bet drebėti, jei neplanuojate šeimos pagausėjimo? Niekas. Gal pasidomėkite apie šeimos planavimą? Pradžiai susipažinimui:
http://www.zmogausgy....lt/santuokinis
Kol buvau visai naujokė ir dar tik mokinausi pažinti savo kūną ir su vyru lankėme NPŠ paskaitas ėmiausi į pagalbą šį:
http://www.bioself.com/index.html
Siaip sis budas daugumai zmoniu nepriimtinas, jau vien del to, kad normaliai moteriai labiausiai norisi myletis per vaisingas dienas, tai kame cia logika myletis kada nelabai norisi, nesimylet kada norisi. O apie visus vaisingu dienu nustatymo aspektus patylesiu....