Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(li-ena @ 2013 02 07, 23:33)
o tai kodel jus manot, kad nieks tokiu seimu neremia? dabar yra tikrai ne viena fb grupe ar labdaringa organizacija, kurios tikslingai padeda tokioms seimoms. apskritai, pinigu turejimas ar neturejimas yra laikinas dalykas;-) jeigu jau taip viska vertinti, is sios puses, tai kodel, atejus sunkiam laikotarpiui, neismesti i gatve kates ar suns, neatiduoti jau gmusiu vaiku ir pasenusiu gimnaiciu i globos namus, vyra irgi galima isvaryti:-D:-D o kam reikalingas, jeigu pinigu neuzdirba? na ir gyventi sau paciai graziai ir sokolada valgyti lotuliukas.gif



Gal malonetumete pateikti tokiu pvz. "gyvu" ax.gif
Jeigu jus remiates gyvenime Tik krastutinumais((cia del ismetimo,nes pries isigyjant net ir gyvuneli,reiketu pagalvoti-aisku jeigu nors siek tiek smegenu yra,ar sugebesi ji islaikyti,jau nekalbu apie zmoguti,o del jusu "pasenusiu",tai kaip bebutu toks zmogus bent gauna senatves pensija,ir jis pats ar jo vaikai nuspres kas ir kaip,o ar mazas zmogutis gali uz save nuspresti??? cool.gif )),tai jau jusu problema,nes...kai zmogus nesugeba islaikyti pats saves nuo iki gyvendamas,tai apie ka jus cia paistote. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgaplaukė: 08 vasario 2013 - 20:42
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 09:26)
Ir kur aš sakiau, kad reikia gimdyti ir gimdyti? Pvz. kas jums liepia mylėtis per vaisingas dienas, kad ir su apsaugom, bet drebėti, jei neplanuojate šeimos pagausėjimo?



Jis ne visoms tinka. Kaip ir ne visoms tinka Kt, spiralės ar sargiukai.
Bet išeičių, be abejo, yra. Pvz., vyro sterizilacija, jei kategoriškai nenorima vaikų. Patikimumo procentas išties didelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 vasario 2013 - 14:53
QUOTE(flight @ 2013 02 09, 15:53)
Jis ne visoms tinka.  Kaip ir ne visoms tinka Kt, spiralės ar sargiukai.
Bet išeičių, be abejo, yra. Pvz., vyro sterizilacija, jei kategoriškai nenorima vaikų. Patikimumo procentas išties didelis.


Manau jei žmonės nori, jiems svarbu tai, tai tikrai randa būdų kaip tą padaryti. Jei nesvarbu, tai žinoma, kam sunkti galvą. Tuomet ir atsiranda N pasiteisinimų - netinka, nepatinka ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 09, 16:41)
Manau jei žmonės nori, jiems svarbu tai, tai tikrai randa būdų kaip tą padaryti. Jei nesvarbu, tai žinoma, kam sunkti galvą. Tuomet ir atsiranda N pasiteisinimų - netinka, nepatinka ir pan. smile.gif


Koks kategoriškumas. Arba saugosi 100 proc. patikimomis priemonėmis, arba nesisaugo visai ir galvos nesuka rolleyes.gif Lyg tarpinių variantų negali būt. O gal saugojosi 10 metų ir viskas puikiai veikė, o vat vienuoliktais - pavedė? Gal saugojosi su vienu partneriu tam tikru metodu ir jis buvo absoliučiai patikimas, o vat su kitu tas pats metodas nebesuveikė. Ir dar n "o gal..." gali būt.

Tikrai nemanau, kad absoliuti dauguma tų, kurios darėsi abortą visai nesisaugojo. Vienoms gal nepasiseka dėl menkos patirties, kitoms - dėl nelemto atsitiktinumo, trečioms dėl klaidos. Žinoma, yra ir tokių, kurioms tikrai nusispjaut. Tačiau nemanau, kad jų dauguma. Jau vien todėl, kad abortas nėra nei pigi, nei (manau) maloni procedūra.
Atsakyti
persigalvojau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Mia#: 09 vasario 2013 - 17:03
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 09, 16:41)
Manau jei žmonės nori, jiems svarbu tai, tai tikrai randa būdų kaip tą padaryti. Jei nesvarbu, tai žinoma, kam sunkti galvą. Tuomet ir atsiranda N pasiteisinimų - netinka, nepatinka ir pan. smile.gif




Vienintelis patikimas būdas - sterilizacija. smile.gif Tik jau nepradėkit teigti, kad koks NŠP tinka visoms- neduokdie, dar kuri TIKRAI nenorinti vaikų ims ir patikės. Ne visoms, toli gražu.


O prie ko čia pasiteisinimai? Ir dėl ko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 vasario 2013 - 18:57
QUOTE(flight @ 2013 02 09, 19:55)
Vienintelis patikimas būdas - sterilizacija.  smile.gif  Tik jau nepradėkit teigti, kad  koks NŠP tinka visoms- neduokdie, dar kuri TIKRAI nenorinti vaikų  ims ir patikės. Ne visoms, toli gražu.
O prie ko čia pasiteisinimai? Ir dėl ko?


Na aš tiesiog manau, kad jei žmogus nusprendžia dėl kažko, kažko siekia, nori, tai randa būdų kaip tai padaryti. Čia visus gyvenimo atvejus liečia...

Čia #Mia# rašė apie NPŠ, bet ištrynė. nežinau ar jūs lankėte kursus, ar žinote kitus metodus, nes NPŠ nėra tik temperatūros matavimai. Tik temp. matavimas ar dienų skaičiavimas tikrai prastas metodas smile.gif

Mes su vyru NPŠ naudojame virš 10 m. jau. Ir beje mano ciklas nėra reguliarus, net labai nereguliarus sakyčiau. Dėl tikrumo turiu aparačiuką, kuriuo pasitikrindavau ypač pradžioje ir dabar, jei jaučiu, kad ne visiškai esu tikra.
Ir šiaip, jei ir ateitų tas netyčiukas, tai priimtume su meile, nes gi suvokiame, kad gali būti visaip smile.gif
Jei 100% nenorėtume vaikų jau, tai vyras pasidarytų vazektomiją.

Čia šiaip, pasiskaitymui, manau šiai temai tinka šis straipsnis http://www.delfi.lt/...i.d?id=44218649
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 09 vasario 2013 - 19:43
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 09, 20:31)
Na aš tiesiog manau, kad jei žmogus nusprendžia dėl kažko, kažko siekia, nori, tai randa būdų kaip tai padaryti. Čia visus gyvenimo atvejus liečia...


Sutinku, BET. Niekas neapsaugotas nuo klaidų ar tiesiog - nesėkmės. Irgi, visus gyvenimo atvejus liečia. Ir teigti, kad va, matyt, nesistengė, nieko nedarė, pasiriko lengviausią kelią ir galvos nesuko - nelogiška.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 02 09, 20:37)
Sutinku, BET. Niekas neapsaugotas nuo klaidų  ar tiesiog - nesėkmės. Irgi, visus gyvenimo atvejus liečia. Ir teigti, kad va, matyt, nesistengė, nieko nedarė, pasiriko lengviausią kelią ir galvos nesuko - nelogiška.


Na bet pas tuos, kurie tikrai suvokia kas gali būti po sekso ir kaip įmanydami saugosi tikrai negali būti daug tų netyčiukų smile.gif
Aš gal labiau kalbu apie tas poras, kurioms abortas yra normali procedūra, jei ką.
Mano giminaitė dirba VGN, tai gi per dienas mato, kiek atvažiuoja darytis abortų. Ir tikrai tos moterys nėra nusistekanusios ar dar kažkokios. Didžioji dalis tikrai išaugintų tuos vaikus ne vieną ir ne du. Bet sako, kai paklausinėja jų kodėl abortas, tai rimtų priežasčių kaip ir nėra. Tiesiog: "maniau, kad neužkibsiu, noriu malonumo, noriu jausti vyrą, nenoriu tų gumų, KT nenoriu, spiralės netinka...O tai kas čia tokio, juk ten tik ląstelių/mėsos gumulas - išsiurbs ir viskas" ir t.t., t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 09 vasario 2013 - 19:55
O aš kažkaip linkus manyti, kad tokių moterų, kurios į abortą žiūri lengvabūdiškai MAŽUMA. Aišku, visokių yra, bet tikrai nereikia teigti, kad vos ne kas antra mergina, kuri nusprendžia pasidaryti šią procedūrą, tai daro lengva ranka ir abortas jai vos ne kaip kokio kontraceptiko alterantyva. Kaip tik čia yra KRAŠTUTINĖ IR PATI NEMALONIAUSIA priemonė, kuri toli gražu nėra maloni.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 09, 20:52)

Mano giminaitė dirba VGN, [...]sako, kai paklausinėja jų kodėl abortas, tai rimtų priežasčių kaip ir nėra. T[...]


Kas ji tokia, kad spręstų, kieno priežastys rimtos, o kieno ne? unsure.gif Ji gal kunigas? Išpažintis priima? Ar iš kelių abstrakčių frazių bei aprangos nusprendžia, gali ta moteris tą vaiką augint ar ne, svarbios jos priežastys, ar nelabai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 02 09, 19:52)
Na bet pas tuos, kurie tikrai suvokia kas gali būti po sekso ir kaip įmanydami saugosi tikrai negali būti daug tų netyčiukų smile.gif
Aš gal labiau kalbu apie tas poras, kurioms abortas yra normali procedūra, jei ką.
Mano giminaitė dirba VGN, tai gi per dienas mato, kiek atvažiuoja darytis abortų. Ir tikrai tos moterys nėra nusistekanusios ar dar kažkokios. Didžioji dalis tikrai išaugintų tuos vaikus ne vieną ir ne du. Bet sako, kai paklausinėja jų kodėl abortas, tai rimtų priežasčių kaip ir nėra. Tiesiog: "maniau, kad neužkibsiu, noriu malonumo, noriu jausti vyrą, nenoriu tų gumų, KT nenoriu, spiralės netinka...O tai kas čia tokio, juk ten tik ląstelių/mėsos gumulas - išsiurbs ir viskas" ir t.t., t.t.



O jus ir jusu giminaite padare kazkokia apklausa,kad sprendziate,kad joms " abortas,tai normali procedura" g.gif wink.gif Bent paskaicius jusu postus,tai visa info pletku lygyje ir tiek. cool.gif
Na jusu mastymo lygis,tai mane pribloskia cool.gif O jus nesuvokiate,kad tos kurios ir galetu gimdyti,ju gyvenimo tikslas ne tunta vaiku tureti,o realizuoti save kitur. ax.gif
Atsakyti