Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 14:07)
Kur parašyta, kad neleidžiu? Aš pati jiems nepritariu, man gaila, bet kiekviena turi savo gyvenimą. Aš gyvenu savo gyvenimą, o kitų sprendimų negaliu sau prisiimti.
Žodžiu, kaip tik norite, taip interpretuojate... Vaikų darželis. Ką čia ir be kalbėti daugiau.

O Jums tik vienas žodis - pagrįskite pagrįskite, tarsi be kažkokio mokslininko pagrindimo nemokėtumėte ir gyventi, matyti, jausti, suprasti daugelio gyvenimo dėsnių.

Sėkmės Jums, mielosios.

Jei nepastebejote, zodis neleidziate buvo parasytas kabutese. Taip rasiau butent todel, kad niekaip negalite praktiskai to neleist, tik teoriskai, ka savo pasisakymais ir darote.
Atleiskite, bet tai Jus elgiates kaip vaiku darzelyje, neturit jokiu argumentu pagrist savo nuomonei, tai kaip vaikas metat "zaisliukus" i kampa ir viskas, neturiu laiko litanijoms, mane uzsipuola, ka pasakau nepriima kaip nenugincijamos tiesos... doh.gif:
Kaip Hmmm... rase, jei reiskiat nuomone tai ir yra nuomone, tikejimas ar pan, o jei norite buti pavyzdziu, turite ir pati mastyti ir kitus skatinti. Juk vaiku neauklejate, kad suaugusiuju zodis yra dogma, negalima klausti, nereikia aiskinti g.gif: Jau keletas pastebejimu buvo apie Jusu citata apie aborto pasekmes, o Jus net nesugebejote pasitikrinti ar tie duomenys buvo teisingi, kitaip nemanau jog nutyletumet, butu postas, kad va tas ir tas atliko si tyrima ir rezultatai tikri. O dabar tik jauciates uzpulta, nes neturit faktu apsiginti.
Jums taip pat sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 08:26)


Neatsakau į tuos kl. kur matau, kad nėra prasmės diskutuoti su tuo žmogumi, nes Jūsų kultūros lygį ne vienoje temoje pastebėjau, tą pastebėjo ne viena, ir ne dvi SM narės taigi... Tiesiog gaila laiko ir negera su Jumis diskutuoti... O rietis aš neturiu noro tikrai
Mano atsakymai gana trumpi, o ta pasak jūsų tik teorija yra nukopijuota. 

Ir kur aš sakiau, kad reikia gimdyti ir gimdyti? Pvz. kas jums liepia mylėtis per vaisingas dienas, kad ir su apsaugom, bet drebėti, jei neplanuojate šeimos pagausėjimo? Niekas. Gal pasidomėkite apie šeimos planavimą? Pradžiai susipažinimui: http://www.zmogausgy....lt/santuokinis
Kol buvau visai naujokė ir dar tik mokinausi pažinti savo kūną ir su vyru lankėme NPŠ paskaitas ėmiausi į pagalbą šį: http://www.bioself.com/index.html

Todėl nepergyvenkite ir nešiurpkite, sekso bado tikrai nejaučiame smile.gif Šį metodą naudojame jau virš 10 m. ir esame patenkinti.

Bet jokiais būdais to neperšu Jums.

Sėkmės Jums, mieloji.



Na kai nera argumentu,tai...patampi ir mieloji,ir dar be kulturos,na bet jusu isauklejimas,kuri vis pabreziate(kai zmogus kulturingas,tai jam nereikia visiems deklaruoti)neatspindi tikroves,keista,ane biggrin.gif Niekalas tos jusu prirasytos brosiureles blink.gif
Kaip ir patvirtinote mano ankstesnio posto pastebejimus ax.gif biggrin.gif
O jus dar ir zinote kuri dalyve ka galvoja...na jo,kaip kitaip,juk jus cia ne su kopusto galva hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 01 29, 09:19)
Jūs čia mane toliau visos pulsite, bet yra toks dalykas, kaip praeities karma..



Na uzkabino sis sakinys,nes...neveltui matyt kalbate apie praeities karma wink.gif
Atsakyti
QUOTE(li-ena @ 2012 11 19, 21:02)
mano mama ziauriai jauciasi. iki siol. o jau daugiau negu 20 metu praejo.


maniškė tai man niekada nepasakojo nieko apie tai. Sužinojau visai atsitiktinai. Tai tik kartą kalbėjom ir sakė kad to vaiko niekas nenorėjo. Tai tik vienas dievas žino kaip ji ištikrųjų jaučiasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniukas20 @ 2013 01 28, 00:39)
Pries abortus be jokiu kalbu.Turetu juos grieztai drausti.
Kai gulimasi i lova iskarto zinom apie pasekmes nesvarbu saugaisi ar ne,simtaprocentines apsaugos nera,nebent susilaikymas,o uz pasekmes manau visi turi atsakyti.O savo vaikui givybes neturi teises nei viena nutraukti.
Viena drauge pasidare aborta,tai iki dabar kankinasi.O koki menesi apskritai nemiegodavo naktim,vis sapnuodavo viska... Ir nemanau,kad tai laikina.

Gerai, o jei kokia alkoholike narkomane ar kokia sliundra neziuri i tas apsisaugojimo priemones ir pastoja joms tikrai tas vaikelis nerupes ir jos jo neziures, o tik kankins, tai tikrai manau kad joms geriau pasidaryti aborta ar isvalyma. Zinau viena seima vyras alkoholikas, zmogzudys atsedejes 10 metu, zmona irgi pijoke turi 3 ar 4 vaikus, vaikai jau pauge visa suprantantys jiem kazkur nuo 10 iki 4 metu amziaus, tai jie ant tiek buna alakani, kad eina is kaimynu sunu vogti maista, murzini , uteliuoti... Jus toki gyvenima linkite ir kitiem dar negimusiems vaikams?
Kaimynai pamate toki vaizda zinoma pmaitino vaikus iskviete soc. darbuotojus jie pasieme pacius maziausius i vaiku namus, o vyresnius paliko likimo valiai, po dvieju metu vaikus grazino atgal "ale tevams", pirma laika stebejo soc darbuotojai , nustojo ziuret situacija pradejo kartotis vyresni vaikai pradejo vogti, nes kito pragyvenimo budo ju niekas neismoke. Ar ir tai jum atrodo normalu? Beje ta motina n kartu daresi abortus ir as tik uz tai, kad kiti nepamate tokio gyvenimo kaip pirmi to seimos vaikai.
Papildyta:
As nesakau, kad abortai yra geris, bet yra tam tikru situaciju kur jie butini. Jei moteris jaucia,kad negales auginti to vaikelio tai geriau jau pasidaro isvalyma. Kai as pirma kart pastojau man net minties nebuvo kilusi kazka darytis anyta labai tam priestaravo, kai pastojau antra karta ji tiesiog spiege, kad as daryciausi aborta jog man tai bus nasta ir t.t jo ji pati kelis sykius daresi ir nieko gyvena sau laiminga. Zinoma as visam tam priestaravau ir jokio aborto nesidariau, bet 4 men man buvo nesivystantis nestumas, as iki siol prisimenu ta maza vaikeli ir prisiminus verkiu , gal tai bus naivu is mano puses, bet as tikiu jog prie to prisidejo anyta, veliau girdejau jog ji vaiksciojo pas kazkokia bobute uzkalbineti( nezinau ko,)cia tik mano speliones.
Dabar turiu du nuostabius vaikuciu ir jei nutiktu taip jog pastociau dar karta gymdyciau ir 3 ir 4 vaikeli.
Atsakyti
tokioms šeimoms yra socialine prieziura , ji ir turi vaikais pasirupinti. jau kelinta karta sakau, kad tokias moteris reikia sterilizuoti, arba ikalti joms spirale.
Tem yra apie normalias, nedegradavusias moteris.
Atsakyti
QUOTE(Onomotopėja @ 2013 01 31, 18:59)
tokioms šeimoms yra socialine prieziura , ji ir turi vaikais pasirupinti. jau kelinta karta sakau, kad tokias moteris reikia sterilizuoti, arba ikalti joms spirale.
Tem yra apie normalias, nedegradavusias moteris.

Manau šiuo metu socialinė priežiūra yra toli gražu ne tokia, kokia turėtų būti. Kaip Black Queen rašė, kad paėmė tik mažiausius ir paskui gražino, jokių problemų neišsprendė. Būčiau kaip ir už sterilizaciją, norėtųsi sakyti netgi priverstinę, bet žmogaus teisės labai slidus reikalas. Nei per prievartą sterilizuosi, nei spiralę įdėsi jei nenorės (gali ir netikti pagal sveikatą).
Black Queen pavyzdys buvo komentaras į postą, kur pasisakyta už griežtą draudimą, suprask visoms ir bet kokiais atvejais, nuo asocialių iki vadinamų noormalių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Queen @ 2013 01 31, 08:50)
As nesakau, kad abortai yra geris, bet yra tam tikru situaciju kur jie butini. Jei moteris jaucia,kad negales auginti to vaikelio tai geriau jau pasidaro isvalyma.


Sioms mintims pritariu mirksiukas.gif

Jus kalbate apie degradavusias,o as kalbu(ir kelios tam pritaria) apie normalias moteris,turincias vaiku,bet...nebegalincios islaikyti kitu,netyciuku (nedarbas ir kt. priezastys),gal ateityje,pasitaisius situacijai,tokios ir gimdys,nes gal toje seimoje tos problemos laikinos. Kai kurios siulo tokiais atvejais vyrams pasidaryti operacijas,bet jeigu seimoje finansai nekokie,tai apie ka cia kalbama blink.gif . Ir dar, jeigu seima neturi pinigu tam netyciukui islaikyti,tai gal tokios protinguoles-siulytojos,parems tokias seimas finansiskai g.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 01 31, 23:40)
Sioms mintims pritariu mirksiukas.gif

Jus kalbate apie degradavusias,o as kalbu(ir kelios tam pritaria) apie normalias moteris,turincias vaiku,bet...nebegalincios islaikyti kitu,netyciuku (nedarbas ir kt. priezastys),gal ateityje,pasitaisius situacijai,tokios ir gimdys,nes gal toje seimoje tos problemos laikinos. Kai kurios siulo tokiais atvejais vyrams pasidaryti operacijas,bet jeigu seimoje finansai nekokie,tai apie ka cia kalbama  blink.gif . Ir dar, jeigu seima neturi pinigu tam netyciukui islaikyti,tai gal tokios protinguoles-siulytojos,parems tokias seimas finansiskai g.gif  wink.gif


Pritariu jusu postui. Yra dar daugybe pavyzdiu kodel galima pasidaryti isvalyma ir nemanau, kad reikia smerkti tas moteris ar merginas. Zinau viena moteri jai jau apie 70 metu jinai turi 4 vaikus 3 vaiko jinai nenorejo(pastojo nuo kito vyro) pagimde ji berniuka , bet jo mylejo visada ji niekino ir visekeriopai izeidinejo,tam sunui 46 metai ir jinai iki siol jam issako visokiausias bjaurybes vadina belekaip ji. Moteris nepasidare aborto, bet ir tam vaikui nedave jokios meiles , silumos.
Atsakyti
Tik pagalvojau toks grazus zodis, atrodo reiskiantis kazka teigiamo: isvalymas, o is tikruju cia nusako toki baisu dalyka. Isvalo mamos kuna nuo jos vaikelio palaiku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2013 01 31, 23:40)
. Ir dar, jeigu seima neturi pinigu tam netyciukui islaikyti,tai gal tokios protinguoles-siulytojos,parems tokias seimas finansiskai g.gif  wink.gif


o tai kodel jus manot, kad nieks tokiu seimu neremia? dabar yra tikrai ne viena fb grupe ar labdaringa organizacija, kurios tikslingai padeda tokioms seimoms. apskritai, pinigu turejimas ar neturejimas yra laikinas dalykas;-) jeigu jau taip viska vertinti, is sios puses, tai kodel, atejus sunkiam laikotarpiui, neismesti i gatve kates ar suns, neatiduoti jau gmusiu vaiku ir pasenusiu gimnaiciu i globos namus, vyra irgi galima isvaryti:-D:-D o kam reikalingas, jeigu pinigu neuzdirba? na ir gyventi sau paciai graziai ir sokolada valgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2013 02 07, 21:59)
Tik pagalvojau toks grazus zodis, atrodo reiskiantis kazka teigiamo: isvalymas, o is tikruju cia nusako toki baisu dalyka. Isvalo mamos kuna nuo jos vaikelio palaiku unsure.gif

man irgi kažkodėl išvalymas labai teigiamai skamba smile.gif
Atsakyti