Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

QUOTE(Julsita @ 2012 12 07, 11:35)
Š...nuotaikos-mano mažiulis atsikėlė su tempa ir viduriuot bando  doh.gif Tikiuosi nesam tiesiam kelyj į infekcinį skyrių  verysad.gif  trauksim pas daktarę

Na tai su gimdymo metinėm  4u.gif
user posted image
Na,kad ir gražiai,Ramsiau,pateikiai savo nuotaikas po Anos Kareninos,kad it Abdulovas vaidina,nesusigundysiu-ne  mano šitokie filmai  blush2.gif
O aš vakar pabaigiau Voroninų 11-tą sezoną ir jau dedamas 12-tas,tai turėsim su tėveliu iš ko krizent per jo atostogas  thumbup.gif


Nu ir kaip sveikatos? g.gif

Ačiū už kvietkas smile.gif

Nu ir man tokie filmai nelabai, bet kartasi reikai...Na, kaip sakoma, iš bendro išsilavinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 15:33)
Nu ir kaip sveikatos?  g.gif



Nu ir kol kas nieko gero. Gerklė,ausis,sloga,kosulys ir pilvas streikuoja.Nu tikiuosi išsikapstysim be ligoninės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 10:48)
Aš gimdyvė šiandien tongue.gif Mano "mažąjam" 19 ką tik stuktelėjo  doh.gif

sveikinam 4u.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 12 07, 15:41)
Nu ir kol kas nieko gero. Gerklė,ausis,sloga,kosulys ir pilvas streikuoja.Nu tikiuosi išsikapstysim be ligoninės  unsure.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif

šiandien pabaigiau lyg Uslovija kontrakta,neblogas,bet buvo galima per trumpiau serijų parodyt 4u.gif

dukra išeina pas draugę miegot,kaip nepatinka,kaip nenoriu doh.gif (nemėgstu tokių nakvojimų,bijau,kad ko neprisigalvotų ir ttt blush2.gif )
vaikis savo muziejų žiūrės,o aš žaliaakį pažiūrėsiu,nes kažko ilgokai siuntė tai į tą vietą kitą peržiūrėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 12 06, 23:21)

toliiiii g.gif

QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 11:48)
Aš gimdyvė šiandien tongue.gif Mano "mažąjam" 19 ką tik stuktelėjo  doh.gif

su gimimu_sveikatos, istvermes
user posted image

QUOTE(Visgi @ 2012 12 07, 16:06)
''Возвращение'' /2012/

aciu 4u.gif

laba vakara ax.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif Pas mus irgi jau ziema biggrin.gif Apuoke gali varyt Pasvalin nuo kalniuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 12 07, 19:26)
Labos  4u.gif Pas mus irgi jau ziema  biggrin.gif Apuoke gali varyt Pasvalin nuo kalniuku  biggrin.gif

Aha ką tik anyta pasakojo kaip užvertė sniegu biggrin.gif Atvarysim ant Kalėdų mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2012 12 07, 20:16)
Aha ką tik anyta pasakojo kaip užvertė sniegu  biggrin.gif Atvarysim ant Kalėdų  mirksiukas.gif

Lauksim biggrin.gif
Atsakyti
Ramsiau,ji neverta žaliaakio,jai tik su tuo kaimiečiu ir būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 12 07, 21:12)
Ramsiau,ji neverta žaliaakio,jai tik su tuo kaimiečiu ir būti  mirksiukas.gif


O taip, taip drinks_cheers.gif Neverta schmoll.gif Nors ir graži, ale schmoll.gif


Atšventėm, pririjom torto, fui blink.gif
Dabar gaivinsiuos raudonu gruzinišku vynu ... ir leisiu sau atsipūtus paganyti akis tongue.gif . Nusipelniau šiandien ax.gif
Iškirpsim tą nevertąją damą ir mėginsim įsivaizduoti kad aš ten priremta prie sienos... doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 07 gruodžio 2012 - 22:27
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 07, 22:01)

Iškirpsim tą nevertąją damą ir mėginsim įsivaizduoti kad aš ten priremta prie sienos... doh.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
kaip tik vakar vakare ,pabaigus "Prodajotsia koška",pradėjau žiūrėt šitą ir jau nuo pirmų kadrų prisiminiau,kad mačius tongue.gif Čia ir dar jaunas tongue.gif
Atsakyti
Vakar iki vidurnakčio žiūrėjau Я ВЕРНУСЬ. atsitraukt ir nustot žliumbt negalėjau. Liko dar 3 serijos.

Kas nematėt - rekomenduoju. Pačio karo ten beveik 0, tik apie tris seseris.. Ir aktoriai geri
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 12 08, 10:02)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
kaip tik vakar vakare ,pabaigus "Prodajotsia koška",pradėjau žiūrėt šitą ir jau nuo pirmų kadrų prisiminiau,kad mačius  tongue.gif  Čia ir dar jaunas  tongue.gif

Nu ne jauniklis g.gif 2008 metų filmas (bet žinoma jaunesnis negu dabar mirksiukas.gif )


QUOTE(tura @ 2012 12 08, 10:25)
Vakar iki vidurnakčio žiūrėjau  Я ВЕРНУСЬ. atsitraukt ir nustot žliumbt negalėjau. Liko dar 3 serijos.

Kas nematėt - rekomenduoju. Pačio karo ten beveik 0, tik apie tris seseris.. Ir aktoriai geri

Mėginsim. Tokie man tinka, kur priverčia cray.gif
Atsakyti