Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testas neigiamas, bet aš laukiuosi

Apklausa: Ar taip kam nors buvo? (321 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jokema @ 2008 10 08, 12:04)
Labas,
Su manim irgi dedasi mistiški dalykai: mmm vėluoja 3 dienas, 3 testukai neigiami, kūno temp. 37,2 bet kuriuo dienos metu (jau trys dienos kaip matuoju) na ir kiti požymiai - pasikartojantis pilvo maudimas, užeinantis-praeinantis krūtinės jautrumas, dažnas šlapinimasis g.gif
Vaikutis buvo planuojamas  wub.gif
Tik va tie neigiami testukai... Su pirmu sulaukiau teigiamo testuko neilgai trukus g.gif

Man taip pat buvo, ta temperatura ir visi pozymiai, vaikiuka planavom, bet NT neigiami, milijona pasidariau.. doh.gif , tada netikejau, kad jie gali but tokie nepatikimi ir pagalvojau kad nesilaukiu, o istikro nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už komentarus 4u.gif
Aš vieną momentą manau - viskas, tikrai laukiuosi, o kitą - ne, juk testai neigiami.
Na bus matyt, dar lukterėsiu iki savaitgalio, o po jo imsiuos radikalių veiksmų (jei nebus mmm) cool.gif
Atsakyti
jokema, nueik pasidaryti HCG kraujo testa i poliklinika, tai zinosi tirkai, nes HCG auga kas dvi dienos, gydytoja ar ten tos sesels, kur daro pagal hormono kieki netgi gali nusakyti savaiciu kieki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2008 10 08, 13:49)
jokema, nueik pasidaryti HCG kraujo testa i poliklinika, tai zinosi tirkai, nes HCG auga kas dvi dienos, gydytoja ar ten tos sesels, kur daro pagal hormono kieki netgi gali nusakyti savaiciu kieki mirksiukas.gif



Sveika, galiu ir pasidalinti savo patirtim. Laukiau mm... ilgai ir nuobodziai, pradejo mausti pilva taip kaip pries pat susergant, naktim net nubusdavau nuo tokio nemalonaus maudimo. Pas gydytoja kai nuejau, nes maniau, akd koks uzdegimas prasidejo, suzinojau naujiena. O vat NT net i galva nebuvo sove pasidaryti. Vat kaip buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aussi @ 2008 10 09, 10:01)
Sveika, galiu ir pasidalinti savo patirtim. Laukiau mm... ilgai ir nuobodziai, pradejo mausti pilva taip kaip pries pat susergant, naktim net nubusdavau nuo tokio nemalonaus maudimo. Pas gydytoja kai nuejau, nes maniau, akd koks uzdegimas prasidejo, suzinojau naujiena. O vat NT net i galva nebuvo sove pasidaryti. Vat kaip buna smile.gif



O tai krutines neskaudejo? g.gif
Atsakyti
Sveikutes, o mano tokia istorija. kokias 3-4 d labai pykino, svaigo galva, kavos net negalejau gert, nors be jos negaliu istvert. Krutine padidejo iki mmm buvo like dar 5 dienos. Bet nervai neislaike pasidariau NT ir taip apsidziaugiau kaip pamaciau antra vaiduokli. Pagalvojau dar labai anksti tai far palauksiu pora dienu ir gal jau bus ne vaiduoklis, bet deja ta pacia diena mmmm atejo. Buvau labai nustebusi nes gerokai per anksti. Siaip ciklas reguliarus. tada nusprendziau, kita men stengtis daugiau. Si karta pries mmmm nei pykino, nei galva svaigo, tik krutine padideju ir labai smarkiai pilva tempe. Taip niekad nebuvo, bet nusprendziau NT nesidaryt. Mmmmm atejo laiku biski kitokios nei visad, labai keistos. Bet kas keisciausiai po mmmmm pilvo apacia vis dar tempia, o apetitas labai sumazejo. Man viskas neskanu, kaip pavalgau net pykint pradeda. Bujau kad kas nors rimciau nebutu. O ar yra kam taip buve? Gal tai tik del to kad labai noriu tapt nestuke.gif
Atsakyti
o pas mane taip... vėluoja 7 dienas 4 testai neigiami, vakar dariausi HCG šiandien ats pasiėmiau, rezultatas 52,9. ir net nezinau nestuke.gif .atsakyma kaip pasiėmiau niekas nieko nepaaiškino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraa @ 2008 10 10, 20:01)
o pas mane taip... vėluoja 7 dienas 4 testai neigiami, vakar dariausi HCG šiandien ats pasiėmiau, rezultatas 52,9. ir net nezinau  nestuke.gif .atsakyma kaip pasiėmiau niekas nieko nepaaiškino  verysad.gif


MANAU KAD TU nestuke.gif ,GAL DAR NEDIDELIS LAIKAS, GAL KAS PAKOMENTUOS GERIAU mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2008 10 10, 23:02)
MANAU KAD TU  nestuke.gif ,GAL DAR NEDIDELIS LAIKAS, GAL KAS PAKOMENTUOS GERIAU  mirksiukas.gif

tikiuosi kad viskas gerai,siandien dar vienas testas nuejo perniek verysad.gif
Atsakyti
Barboraa, aš tau jau HCG temoje parašiau, bet ir čia pakartosiu: eacy-cup testų jautrumas nuo 100, taigi HCG 52 jie dar nerodo.
Atsakyti
QUOTE(barboraa @ 2008 10 10, 23:44)
tikiuosi kad viskas gerai,siandien dar vienas testas nuejo perniek  verysad.gif


dabar jau žinau, kad as tikrai nestuke.gif. Gydytoja patvirtino biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti