Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(deimante88 @ 2014 02 22, 21:33)
Sveiki, senokai neberasiau tik paskaitynedavau, du metus jauciausi kaip naujai gimusi, dabar guliu ligonineje ir negaliu gaut prednizolono numalsinti paumejimams nes patapau jam elergiska. Nusilpo kojikes tai gal patarsite ka pavartot profilaktiskai. Skaityneju ir matau kad visu toks mazas edss balas, girdejau kad komisija nieko nebeleme koki bala gausi tokia bus ir grupe, bent buvo man taip. O del sanatorijos kad neskiria yra nesamone man vakargydytoja pasake kad visiem su is ji yra teikiama nekokama paslauga, tad reikia issireikalauti.

Sveiki, o kaip pasireiske ta alergija?
Jei nuspresi gimdyti,butinai sulauk remisijos apie metus, nes man pries nebuvo gerai, o dabar tuo labiau.
Pabandyk gal Tanakan ginkmedis cia, L-karnitina.
O ka gyd.siulo? Kokius vaistus naudojai?
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2014 02 24, 12:55)
Tfu tfu tfu sveikas, beproto grazus blush2.gif  biggrin.gif  po pusmecio maitinimo, suprastejo regejimas, po puls-terapijos atsigavau. Nuo gimdymo praejo 4m sveikata juda toku ritmu kaip pries nestuma (tai geriau, tai prasciau).

Labai dziaugios uz jus begalo noriu vaiko bet bijau nutraukti gidyma o su vaistais pastoti juk negaliu, bent jau gydytoja taip pasake.
Papildyta:
QUOTE(Apart @ 2014 02 24, 13:42)
Sveiki, o kaip pasireiske ta alergija?
Jei nuspresi gimdyti,butinai sulauk remisijos apie metus, nes man pries nebuvo gerai, o dabar tuo labiau.
Pabandyk gal Tanakan ginkmedis cia, L-karnitina.
O ka gyd.siulo? Kokius vaistus naudojai?

Elergija buvo kai sugeriau prednizolono tabletes ir poto nepagerejus sulasino 5 lasalines isleido namo po paros gryzau su greitaja sutino kojos nieztejo, nebegalejau pastovieti is skausmo krisdavau.
as dar gydausi nenutraukiau vaistu geriu gylenia tabletemes nuo is, buvo 2 metus kaip niekur nieko.
Atsakyti
QUOTE(Greta1988 @ 2014 02 24, 12:20)
Sveikos, aš gal čia ne į temą,  bet daugiau jokiuose forumuose nesilankau, o ir šiaip čia daug merginų/ moterų gal kuri susidūrėte. Žodžiu šiandien pradejo skaudet nugarą (juosmenį), bet tas skausmas išplitęs į kojas ir dubens priekį (sakyčiau galėtų būt susiję su kiaušidėmis) labai traukia koją, ir apskritai savijauta kaip po ilgoooos darbo dienos ant kojų, net ranka toj pusėje "pavargusi", sakyčiau visa pusė kūno (veiksmas vyksta kairėje). O dabar tas skausmas susitelkęs dubens prieky, bet jaučiu nuovargį nugaroje ir koją skauda, ir kas keisčiausia kad skauda labiau apatinę kojos dalį - nors jaučiasi ir šlaunis.. nu žodžiu, kas per velnias?

Jums gali buti problemu su stuburu g.gif man panasiai buvo del isvarzos doh.gif bet diagnoze turetu daktaras nustatyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta1988 @ 2014 02 22, 13:18)
Kadangi nėra vieno konkretaus tyrimo kuris leistų nustatyti IS, todėl ir atlieka tam tikrus įprastus diagnostikai tyrimus - punkcija, mrt ir sukeltuosius potencialus. Mano žiniomis, IS diagnozuojama atmetimo būdu jei rasti pakitimai padarius punkciją, tai visų pirma atliekami tyrimai ar nėra kitų ligų kurioms būdingi tie patys pakitimai, o esant pakankamai įrodymų, ty pvž atlikus mrt ir radus židinius, visi rezultatai apjungiami diagnozuojant IS. Tai reiškia, kad jei yra pakitimai padarius punkciją, tačiau nėra židinių - vienintelis būdas laukti kol IS pasireikš dar kartą. Tik MRT yra aiškiausias tyrimas galintis parodyti židinius, būdingus IS, bet ir jis gali ne visada parodyti ligą, gali židinių dar nebūti, ar jie priskiriami prie nespecifinių. As pati esu "įskaitoje", nes padarius punkciją rasti pakitimai, bei vienas nespecifinis smulkus židinys galvoje. Tokių radinių nepakankama kad nustatyti IS. Čia proceso nepagreitinsi, nemanau kad visais atvejais reikia pulti gydytojus, ne visi mums blogo nori :-) kitiems tik po 20 metų pagaliau nustato diagnozę, o jei sveikata sparčiai neblogėja, manau tik džiaugtis reikia. Puikiai suvokiu ką reiškia būti taip pakabintai tarp taip ir ne, ypač, kai jauti, kad su tavim ne viskas gerai, ir niekas negali pasakyti kas tau yra, bet manyčiau reikia stengtis neužsifiksuoti ties tuo, suderinti mitybą, sportuoti, atsisakyti žalingų įpročių ar vartoti vitaminus - daryt bet ką kad jaustumeisi gerai, nes niekas šito už mus nepadarys. O laukti tos diagnozės patvirtinimo, ar paneigimo tai laiko gaišimas, visvien bus kaip bus.

Na ne,neturiu mados pulti gydytojus,pati gyd istaigoj dirbu.Va tas ir yra keista,kad kol man vienai MRT rado zidinius o punktavimas nieko nerode-man ipaise dgn kaip IS.Kai po metu mano teciui rado ta pati,jie neabejojo ir sutare del kazkokio gydymo naujo.Tik va beda ta,kad dar po metu,mano vyresnysis sunus patyre ataka...po jos jie isbrauke mus is naujos gydymo programos ir sako : cia ne IS,cia kazkas ko mes nezinome,su kuo nebuvome susidure.IS negali buti paveldima trijose kartose is eiles,tai neimanoma...pasauly nera nei vieno tokio atvejo.Na o galiausiai nusiunte pas genetikus...idomu ka ten snekes.
Labai aciu uz atsakyma wink.gif
Papildyta:
QUOTE(ruteleee26 @ 2014 02 21, 19:51)
Dabar apskritai is musu sveikuolius stengiasi padaryt, kai reikia reabilitacija arba neigaluma skirt sad.gif vakar buvau del neigalumo, EDSS 3 balai, atsakyma menesio begyje suzinosiu, bet vel itariu, gali neduot del aukstojo issilavinimo  mad.gif

Na matyt neveltui pernai neigaliuju sumazejo 32-iem procentais.Baisu!Dirbu gyd istaigoj,todel kas dien tenka susidurt su neigaliaisiais.Pyktis uzverda tada,kai ateina spintos dydzio skustagalvis mulas ir pakisa neigalumo pazymejima...80 proc nedarbingas!!!!Arba atveza komos busenoj metus ant patalo gulinti zmogu su kateteriu slapimui,enteriniu maitinimu,nereaguojanti aplamai i nieka,o artimasis pakisa neigalumo pazymejima su irasu 3-grupe!!!!Su tokiu neigalumu net nemokamas pervezimas GMP nepriklauso,tad tenka zmogui susimoketi!
Zodziu kuo toliau,tuo baisiau...
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif tikrai seniai rašiau, vis paskaitau kaip Jums visoms (visiems) sekasi 4u.gif

aš su klausimu. turiu capaxona jau keletą metelių, bet mano veido oda dienom baisėja. tokie bėrimai laikosi, niekaip negaliu išsigydyt, ir su alergologais kalbėjau ir su dermatologais, kosmetologais..bet žinokit nu man mintis yra kad čia capaxon pasireiškia.. kaip manot gal tikrai įmanoma kad tokia reakcija nuo vaisto? gal kažkas naudoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena000 @ 2014 02 25, 22:52)
Sveikos merginos smile.gif tikrai seniai rašiau, vis paskaitau kaip Jums visoms (visiems) sekasi  4u.gif

aš su klausimu. turiu capaxona jau keletą metelių, bet mano veido oda dienom baisėja. tokie bėrimai laikosi, niekaip negaliu išsigydyt, ir su alergologais kalbėjau ir su dermatologais, kosmetologais..bet žinokit nu man mintis yra kad čia capaxon pasireiškia.. kaip manot gal tikrai įmanoma kad tokia reakcija nuo vaisto? gal kažkas naudoja? g.gif

Laba, as 2 metus naudojau nepastebejau, bet visko gali buti.
Atsakyti
sveikutes smile.gif gal dar kam taip yra nuo avonexo-susileidus po kokiu 3 dienu pradeda baisingai skaudet slauni, atsiranda guzas, ir be kompresu niekaip..ir pastoviai vienai kojai taip, kita normaliai..kazin kas cia nepatinka? tas pats buvo su svirkstais, tas pats su penais. Jauciu teks i kumpius kalt, nes net vaiksciojant skauda..
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2014 02 26, 11:49)
sveikutes  smile.gif gal dar kam taip yra nuo avonexo-susileidus po kokiu 3 dienu pradeda baisingai skaudet slauni, atsiranda guzas, ir be kompresu niekaip..ir pastoviai vienai kojai taip, kita normaliai..kazin kas cia nepatinka? tas pats buvo su svirkstais, tas pats su penais. Jauciu teks i kumpius kalt, nes net vaiksciojant skauda..


Man slaunies skausmas islenda ketvirta diena po injekcijos, as net atsitupt negaliu, bet guzu jokiu nera, tiesiog skausmas. Sukandu dantis ir pravaikstau, o kuo daugiau vaikstau tuo greiciau tas skausmas praeina g.gif nemalonu, bet...
Atsakyti
aisku, tai matyt taip turi but. Nesenai buvo, kad beveik men guzas buvo, tai neapsikentus i kumpi soviau kol praejo..nei pritupt, nei eit-siaubas kazkoks buvo
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2014 02 26, 16:58)
aisku, tai matyt taip turi but. Nesenai buvo, kad beveik men guzas buvo, tai neapsikentus i kumpi soviau kol praejo..nei pritupt, nei eit-siaubas kazkoks buvo


Juratema, o kaip su salutiniais? As jau virs metu save badau, bet ne velnio man jie nelengvesni schmoll.gif
Gal priklauso nu durio vietos, as kazkada per arti kelio susikaliau, tai man net koja karsta buvo kelias dienas ir skausmas stiprus doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti