Įkraunama...
Įkraunama...

Policistukės

QUOTE(zuzule @ 2014 01 07, 23:01)
O pas ka patartumete VILNIUJE kreiptis del gydymo plano paskyrimo, kad pazabotu PKS, tame tarpe nereguliarias menesines ir kita hormonu betvarke?
Pastojimo klausimas neaktualus.

Jau karta Centro polikninikoje ginek.poskyrio vedeja pasiule neprisigalvoti, tai taip ir supratau kaip "ikerta" apie hormoninius susirgimus  doh.gif
Pastebejau ir tai - ginekologai ir endokrinologai dirba tik savo ligu lygyje, o cia butent reikia bendradarbiavimo abejose srityse  ax.gif
Kaip sunku gauti, tai ko reikia.. ilgai uztrunki sad.gif



Jei dar skaitot sita tema, tai is asmenines patirties nuosirdziai patariu Rasa Juskiene. Ji dirba Santariskese, bet ten eiles bus didziules ir reikes siuntimo. Dar dirba Northway, jei turit atliekamu pinigeliu. Tikrai puiki daktare, ismano ir sia sriti gerai.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 01 10, 10:06)
Jei dar skaitot sita tema, tai is asmenines patirties nuosirdziai patariu Rasa Juskiene. Ji dirba Santariskese, bet ten eiles bus didziules ir reikes siuntimo. Dar dirba Northway, jei turit atliekamu pinigeliu. Tikrai puiki daktare, ismano ir sia sriti gerai.


Jei asialink savo patirtimi smile.gif kuo padejo ar greit padejo? 4u.gif
Atsakyti
Man endokrinologe dave siuntima tyrimams, tai reikejo moketi tik uz megintuvelius ir gliukoze, apie 20 lt. O tyrimu gal 13... Tik laukt labai ilgai reikejo, apie 3 men.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2014 01 10, 14:46)
Man endokrinologe dave siuntima tyrimams, tai reikejo moketi tik uz megintuvelius ir gliukoze, apie 20 lt. O tyrimu gal 13... Tik laukt labai ilgai reikejo, apie 3 men.


Jus man patarkit kokiu dKtaru duris man pirma pradeti varstyti? Nevaisingumo ar endokrinologu? Susimakalavau as.. As galvojau kad nuvaiuosiu pas nevaisingumo spec ir jis man duos reikiamus tyrimus ar ne
Atsakyti
QUOTE(Freira @ 2014 01 10, 18:04)
Jus man patarkit kokiu dKtaru duris man pirma pradeti varstyti? Nevaisingumo ar endokrinologu? Susimakalavau as.. As galvojau kad nuvaiuosiu pas nevaisingumo spec ir jis man duos reikiamus tyrimus ar ne

Jei turi pinigu, tai eik iskart I privacia vaisingumo klinika, o jei ne, tai pirmiau bandyk pas endo.
Atsakyti
QUOTE(Freira @ 2014 01 10, 18:04)
Jus man patarkit kokiu dKtaru duris man pirma pradeti varstyti? Nevaisingumo ar endokrinologu? Susimakalavau as.. As galvojau kad nuvaiuosiu pas nevaisingumo spec ir jis man duos reikiamus tyrimus ar ne

Jei as kazko nepainioju, tai tu planuoji dar labai trumpai? O be to tau pks nera patvirtinta (nes hormonai nepadaryti), as tavo vietoj pirmausiai eiciau su siuntimu pas endo, duos siuntimus tyrimams. As pavasari net uz gliukozes tyrima nemokejau, tik pacia gliukoze nusipirkus nesiaus. O atsakymai buvo savaites begyje. Manau, nepanikuok, o isitikink, ar tikrai tau pks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2014 01 10, 20:51)
Jei as kazko nepainioju, tai tu planuoji dar labai trumpai? O be to tau pks nera patvirtinta (nes hormonai nepadaryti), as tavo vietoj pirmausiai eiciau su siuntimu pas endo, duos siuntimus tyrimams. As pavasari net uz gliukozes tyrima nemokejau, tik pacia gliukoze nusipirkus nesiaus. O atsakymai buvo savaites begyje. Manau, nepanikuok, o isitikink, ar tikrai tau pks. smile.gif


RimtAs planavimas antras ciklas taciau buvo pries metus gal 9 men kai nesisaugojom taciau aisku ND buvo atlikinejami ne taip jau daznai! Na as kazkaip noriu iskart pas Klima uzsirasyt... Juk jis taip pat dirba su policistulem! Bet va mmm uzsitempe neateina sad.gif vel bus ciklas iki 40 dienu uzsitempes doh.gif tai pasidarysiu tuos turimukus kur 3-5 ciklo diena ir vaziuosiu pas ji! Tada jau manau jis suduos viska ka dar reikia ir neuztruksiubtaip ilgai wink.gif
Beja Ivy*. Kaip tu lakkaisi ar zirniukAs jau isitvirtino?
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 01 10, 10:06)
Jei dar skaitot sita tema, tai is asmenines patirties nuosirdziai patariu Rasa Juskiene. Ji dirba Santariskese, bet ten eiles bus didziules ir reikes siuntimo. Dar dirba Northway, jei turit atliekamu pinigeliu. Tikrai puiki daktare, ismano ir sia sriti gerai.

Aš ir lankiausi pas ją bigsmile.gif Nuostabi gydytoja, jai visad būsiu dėkinga už sutvarkytus hormonus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Freira @ 2014 01 12, 14:19)
RimtAs planavimas antras ciklas taciau buvo pries metus gal 9 men kai nesisaugojom taciau aisku ND buvo atlikinejami ne taip jau daznai! Na as kazkaip noriu iskart pas Klima uzsirasyt... Juk jis taip pat dirba su policistulem! Bet va mmm uzsitempe neateina sad.gif vel bus ciklas iki 40 dienu uzsitempes doh.gif  tai pasidarysiu tuos turimukus kur 3-5 ciklo diena ir vaziuosiu pas ji! Tada jau manau jis suduos viska ka dar reikia ir neuztruksiubtaip ilgai wink.gif
Beja Ivy*. Kaip tu lakkaisi ar zirniukAs jau isitvirtino?


Tai kai pas Klimą eisi, jam ir sakyk, kad nepavyksta daugiau nei metai, nesismulkink, rimčiau žiūrės mirksiukas.gif mano žirniukas, jau nebe toks ir žirniukas biggrin.gif jau su kojytėm ir rankytėm, prieš savaitę matėm savo kukulį, viskas buvo gerai, bet aišku po kiek laiko vėl nerimas beldžiasi ir lauki nesulauki sekančio echo smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ar galetumet rekomenduoti ginekologa, endokrinologa dirbancius su PKS ir teikiancius privacias konsultacijas? Gyvenu ne LT tai reikia privaciai dirbanciu... Ir dar ar Kaune galima kazkur be jokiu siuntimu pasidaryti kraujo tyrimus nustatyti hormonu kiekius?

Turiu PKS (kolkas 100% nepatvirtinta). Iki db kaip ir nelabai man trukde gyventi si problema. Bet po nestumo simptomai labai paastrejo verysad.gif Tai va, noriu issitirti kurie hormonai netvarkoje. O vyksta, ciklai nereguliarus, visi kiti PKS simptomai labai ryskus.


Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti