QUOTE(ingabat @ 2010 04 12, 09:59)
maniskis ir nelanko prailgintos, nors verziasi nors tu ka...
keramika noretu lankyt bet man kazkaip per brangu vienas kartas 20 lt, o daile simboliskai kainuoja, 5 lt kartui...
seip viskas lyg ir neblogai sioj mokykloj, nepalyginsi kas buvo seniau... bet kas man asmeniskai netenkina taimaistas, nes dazniausiai vaikams buna desreles ir plovas, kiek klausi tai vis kaip desreles valgo taip desreles valgo...tai siuo klausimu kazkaip galetu paivairint raciona plius kad tos desreles nera sveika auganciasm organizmui...
dar man nepatiko socialinis darbuotojas, na man toks negraziai pasakysiu bet na pacukas kuris per daug sau leidzia, o visa kita lyg ir neblogai
Gerb. mama,
visose mokyklų valgyklose yra nustatytos normos. Tai yra, kokius produktus galima naudot, o kokius ne
Pastoviai dešrelės ir plovas

gal Jus pati ateikite vieną, kitą kartą į mokyklos valgyklą ir pasiteiraukite pvz: ką šiandien siūlo pietums
Ir dėl "pacuko"

, kaip suprast daug sau leidžia