Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Naudoju Sugarflair, Wilton, Squires Kitchen ir Americolor. Aaa, bezui naudoju miltelinius ukrainietiškus..
Apie Oetker nieko nežinau, bet dabar jau ir nepirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 26, 20:54)
Naudoju Sugarflair, Wilton, Squires Kitchen ir Americolor. Aaa, bezui naudoju miltelinius ukrainietiškus..
Apie Oetker nieko nežinau, bet dabar jau ir nepirkčiau.


O su kuriais geriausiai eina isgauti ryskia raudona, zalia spalvas? As turiu Wilton. Bet dabar galvoju kad gal per mazai ju dejau- gal tik grama koki.. geriausi atveju.. Wilton raudona man tik ryskia rozine nudazo mase...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 26, 21:54)
Naudoju Sugarflair, Wilton, Squires Kitchen ir Americolor. Aaa, bezui naudoju miltelinius ukrainietiškus..
Apie Oetker nieko nežinau, bet dabar jau ir nepirkčiau.

O tie ukrainietiski istripsta normaliai beze? As kai naudoju zolytes antgali tai kemsasi su ukrainietiskais? Ten jie tokiom kruopytem, o ne smulkus milteliai. Tai dabar galvoju kaip man juos istirpdyti. Jei vaneds lase tai beza praskies, ania? Ka daryti?
Atsakyti
Aš pirkau dažus Kauno bazėje.Tai žalia, raudona, geltona ryškios išėjo.O rudos ir violetinės nelabai pavyko išgauti.Bandysiu įkelti nuotraukų smile.gif

http://images49.fotk...IMG_2095-vi.jpg

http://images52.fotk...IMG_2097-vi.jpg


 ! 
maramara, jūsų sudėtos nuotraukos yra per didelės. Dėkite ne didesnes nei 500- 640 pixelių nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 lapkričio 2012 - 10:05
QUOTE(Shiushke13 @ 2012 11 26, 22:58)
O su kuriais geriausiai eina isgauti ryskia raudona, zalia spalvas? As turiu Wilton. Bet dabar galvoju kad gal per mazai ju dejau- gal tik grama koki.. geriausi atveju.. Wilton raudona man tik ryskia rozine nudazo mase...

Wilton naudoju Royal Blue, Ivory, gold spalvas. Raudonos nesu bandžiusi. Gerai kanda tie Royal blue.

Raudoną, juodą naudoju Sugarflair. Turiu indus po 400 gramų, tai negaliu pasakyt, kiek ten pakabinu.. iš akies.. daug.. palyginus su kokiais geltonais.. biggrin.gif
QUOTE(Mingailiux @ 2012 11 26, 23:15)
O tie ukrainietiski istripsta normaliai beze? As kai naudoju zolytes antgali tai kemsasi su ukrainietiskais? Ten jie tokiom kruopytem, o ne smulkus milteliai. Tai dabar galvoju kaip man juos istirpdyti. Jei vaneds lase tai beza praskies, ania? Ka daryti?

tirpinkit, kai plakat baltymus. Reikia jau numatyt, kiek dėti dažų, kad gerai ištirptų plakant baltymus. O po to jau pilamas sirupas, plakama toliau.
Laše vandens netirpdykit - sugadinsit beze.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 lapkričio 2012 - 23:26
QUOTE(naitas @ 2012 11 26, 23:25)
Wilton naudoju Royal Blue, Ivory, gold spalvas. Raudonos nesu bandžiusi. Gerai kanda tie Royal blue.

Raudoną, juodą naudoju Sugarflair. Turiu indus po 400 gramų, tai negaliu pasakyt, kiek ten pakabinu.. iš akies.. daug.. palyginus su kokiais geltonais..  biggrin.gif

tirpinkit, kai plakat baltymus. Reikia jau numatyt, kiek dėti dažų, kad gerai ištirptų plakant baltymus. O po to jau pilamas sirupas, plakama toliau.
Laše vandens netirpdykit - sugadinsit beze.

Atsiprasau uz ikyruma smile.gif del tu dazu smile.gif tai jei is akies- gal bent sauksteliais- kad geriau isivaizduociau.. Arbatini gal viena? O kur tuos ukrainietiskus gaunat?
Atsakyti
QUOTE(Shiushke13 @ 2012 11 27, 09:22)
Atsiprasau uz ikyruma smile.gif del tu dazu smile.gif tai jei is akies- gal bent sauksteliais- kad geriau isivaizduociau.. Arbatini gal viena? O kur tuos ukrainietiskus gaunat?

Jei noriu ryskios spalvos, tai ilasinus 3-4 gelinius lasus. Bet cia jei raudona, ruda ar juoda. Jei sviesias spalvas tai laso, dvieju uztenka. Tiek, kad tie geliniai lasai tokie dideli smile.gif

Ukrainietiskus man is Ukrainos parveza. Ten jie visai kapeikas kainuoja thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Na as vel atkeliauju su klausimais ir tikiuosi,kad kazkas pagelbes biggrin.gif
Torta, zadu dengti pastiliazu ir man reikia ant virsaus daryti papuosma toki: Braskes mirkyti sokolade ir tada desiu ant torto ,tai dabar klausimai tokie:
1.Zadu puosti kevirtdieni vakare ,nes paims ji penktadieni.O i vestuves ji ves sestadieni. Kaip jus galvojat ar braskes mirkytos zelatinoi ir aplietos sokoladu ramiai istoves man iki sestadieno?ar neprades puti virsuneles?
2.Ar visa braske dengti zelatina ar tik virsu kur nebus sokolado?Mastau, kaip laikysis sokoladas ant zelatinos . Gal kas galetu pasidalinti savo nuomone. Aciu !
Atsakyti
hmz... tai jei i ateiti ziurint - kokius geriau? miltelinius ar gelinius? g.gif jau isvis pasimeciau... doh.gif juk miltelinius galima i skysta konsistencija paverst ar ne? gal praktiskiau butu milteliais pirkt (iseina juk ir apdengimo mase nudazyt ne tik beze?) ? g.gif
Atsakyti
Valgomas))) Medutis 3kg.
user posted image

Rududu tortas .Pirma karta dengtas mase unsure.gif (mase pirkta)
Matau, kad apacia reikia kruopsciau sutvarkyti.Ir dazu pirkti pagaliau) kad autentiskos spalvos( lego ) butu.
Kaladeliu moldus padariau pati ir Fimo plastiko. Paskaiciau, kad jis netoksiskas ir padariau. g.gif Dabar nors zinau, kad tikrai noriu pirkti moldus ) (lego)
Padariau tik del eksperimento-nevalgysim))
user posted image


user posted image
Papildyta:
QUOTE(Forti @ 2012 11 27, 11:18)
hmz... tai jei i ateiti ziurint - kokius geriau? miltelinius ar gelinius? g.gif  jau isvis pasimeciau...  doh.gif juk miltelinius galima i skysta konsistencija paverst ar ne? gal praktiskiau butu milteliais pirkt (iseina juk ir apdengimo mase nudazyt ne tik beze?) ? g.gif

kiek skaiciau (nes irgi noriu labai pirkti) , tai gelinius geriau rinktis pradziai.Pora laseliu ir thumbup.gif .
Mergaites rekomenduoja gelinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 27 lapkričio 2012 - 11:50
QUOTE(Shiushke13 @ 2012 11 26, 21:58)
O su kuriais geriausiai eina isgauti ryskia raudona, zalia spalvas? As turiu Wilton. Bet dabar galvoju kad gal per mazai ju dejau- gal tik grama koki.. geriausi atveju.. Wilton raudona man tik ryskia rozine nudazo mase...

va cia su sugarflair poppy red daryta
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 11 27, 12:09)
va cia su sugarflair poppy red daryta


geras kaip grazu smile.gif Ir kiek tu dazu idedi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiushke13: 27 lapkričio 2012 - 12:59