Įkraunama...
Įkraunama...

Mutsy vežimėliai

Mamytės,o kokie atsiliepimai mutsy evo vežimuko?
Atsakyti
QUOTE(Gloom @ 2015 04 28, 15:13)
Mamytės,o kokie atsiliepimai mutsy evo vežimuko?


Manevringas, patogus ir smagus vazineti. Man tinka ir patinka jo dydis. Gal ziemai sakyciau atviras, nes kai pasiziuriu kitu vezimu toks ausktesnis uzdangals vezimo, gal labiau tas kantelis apsaugo nuo vejo. Bet man kai leliukas kova gime tai pats tas lopsiukas, esu labai patenkinta ax.gif
Atsakyti
Turim igo lite air, vaikas gimes gruodi, dabar 5 men sveria beveik 9 kg, nenaudojam ne del to, kad netelpa, telpa puikiai, taciau jam atsilosus sedet kai nubunda smagiau. Nezinau, kaip butu, jei butu 5 men ir butu gruodis - kombis plius kailiai, greiciausiai ir nebetilptu.
Atsakyti
Bet igo lopšys žymiai mažesnis už evo?
Atsakyti
Rudeninuko ir žieminuko nei Evo, nei Igo neįsivaizduoju. Nebent po parduotuves. Trūksta lopšio uždarumo, siauras. Vat pavasarinukams, vasarinukams ok
Atsakyti
Mes turime Evo. Ka galiu pasakyti - smagus vezimelis, turi daug pliusu, turi ir minusu...
Vaikiukas gime sausio pabaigoje. Pirmais menesiais lopsio dydzio pilnai pakako guldant leliu su kombiu + dar ivyniodavome i dekuti. Uzdarumo gal ir galetu buti kiek daugiau, bet koks tikslas vezinti lauke vaika, jai jis "uzbarikaduotas"?

Lopsi naudojome 5 menesius, nes vaikis jau buvo dickis, virs 70cm ir vasara tokiam lopsyje jau buvo karsta (vidinis ilgis api 74cm). Siaip lopsyje tikrai geras storas ir tvirtas ciuzinukas, kiek zurejau kokiuose lenkiskuose vezimuose, jie zymiai plonesni. Minusas, kad lopsio isorinio audinio negalima nuimti ir isplauti, issiima skalbimui tik vidaus paminkstinimas ir ciuzinuko uzvalkalas. O sportines dalies jau visa medziagine dalis nusiima skalbimui. Man nelabai suprantama, kam ant budos tie dekoratyviniai uztrauktukai...? Butu kokios kiseneles padarytos, tai suprasciau, o dabar tik del grozio, hmmm... Kiseneles yra lopsio sonuose, bet gan mazutes, nebent raktams isideti.
Be to langelis ir su tinkeliu ir plevele. Jei tik pasiziureti i leliuka, tai uztektu tik pleveles, kam tas tinkliukas? O jei vedinimui, tai reiktu tik tinklelio. Bet ta plevele su tinkliuku sudubliuota, neatsidaro... Na, vienu zodziu, siek tiek neapgalvotas sprendimas.

Sportine dalis patogi tuo, kad turi pilnai gulima padeti (man buvo pagrindinis kriterijus). Vezimelio kompaktiskumas talpinant i automobili - didziulis privalumas. Musu seima gausi, tad i automobili ne bet koki vezima italpintume, o reikia dar ir gausios seimos daiktus veztis!
Be to, jis tikrai labai manevringas (vazinejom ir miske ir prie juros, tereikdavo priekinius ratus fiksuoti), malonumas, kai gali parduotuveje laisvai viena ranka manevruoti.

Vezimukas nesunkus (aisku, jo kartu su 9kg vaiku jau nebekilnoju), bet be vaiko ir mano 13-mtis be problemu i 3 auksta uznesa. Man paciai kartais tenka vienoje rankoje nestis laiptais sulankstyta vaziuokle su adapteriais autokedutei, kitoje autokedute su vaiku - ir nieko, panesu :-).
Pirkiniu krepsys nors ir atvirokas, bet labai talpus. Patogus priejimas, nereikia sunkai lenktis ir kuistis po vezimu.
Smagi reguliuojama rankena, tai ir kiti vaikai mielai pavezioja ir vyrui ne per zemai.

Musiskio vezimo ratai nepripuciami, bet vaziuoja pakankamai minkstai. Panasu, kad su laiku vaziuokle "paminkstejo". Tiesa, kartais preikiniai rateliai barska, jei vaziuojame akmenuotu grindiniu, bet tai normalu, juk ne su pripuciamom kamerom, be to sukaliojasi i visas puses.

Ta va tokie "padriki" pastebejimai apie Mutsy Evo. Visumoje esame patenkinti jo kainos ir kokybes santykiu thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jobukas: 06 rugsėjo 2015 - 22:13
na ka.. mano princesei 3 menesiai, ir jau lopsy darosi anksta, o ziema arteja.. manau, kad jau kita menesi teks kraustytis i sportine dali smile.gif
turim Igo air light modeli.
Atsakyti
Igo lopšiukai mažesni, todėl greičiau išauga.Mes pirkom EVO, bet dar laukiam savo princo, bet žiauriai patinka man tas vežimėlis wub.gif
Atsakyti
As dar kelis minusus apie Evo pridesiu nuo saves, nezinau kaip kitoms, bet mano pirkiniu krepsys visad buna pilnas zvyro ar smelio, nes yra atviras ir jei diena vejuota tuoj prinesa.
Ziemas jei sniegas slapias, priekiniai ratai blokuojasi, nes prisinesa sniego ten tarpe tarp vaziuokles ir ratuku.
Ir aplamai, kaip toks brangus vezimas, tai kokybes deja pasigestu. Musu ratai jau smarkiai nusideveje, juoda vaziuokle labai braizosi ir matosi visi ibrezimai. As tai mazai ji lankstau, nes i auto telpa nelankstytas musu vezimas, o va drauges nuo pastovaus lankstymo atrodo tikrai nekaip. As net nezinau kaip reikes ta vezima parduot ateityje. Mes ji pirkom nenauja, bet buvo beveik nevazinetas, todel issaugotas, o va mes ji droziam kaip reikalas ir kokybes tikrai pasigedau, nes tikejaus, kad laikys geriau nei tie lenkiski.
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2015 10 10, 10:47)
As dar kelis minusus apie Evo pridesiu nuo saves, nezinau kaip kitoms, bet mano pirkiniu krepsys visad buna pilnas zvyro ar smelio, nes yra atviras ir jei diena vejuota tuoj prinesa.
Ziemas jei sniegas slapias, priekiniai ratai blokuojasi, nes prisinesa sniego ten tarpe tarp vaziuokles ir ratuku.
Ir aplamai, kaip toks brangus vezimas, tai kokybes deja pasigestu. Musu ratai jau smarkiai nusideveje, juoda vaziuokle labai braizosi ir matosi visi ibrezimai. As tai mazai ji lankstau, nes i auto telpa nelankstytas musu vezimas, o va drauges nuo pastovaus lankstymo atrodo tikrai nekaip. As net nezinau kaip reikes ta vezima parduot ateityje. Mes ji pirkom nenauja, bet buvo beveik nevazinetas, todel issaugotas, o va mes ji droziam kaip reikalas ir kokybes tikrai pasigedau, nes tikejaus, kad laikys geriau nei tie lenkiski.


O ratu uzblokavimas ziema nepadeda isvengti tos problemos?
Mano vyras juokiasi - gi sako parasyta URBAN, miestietiskas, tai sako kad prisinesa zvyro - reik saligatviais vazinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2015 10 11, 09:06)
O ratu uzblokavimas ziema nepadeda isvengti tos problemos?


Ratu uzblokavimas cia ne prie ko, nes sniegas kimba prie pacio rato ir jis sukdamasis i ta tarpa prinesa sniego ir kai daug to sniego prikimba, ratas nebesisuka, reikia stumti tuomet ta vezima visa jega. Maciau sia ziema ne viena mama evuka taip stumiant ir nesisukancias priekiniais ratais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astonja: 14 spalio 2015 - 09:10
Mamytes, prasau patarkit koks tinka vilnoninis vokas i go air light modelio sportinuka 4u.gif
Atsakyti