Įkraunama...
Įkraunama...

Mutsy vežimėliai

QUOTE(Everlasting @ 2013 02 27, 12:28)
Keliu temą 4u.gif

Mes nuo gegužės mėnesio naudojome "Urban Rider", tai man jis thumbup.gif 4 ratai didelis pliusas mūsų šaligatviais riedant.. Traveller kėdutei irgi pliusą rašau vien dėl gulimo padėties drinks_cheers.gif
O vasarai jau norisi lengvesnio varianto, nes lelka jau didelė bus, metinukė, plius kelionės prasidės..
Labai sudomino Eva modelio sportinukas ax.gif Reikės paieškoti daugiau info, nes barškaliuko nenoriu schmoll.gif

O nenorit pabandyti Urban Riderio vaziuoklei nusipirkti mazus manevringus priekinius ratukus - ir turesit gerai visur pravaziuojanti, itin manevringa ir kiek lengvesni varianta smile.gif Mes jauciu su urbam riderio sportinuku atvazinesim tiek, kiek is viso reikes vezimo, nes labai jis man patinka ax.gif
Atsakyti
o GAL kas zino kaip atpazinti vezimukus kad matytusi kuriu metu modelis?
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2013 04 04, 10:01)
o GAL kas zino kaip atpazinti vezimukus kad matytusi kuriu metu modelis?

Jei modeliai pakankamai seni, tai pagal spalvas galima butu atsirinkti, kad ir cia galite pasinagrineti Mutsy
Atsakyti
Pagal spalvas gan sunku atskirti Mutsy metus, nes nemaža dalis spalvų būna gaminama metai iš metų, Mutsy nesistengia kasmet atnaujinti spalvų gamos, kelis metus galima rasti tas pačias. 2013-ųjų Rider'ių (4 Rider, Urban Rider) spalvas bus lengviau atskirti, nes jos teliks 6 (iš buvusių 16).
Bet kol kas dar yra lopšių gaminamų pagal 2012-ųjų spalvų gamą. smile.gif

Mutsy EVO naujas modelis, tad visos spalvos - naujos 4u.gif
Mutsy IGO taip pat bus naujutėlis, turės 12 spalvų lopšius (2 rušių: comfort ir lite)

Senukai Mutsiukai (Rider) būna spalvotais rėmais - pvz mėlynais ar rudais. biggrin.gif Bet perkant dėvėtą reiktų žiūrėti padangos rašto, ašelių susidėvėjimą.

Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2013 04 08, 13:22)
2013-ųjų Rider'ių (4 Rider, Urban Rider) spalvas bus lengviau atskirti, nes jos teliks  6 (iš buvusių 16).

O kaip gaila...buvo toks pliusas ju grazi ir gausi spalvu palete.
Atsakyti
Apziurejau Mutsy Evo sportinuka, tai deja labai jau mazai jame vietos sad.gif
Atsakyti
sveikutes baigiu isimylet Mutsy Igo wub.gif wub.gif wub.gif nerealus man jis tik kazin kur LT juos parduoda?
Atsakyti
QUOTE(x_karamele_x @ 2013 04 20, 18:09)
sveikutes baigiu isimylet Mutsy Igo  wub.gif  wub.gif  wub.gif  nerealus man jis tik kazin kur LT juos parduoda?

Mutsiais prekiauja CIA , ar jie jau turi Igo, nezinau, pasidomekit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 04 22, 21:31)
Mutsiais prekiauja CIA , ar jie jau turi Igo, nezinau, pasidomekit smile.gif


aciu jau domejausi vakar,tures nuo geguzes pradzios kaina nuo 2100-2400 wink.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Kaip suprantu is mutsy tik evo modelis i tarybini lifta telpa g.gif taip?
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2013 05 13, 20:15)
Laba 4u.gif
Kaip suprantu is mutsy tik evo modelis i tarybini lifta telpa g.gif  taip?


manau ir IGO tilps,pasiskaityk ismatavimus
Atsakyti
Įsimylėjau ir aš į mutsy igo, bet nemačiau dar gyvai(parduotuvėse dar nėra), tai sunku ir pasakyti ar neding tą meilė jį pamačius biggrin.gif Tiesa pasakius nemačiau nei vieno mutsį modeliuko(reiks nuvažiuoti apžiūrėti), bet labai jau man jie patiko, atitinka beveik visus mano kriterijus:
Lopsio ilgis ?
Visiskai gulima sportinuko padetis ?
Visiškai sėdima sportinuko padėtis ?
Abipusis sportinuko tvirtinimas +
Reguliaujamas sportinuko pakojis+
Patogiai susilanksto, kompaktiškas sulankstytas+
Susilanksto kartu su sportine dalim +
Pripuciami ratai+
Dideli ratai +
Manevringi priekiniai ratai +
Autokėdutė tvirtinama ant remo +
Garantija 24 mėn.
nežinau tik sryjų pirmūjų kriterijų, tad gal jūs man galite atsakyti ax.gif Žiūrėdama video, taip ir nesupratau ar sportinė dalis pasidaro pilnai gulima ir pilnai sėdima? Taip pat niekur nerandu lopšio dydžio, tad kokio ilgio lopšys, ar skaitosi mažiukas? blush2.gif Taip pat įdomu, kaip reguliuojasi sportinės dalies nugarėlė, ar dirželiu ar kokia geležine rankena? Ir kaip supratau pagal mano kriterijus tinka 4RIDER SPOKE, NEXT ir IGO, kitų ratai nepripučiami? g.gif
Atsakyti