Įkraunama...
Įkraunama...

*Kinderiukai ir mokyklinukai svetur*,

QUOTE(kovinukė @ 2012 11 30, 19:59)
as ir nekenciu textinti, reikia kada koki telefona ar ka pasiusti kam,

drinks_cheers.gif 100%
cia tas pats kaip ir va nenoriu kalbeti bet vistiek idomu ka veiki rolleyes.gif nekenciu txt cool.gif
Atsakyti
Man labai tinka toks budas (jei tai ne koks ilgas/rimtas pokalbis). Nes neturiu laiko dazniausiai kalbeti, tik vaziuojant su bluetooth, ir prie to, negirdziu puse pokalbio, nes vaikai isikabine stovi ir demesio reikalauja. O cia txt parasei, kai turi minute. Mes ir darbe dabar daznai naudojam. Dar kazkodel, jei nera rysio, tai txt dar ateina, o balso pastas ne. Per uragana taip susirasinejom.
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2012 12 20, 21:09)
Man labai tinka toks budas (jei tai ne koks ilgas/rimtas pokalbis). Nes neturiu laiko dazniausiai kalbeti, tik vaziuojant su bluetooth, ir prie to, negirdziu puse pokalbio, nes vaikai isikabine stovi ir demesio reikalauja. O cia txt parasei, kai turi minute. Mes ir darbe dabar daznai naudojam. Dar kazkodel, jei nera rysio, tai txt dar ateina, o balso pastas ne. Per uragana taip susirasinejom.

darbe ir man butu OK,bet draugams txt rasineti man nelimpa ir tiek ax.gif bet kai sako kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
As siandiena savo 5-meciui nupirkau snow shoes- size 2 doh.gif ,kai 9-meciu tokius pacius tik 5 ismieros.
Aisku jie jam truputi laisvoko, bet jis aiskino , kad size 1 jam nera labai patogus. Siaip kiti jo zieminiai batai size 1, kojeles dydis doh.gif
Atsakyti
as irgi is tu kur txt daug, tyngiu telefonu kalbet, atrasau kada galiu.... net jei drauge pasuka , o tuo metu darau kazka, bluetooth kisu i ausi ir good to go, girdisi puikiai viskas. O ir siaip tarp mamu mokykloj ojei koks super reikalas, kas liecia namu darbus jei pamirsta vaikas kokia knyga parsinest, tik page nufotkini kaip fotke pasiunti, atsiprinti iskart ir viskas done. O ten skenuot, faxuot net neuzsiemam tokiais bajeriais, patogumas neispasakytas txt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D.H. @ 2012 12 22, 13:05)
As siandiena savo 5-meciui nupirkau snow shoes- size 2 doh.gif ,kai 9-meciu tokius pacius tik 5 ismieros.
Aisku jie jam truputi laisvoko, bet jis aiskino , kad size 1 jam nera labai patogus. Siaip kiti jo zieminiai batai size 1, kojeles dydis  doh.gif


oho, mano 5-mete 11 nesioja smile.gif o koks jo ugis?
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2012 12 22, 12:37)
as irgi is tu kur txt daug, tyngiu telefonu kalbet, atrasau kada galiu.... net jei drauge pasuka , o tuo metu darau kazka, bluetooth kisu i ausi ir good to go, girdisi puikiai viskas. O ir siaip tarp mamu mokykloj ojei koks super reikalas, kas liecia namu darbus jei pamirsta vaikas kokia knyga parsinest, tik page nufotkini kaip fotke pasiunti, atsiprinti iskart ir viskas done. O ten skenuot, faxuot net neuzsiemam tokiais bajeriais, patogumas neispasakytas txt  smile.gif

as nekalbu apie klasioku mamas,toks bendravmas ir man tinka,kalba eina apie draugus mirksiukas.gif kai txt pasirenkama vietoj to ,kad paskambint 4u.gif

D.H. oho koja pas tavo 5ti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2012 12 22, 14:22)
oho, mano 5-mete 11 nesioja smile.gif o koks jo ugis?



QUOTE(*NYC* @ 2012 12 22, 15:02)
as nekalbu apie klasioku mamas,toks bendravmas ir man tinka,kalba eina apie draugus mirksiukas.gif  kai txt pasirenkama vietoj to ,kad paskambint 4u.gif

D.H. oho koja pas tavo 5ti blink.gif


Net ir nezinau koks jo ugis dabar, reikes veliau pamatuoti. Siaip lyginant pagal klasiokus jis prie ausktesniu, ir pas ji stambus kaulai. Koja WX plius auksta keltis doh.gif
Kai buvo Tomo gimtadienis bowlinge tai paziurejau, kad jo kai kurie klasiokai nesioja ta pacia ismiera, kaip mano mazius smile.gif
Atsakyti
Nyc, txt ir draugam labai daug wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2012 12 22, 18:23)
Nyc, txt ir draugam labai daug wink.gif

kaip kam tinka taip tas ir bendrauja ax.gif man draugai netextina,o pasuka ax.gif
Atsakyti
Matyt zino kad tu ne txt smile.gif o mes ir skambinam ir txt visi smile.gif
Atsakyti
Stovyklu ieskojimo metas doh.gif visi su savias norais doh.gif cool.gif
Atsakyti