Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunio pradinukės, 35 tema

QUOTE(lutute1 @ 2012 12 10, 19:17)
Šiandien vėlavau į darbą 15 minučių,...o iš paskos man dar 5 tėveliai su savo atžalomis. Keliai baisūs doh.gif

O dėl kitos savaitės šalčių, tai prastai.  schmoll.gif Tiek visko priplanuota. Kelionė į Trakus, išvyka į X-Planet(dalyvausime eglučių puošime). Gal dar kuri bus? Po to nusimato linksmybės atrakcionuose. O kur iTEC projekto užbaigimas... Žodžiu, būtų ne kas tie -20. schmoll.gif

Į darbą atvažiavau normaliai, aišku, vėžlio žingsniu, bet svarbu saugiai, nes keliai net autostradoj nevalyti buvo doh.gif
O toks šaltis- tai ne juokai man. Nes tada jau liksiu savo kaime ir mokyklos tikrai nepasieksiu unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Pramiegojau visą temą blink.gif Nespėju su jumis doh.gif schmoll.gif biggrin.gif Einu paskaitinėt, kol tamo ožiuojas biggrin.gif
Atsakyti
Lutute, o ką iTEC ui darot? Žaidimus kūrėt? Kokia programa pristatymą darot? Čia jei ne paslaptis ax.gif Man dar toks tik įpusėjimas darbų doh.gif nežinau kaip suspėt
Atsakyti
mergaites prasau nutaisiusi šreko katino akis, man reik šablonu pasaulio pazinimui. Kazkas buvot siuntusios visiem dalykam, bet nerandu. O jau kurti pati taip tingiuuuuuuu
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 12 10, 19:28)
Pramiegojau visą temą  blink.gif  Nespėju su jumis  doh.gif  schmoll.gif  biggrin.gif  Einu paskaitinėt, kol tamo ožiuojas  biggrin.gif

Jau nebesiožiuoja mirksiukas.gif biggrin.gif
Mergaitės, šiandien pasidariau tuos nykštukus vaikų vertinimui, bet man ten reikųmės kažkaip nesueina... Na ne tas gaunasi.. Nes pati turiu kažkur nusikišus juos ir ten tikrai kažkaip kitaip parašyta unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas turit kokios muzikos, be įdainavimo, kad būtų pūga, žiema, vėjas ir pan. Labai reikia fonui karnavalui. O gal žinote, kur gauti ?
ax.gif


Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 12 10, 20:16)
Jau nebesiožiuoja mirksiukas.gif  biggrin.gif
Mergaitės, šiandien pasidariau tuos nykštukus vaikų vertinimui, bet man ten reikųmės kažkaip nesueina... Na ne tas gaunasi.. Nes pati turiu kažkur nusikišus juos ir ten tikrai kažkaip kitaip parašyta unsure.gif

Aha biggrin.gif
Ar reikia dar nykštukų? Turiu po ranka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2012 12 10, 20:21)
Sveiki,

Gal kas turit kokios muzikos, be įdainavimo, kad būtų pūga, žiema, vėjas ir pan. Labai reikia fonui karnavalui. O gal žinote, kur gauti ?
ax.gif

Turiu pūgos įrašą. Tik netelpa paštu. Galėčiau per skype?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 10 gruodžio 2012 - 20:35
QUOTE(Betukas @ 2012 12 10, 20:32)
Aha biggrin.gif
Ar reikia dar nykštukų? Turiu po ranka  ax.gif

Nu būt neblogai, jei įmestum į paštą. Paveikslėlį turiu , o aprašymo - tai ne.
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2012 12 10, 20:21)
Sveiki,

Gal kas turit kokios muzikos, be įdainavimo, kad būtų pūga, žiema, vėjas ir pan. Labai reikia fonui karnavalui. O gal žinote, kur gauti ?
ax.gif

http://www.youtube.c...h?v=GQAiB9Vlbh0
Ar mokėsi susitvarkyt, ar tau parsiųst?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti