Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

QUOTE(Kaštanka @ 2012 12 21, 18:51)
laba diena.

noreciau ir as jusu patarimo. musu vestuves bus kuklios, vasara.

stai mano suknele, na, panasi i sita. ilgis iki keliu.
http://4.bp.blogspot...00210_large.jpg

prie jos norisi ispudingo makijazo ir sukuosenos. visiskai palaidais nelb noriu. ka patartumet? kokiu ideju?

cia mano foto..
http://i267.photobuc...08/DSC_5320.jpg


Siaip pirmiausiai pagalvociau apie plauku spalva, man prie sukneles noretusi kitokios spalvos ar bent jau atspalvi kita parinkti g.gif
Atsakyti
Labas, norejau pasiteirauti ga kas zinot kur galima nusipirkti naturaliu prisegamu plauku kokybisku? noriu vestuvems ilgesniu plauku, o kad uzaugs iki norimo ilgio mazai vilties doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 12 21, 19:24)
Siaip pirmiausiai pagalvociau apie plauku spalva, man prie sukneles noretusi kitokios spalvos ar bent jau atspalvi kita parinkti  g.gif

vasara as idegusi bunu. ne balta. ir raudoni plaukai lb graziai atrodo ant balto/ kreminio rubo ir idegusio kuno. smile.gif ir jau ka ka, o spalvos savo plauku ne uz ka nekeisiu.
Papildyta:
QUOTE(XAlinaX @ 2012 12 21, 19:35)
Labas, norejau pasiteirauti ga kas zinot kur galima nusipirkti naturaliu prisegamu plauku kokybisku? noriu vestuvems ilgesniu plauku, o kad uzaugs iki norimo ilgio mazai vilties  doh.gif

kur jus gyvenat?
www.afrocare.com
www.hairtade.com

arba prisiauginkite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 21 gruodžio 2012 - 21:10
QUOTE(Kaštanka @ 2012 12 21, 20:12)

kur jus gyvenat?
www.afrocare.com
www.hairtade.com

arba prisiauginkite.

Gyvenu Airijoj, o prisiaugint tikrai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
As lygiai tokioj pacioj situacijoj kaip ir tu, Alina smile.gif Neisivaizduoju, kur tu plauku ziuret, man ju isvis vienam kartui reikia...gal nuoma kur buna? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 12 21, 20:41)
As lygiai tokioj pacioj situacijoj kaip ir tu, Alina  smile.gif Neisivaizduoju, kur tu plauku ziuret, man ju isvis vienam kartui reikia...gal nuoma kur buna?  biggrin.gif

Nezinau biggrin.gif taip noriu ilgu plauku, turejau minti prisiaugint, paskui pagalvojau kad ne geriau prisisegt ir viskas butu blush2.gif
Atsakyti
Na priauginti tai kaip kam, prieziuros reikes, o nepriziurint tai ziauru bus. Macius esu plaukus po panaikinto priauginimo (buvo pana vestuvem prisiauginus), tai patikek, del vieno vakaro grozio tureti totaliai sugadintus plaukus doh.gif As tik uz prisegamus...bet ka daryt jei ir tu reikia vos parai...
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 12 21, 20:46)
Na priauginti tai kaip kam, prieziuros reikes, o nepriziurint tai ziauru bus. Macius esu plaukus po panaikinto priauginimo (buvo pana vestuvem prisiauginus), tai patikek, del vieno vakaro grozio tureti totaliai sugadintus plaukus  doh.gif As tik uz prisegamus...bet ka daryt jei ir tu reikia vos parai...

tai vat butent gaila man savu plauku, juo lab kai nera jie jau tokie prasti pas mane, tik ilgio man mazoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2012 12 21, 22:12)
vasara as idegusi bunu. ne balta. ir raudoni plaukai lb graziai atrodo ant balto/ kreminio rubo ir idegusio kuno. smile.gif ir jau ka ka, o spalvos savo plauku ne uz ka nekeisiu.



Man kompas rodo visai ne raudona schmoll.gif Ir jusu plauku spalva bent jau man per kompa nesiziuri prie jusu idetos sukneles 4u.gif Ir nebutinai keisti spalva, kartais atspalvi uztenka pakeisti. Bet cia tik mano nuomone ir jus realiai geriau matot mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
siek tiek isiterpsiu del priauginimo... as profesionale esu. priauginu plaukus. ir dirbu vienoje is auksciau mano minetu firmu.

prieziura butina. teisinga prieziura. gerai priauginti plaukai ant sveiku plauku - zalos nesudaro. jei atitaikomas svoris sruogeliu, budas tinkamas jusu plaukams.

ant mano plauku - o jie yra stori - segtukai nesilaiko. slysta.tai as asmeniskai tuos prisegamus nemegstu. atrodo tuoj nukris. galit nusipirkti tresa, ir prisisiuti ji. ara prisitvirtinti mikro ziedeliais.
paimamas tas gabalas plauku, sukarpomas pagal jusu galva, ir sitaip pritvirtinamas.
user posted image

galit nusiimti po sventes arba po 2-3 savaiciu. paskui bus jau reikalinga korekcija.
Atsakyti
Kastanka, o gal zinote kokius geriausia pirkti prisegamus plaukus ir kokios kainos, gal zinote kur apskritai juos pirkti, nes as zalia sitame reikale. Ir jei mano plaukai labai ploni, kiek zemiau peciu (mielai nusikirpciau, bet auginu, kad bent kazkokia sukuosena galeciau pasidaryti), kiek mazdaug tu sruogeliu gali prireikt g.gif Plaukai mano atrodo va taip:

user posted image

Dekui, jei patarsite.

P.S. Man patinka jusu plauku spalva, nekeiskite (nors tikiu, kad to ir nedarysite) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AfricanSun: 22 gruodžio 2012 - 00:56
QUOTE(Rykute @ 2012 12 21, 23:22)
Man kompas rodo visai ne raudona  schmoll.gif  Ir jusu plauku spalva bent jau man per kompa nesiziuri prie jusu idetos sukneles  4u.gif  Ir nebutinai keisti spalva, kartais atspalvi uztenka pakeisti. Bet cia tik mano nuomone ir jus realiai geriau matot  mirksiukas.gif

taip, vyno spalva.

Papildyta:
na, pvz

1. visai galvai http://www.hairtrade...1822-p-110.html, kaip sakant full volume.

2. http://www.hairtrade...onde-p-213.html - sitie ilgiui sudaryti. ju reiketu kokiu 2-3 pakeliu kad dar storumo dasidet.su vienu tikrai neprasisuksit.

dar priklauso kokia sukuosena. manyciau antras variantas geriau. nes plaukai bus prikabinti is galo, ta lengviau bus paslept. del atspalvio - geriausia, jei nusiusit jiems emaila su foto ir paprasysit kad parinktu jusu atspalvi. tik paminekit butinai produkta kuri zadat pirkti. nes skirtingos firmos - skirtingi plauku spalvu kodai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 22 gruodžio 2012 - 01:10