Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos

QUOTE(bucke001 @ 2014 01 17, 11:53)
Tikrai, tokiam kuodui labai nemažai plaukų reikia blush2.gif

As mastau apie kuoda, sakykit o tokiam kuodui kazka i vidu deda? Ar jis tik is plauku formuojamas? Galvoju apie svori, patoguma blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 17 sausio 2014 - 15:33
QUOTE(Kadija @ 2014 01 17, 15:32)
As mastau apie kuoda, sakykit o tokiam kuodui kazka i vidu deda? Ar jis tik is plauku formuojamas? Galvoju apie svori, patoguma  blush2.gif

man labiausiai patinka su vadinamu "samsalu" naturaliu veltu plauku,svorio isvis nesijaucia mirksiukas.gif
user posted image
sioje fotoje merginos plaukuciai negausus mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 17, 16:32)
As mastau apie kuoda, sakykit o tokiam kuodui kazka i vidu deda? Ar jis tik is plauku formuojamas? Galvoju apie svori, patoguma  blush2.gif


Viskas priklauso nuo plaukų, jeigu jų yra (nebūtinai jau lb tankiai), tai galima pavelti ir nieko į vidų nedėti, tačiau jeigu plaukų labai mažai - dedamos įvairios kempinės arba šinjonai, prisegami plaukai 4u.gif
Atsakyti
Mano atveju buvo dvi kempinės, viena perkirpta, ir prisegami plaukai, tik juos apvijo aplink kuodus wink.gif
Gerai kad meistrė turėjo tip top tinkančius mano plaukų spalvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnioshka @ 2014 01 07, 15:13)
Merginos, gal ir man ką patartumėte.. susipainiojau ir pasimečiau kokios šukuosenos ne tik noriu, bet kad ir visumoj gerai žiūrėtųsi prie suknelės. Galvoju apie du variantus, arba lengva retro šukuosena arba pasivėlęs, pasidraikęs kuodukas.
Gal turite kokių patarimų prie tokios suknelės ir tokio veidelio? Beje makiažas jaučiu panašus bus  4u.gif

P.S. žinau tik kad neturi matytis ausyčių biggrin.gif turiu įsivarius sau kompleksą  ax.gif

user posted image

štai - pamačiau ir prisiminiau jus smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, neisirenku ir as niekaip sukuosenos, tai noreciau jusu patarimo, kas tiktu prie tokios sukneles , plaukai nera stori foto
Atsakyti
Sveikos visos,

net nežinau, ko noriu, nes noriu visko, viskas gražu: ir gėlės, ir nuometas, ir puošnios segės.. Žinau viena - nenoriu kuodo. Ką patarsit? Plaukai ilgi - iki liemens, stori, dabar šiek tiek pašviesinau sruogelėm. Suknelė su šleifu.
HEEEEEELP
frusty.gif help.gif sad.gif verysad.gif verysad.gif
user posted imageuser posted image
jauciu kad bus ragai verysad.gif user posted image
p.s. mano veidas toks pailgas, ovalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svarovskyte: 24 balandžio 2014 - 10:54
As cia taip isiterpsiu, nes atejau pasirankiot ideju savoms vestuvems smile.gif siulau paziureti sukuosenu ant sono su pynimais à la Blake Lively stiliuj...
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(svarovskyte @ 2014 04 29, 21:53)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif


O ka cia patart, kuodo nenorit lieka palaidi arba truputi pasegti plaukai, ir aisku pagarbanoti biggrin.gif


user posted image

user posted image

Papildyta:


user posted image
Atsakyti
QUOTE(skaiblue @ 2014 04 23, 00:01)
Sveikos merginos, neisirenku ir as niekaip sukuosenos, tai noreciau jusu patarimo, kas tiktu prie tokios sukneles , plaukai nera stori foto


Niu patarkite prasau smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Noriu paklausti gal esate kur nors sutike tokiu papuosalu plaukams ? (segiu) Labai noreciau isisegti vestuviu diena tik nezinau kur ieskotis? Gal teko matyti, sesat sutike graziu, o gal net turit rekomenduoti kokia mergina Kaune kuri uzsiema pasuosalu gaminimu? smile.gif



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte313: 10 gegužės 2014 - 21:11