Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Tai gustavo, varskes, snikeris, kas dar ka nesudetingo rekomenduos 4u.gif man kiek pamenu kiek bandzius net nesigauna biskvito iskept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 07, 12:56)
Tai gustavo, varskes, snikeris, kas dar ka nesudetingo rekomenduos 4u.gif  man kiek pamenu kiek bandzius net nesigauna biskvito iskept  doh.gif

tai kepkite kiekvieną lakštą atskirai ir gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-U-Š-A: 07 sausio 2013 - 12:52
QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 07, 10:26)
Labas, kokius tortus rekomenduotumet pradedanciajai tortu srity seimininkei biggrin.gif  Reikia vieno sunaus gimtadieniui (1 metukai) ir kito - krikstynoms.

Gimtadieniui galima koki jogurtini padaryti (nekeptas jis), aisku biskvita issikepti reikia, bet virsaus ne. As toki kepiau vaikams tiek savo vyresneliui, tiek drauges mergaites gimtadieniui. Vaikai valge noriai smile.gif Nes kaip ten bebutu, 1 metu vaikas ne visus daznai produktus valgo, kurie reikalingi torto gamybai (o maniskis pvz isvis torto kaip tokios isvaizdos nevalgo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geliuke: 07 sausio 2013 - 14:28
QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 07, 10:26)
Labas, kokius tortus rekomenduotumet pradedanciajai tortu srity seimininkei biggrin.gif  Reikia vieno sunaus gimtadieniui (1 metukai) ir kito - krikstynoms.
Na vaikai kazin ar ju valgys, bet paragaut gal nores, tai reikia kad tinkami butu, ir isvaizdus ir skanus ir zinoma, nesunkiai pagaminami. Ka rekomenduotumet?
Ir kad papuost kazkaip jau tinkamai galima butu g.gif  Ir tada jau eisiu gilintis, nes dabar permeciau - galybe tu pavadinimu, visu skaityt ir galvot kuris butu lengviausias neturiu laiko  2.gif
Busiu labai dekinga wub.gif  4u.gif

As pradejau nuo medaus ir nepaleono torto, man jie patys lengviausi blush2.gif
Mano paskutini kart gamintas Napaleonas blush2.gif Aisku iki tobulo torto man dar daug mokintis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Secrets: 07 sausio 2013 - 16:13
QUOTE(Secrets @ 2013 01 07, 15:07)
As pradejau nuo medaus ir nepaleono torto, man jie patys lengviausi  blush2.gif
Mano paskutini kart gamintas Napaleonas  blush2.gif Aisku iki tobulo torto man dar daug mokintis  blush2.gif


O man napoleonas atrodo pats sunkiausias, jo vis dar neprisiruosiu kepti. Daug visokiu esu isbandziusi, o vat jo - ne. Man tas kociojimas lakstu atrodo kazko baisaus. Nera nieko lengviau kai issimaisia tesla, ir supili i skarda. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2013 01 07, 16:34)
O man napoleonas atrodo pats sunkiausias, jo vis dar neprisiruosiu kepti. Daug visokiu esu isbandziusi, o vat jo - ne. Man tas kociojimas lakstu atrodo kazko baisaus. Nera nieko lengviau kai issimaisia tesla, ir supili i skarda.  ax.gif

As gaminu is saldytos teslos ax.gif
Atsakyti
na saulytes,prireike ir man pagalbos biggrin.gif vasario menesi Lietuvoje vyks seneliu vestuviu jubiliejus,as pati gyvenu Airijoje.Visa gimine Lietuvoje nori paragauti mano tortuku,tai butu smagu parvezti jiems ax.gif bet tai kad kelione vos nediena uztruks doh.gif iki oro uosto jis bus saldytuve,bet paskui jau ne.oro uoste kokia 1val+3,5val skristi (tiek lygtais iki Ltv skrenda,senai bebuvau jau smile.gif )+apie 3val vaziuoti su masina doh.gif tai mastau kas per tortas galetu buti kad atlaikytu tokia kelione blink.gif koks su sviestiniu kremuku gal?gal esat kuri skraidinusi?ar bent isivaizduojat koks galetu atlaikyt tokia kelione?puosiu su cukrine mase.aciu is anksto uz nuomones ir pasisakymus 4u.gif
Atsakyti
snikers,turtingas kavos...manau atlaikytu
Atsakyti
Mano, labai panašus į "snikerį", mašina"važiavo" į Danija ( be šaldytuvo, tik dėžėje, apdėtas šaltais degtinės buteliais ir šaltomis dešromis smile.gif ) . Kuo puikiausiai. Dengtas buvo pastilažu mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif as ir pati galvojau apie snikersa pirmam aukstui,bet dar nebuvau apsisprendus.antra bandysiu gal turtinga kavos smile.gif dar nzn.arba gal dar kas nors kokia ideja pames i mano puse biggrin.gif labai tikiuosi kad pavyks parvezti ir nustebinti seima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetsosweet @ 2013 01 07, 22:05)
na saulytes,prireike ir man pagalbos  biggrin.gif  vasario menesi Lietuvoje vyks seneliu vestuviu jubiliejus,as pati gyvenu Airijoje.Visa gimine Lietuvoje nori paragauti mano tortuku,tai butu smagu parvezti jiems  ax.gif  bet tai kad kelione vos nediena uztruks  doh.gif  iki oro uosto jis bus saldytuve,bet paskui jau ne.oro uoste kokia 1val+3,5val skristi (tiek lygtais iki Ltv skrenda,senai bebuvau jau  smile.gif  )+apie 3val vaziuoti su masina  doh.gif  tai mastau kas per tortas galetu buti kad atlaikytu tokia kelione  blink.gif  koks su sviestiniu kremuku gal?gal esat kuri skraidinusi?ar bent isivaizduojat koks galetu atlaikyt tokia kelione?puosiu su cukrine mase.aciu is anksto uz nuomones ir pasisakymus  4u.gif


Aš jį su visa dėže kiščiau į maišą šaldytiems produktams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetsosweet @ 2013 01 08, 11:38)
aciu  4u.gif  as ir pati galvojau apie snikersa pirmam aukstui,bet dar nebuvau apsisprendus.antra bandysiu gal turtinga kavos smile.gif dar nzn.arba gal dar kas nors kokia ideja pames i mano puse  biggrin.gif labai tikiuosi kad pavyks parvezti ir nustebinti seima  blush2.gif


O ne paprasčiau vietoj išsikepti? Ar jūs tiesiai iš lėktuvo į balių? Gal kažkokias detales galima iš anksto pasidaryti ir atsivežti. Na gal dar biskvitus išsikepti. O surinkti, apdengti ir papuošti vietoj?

Man truputį sunku įsivaizduoti, kur tą dviaukštį tortą lėktuve galima padėti unsure.gif Į daiktų skyrių virš galvos? Kylant ir leidžiantis ar turbulencijos metu gali gi kiti daiktai užvažiuoti (jau čia su prielaida, kad pats tortas nevažinėja, neslidinėja ir nešokinėja). Taipogi kylant ir leidžiantis ant rankų nieko laikyti negalima, o po priešais esančia kėde dviaukštis su dėže sunkiai tilps. Po kojom gal?

Na bet kokiu atveju linkiu sėkmingai tą tortą nusigabenti 4u.gif
Atsakyti