Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Merginos, pirma karta darysiu dvieju aukstu torta ax.gif Pirmas aukstas 26 cm snikerso, antras 19 cm rafaelo. Turiu 2 klausimus. Ar antras neispaus pirmojo? As kaip suprantu, tokius paptrastos formos tortus gi nereikia tvirtint kokiais pagaliukais? g.gif Ir rafaelo is puses normos uzteks 19 cm formai? g.gif

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jupu @ 2013 01 25, 08:05)
Merginos, pirma karta darysiu dvieju aukstu torta ax.gif Pirmas aukstas 26 cm snikerso, antras 19 cm rafaelo. Turiu 2 klausimus. Ar antras neispaus pirmojo? As kaip suprantu, tokius paptrastos formos tortus gi nereikia tvirtint kokiais pagaliukais?  g.gif  Ir rafaelo is puses normos uzteks 19 cm formai? g.gif

Aciu uz atsakymus 4u.gif

Aš darius 2 kartus dviaukštį ir abudu tvirtinus dėl šventos ramybės.
O Rafaelo užteks pusės
Atsakyti
QUOTE(Jupu @ 2013 01 25, 08:05)
Merginos, pirma karta darysiu dvieju aukstu torta ax.gif Pirmas aukstas 26 cm snikerso, antras 19 cm rafaelo. Turiu 2 klausimus. Ar antras neispaus pirmojo? As kaip suprantu, tokius paptrastos formos tortus gi nereikia tvirtint kokiais pagaliukais?  g.gif  Ir rafaelo is puses normos uzteks 19 cm formai? g.gif

Aciu uz atsakymus 4u.gif


Nereikia niekuom tvirtint, juolab, kad apacia snikeris, virsus rafaello.
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2013 01 23, 11:14)
netgi maximoj biggrin.gif

Pagaminau vakar pirmą Napaleoną savo gyvenime, atrodo viskas gavosi, rytoj ragausim, nuojauta kužda, bus nerealiai skanus - AČIŪ smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Vakar sutepiau torta "Menulis", idejau i saldytuva, bet jis man toks kietas ir sustinges siandien atrodo g.gif kazin ar nebus lakstai sau, kremas sau... Valgysim rytoj, gal palikti ne saldytuve?
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 12 02, 01:29)
  Avokadų / aguonų tortas "Avocado" - beveik 100 % avokadinis... Receptas su visa išsamia gaminimo /dekoravimo eiga.

nu bet jau kaip nerealiai sitas tortas atrodo bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif aisku skaitau pavadinima avokadinis, o mintyse kiwi nors uzmusk lotuliukas.gif


QUOTE(irmulia @ 2012 12 03, 09:14)

sita spinatu biskvita butinai reiks isbandyt, i ta zalia spalva ziureciau ir ziureciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2013 01 26, 18:50)
nu bet jau kaip nerealiai sitas tortas atrodo  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif aisku skaitau pavadinima avokadinis, o mintyse kiwi nors uzmusk  lotuliukas.gif



kodėl gi ne mirksiukas.gif pvz. pertepimo kremas iš kiwi vaisiaus, manau, yra palankesnis tradiciniam skoniui bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu Jums klausima, gal galesite man padeti. Noriu pagaminti ''Jaunystes'' torta. Radau lengvo zefyrinio kremo recepta:

40 g. baltymu
280 g. cukraus
114 g. razinu
182 g. marmelado
2 g. citrinos rugsties
12 g. zelatinos
50 g. vandens

1) Kas cia per marmeladas?
2) 12 g. zelatinos, gal juostelemis, ar cia paprastos tiek mazai tereikia, o jei juostelemis, tai kiek apytiksliai reiketu paprastos?

Buciau labai dekinga, jei padetumete ir atsakytumete. ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(V&P @ 2013 01 29, 23:16)
Sveikos,

Turiu Jums klausima, gal galesite man padeti. Noriu pagaminti ''Jaunystes'' torta. Radau lengvo zefyrinio kremo recepta:

40 g. baltymu
280 g. cukraus
114 g. razinu
182 g. marmelado
2 g. citrinos rugsties
12 g. zelatinos
50 g. vandens

1) Kas cia per marmeladas?
2) 12 g. zelatinos, gal juostelemis, ar cia paprastos tiek mazai tereikia, o jei juostelemis, tai kiek apytiksliai reiketu paprastos?

Buciau labai dekinga, jei padetumete ir atsakytumete. ACIU  4u.gif  4u.gif  4u.gif

1.Aš kai kažkada lankiau anglų kalbos kursus,tai buvo tema apie vaisius.Ir būtent ten išskaičiau,kad marmeladas,tai apelsinų uogienė.Gal toks ir čia turima galvoje g.gif
O va panašiai ir Vikipedija rašo smile.gif http://lt.wikipedia....wiki/Marmeladas
2.O želatinos,tai manau,kad čia paprastos reik
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės 4u.gif Labai senai čia bebuvau, buvau apleidusi kepimą.. Bet savaitgalį dukros gimtadienis, nutariau vėl kokį tortuką sukonstruot. gal patartumėt kokį šviesų biskvitą, toks kad būtų kaip minkštas, kaip „kempinė“. Purus, bet netrupantis. Ragavau naminį tortą kavinėj, nu toks skanus buvo biskvitas, bet aišku recepto niekas nesakė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justina77a @ 2013 01 30, 13:46)
Sveikos kepėjėlės 4u.gif  Labai senai čia bebuvau, buvau apleidusi kepimą.. Bet savaitgalį dukros gimtadienis, nutariau vėl kokį tortuką sukonstruot. gal patartumėt kokį šviesų biskvitą, toks kad būtų kaip minkštas, kaip „kempinė“. Purus, bet netrupantis. Ragavau naminį tortą kavinėj, nu toks skanus buvo biskvitas, bet aišku recepto niekas nesakė schmoll.gif

Na yra rafaelo visai skanus ir minkštas biskvitas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajone*: 30 sausio 2013 - 13:32
sveikos kepejeles. labai reikia jusu pagalbos. Viena nuotaka nori torto ir cupscaku daug , gal kuri zinote kur galima issinuomot ar pasiskolint toki stova? kad virsuje tortukas bustu ir kaip sakos eitu ant kuriu tie keksai stovetu?? buciau labai dekina. Siaip man tiktu Vilnius ar Panevezys. gal zinote ka nors? o gal turite ideju kaip kitaip garziai tai ziuretusi su kitais stovais? tada irgi prasau parasyti kur galima juos issinuomot.aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 30 sausio 2013 - 13:53