Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(shrekiuke @ 2013 02 07, 10:08)
Merginos labai reikia pagalbos biggrin.gif pasiūlykit tortą kuris galima valgyti tą pačią dieną, na nereikia brandinti? Sutepu per pietus, o vakare pjaunam.

Plikytos tešlos braškinis tortas http://www.supermama...;#entry27828887 Bandytas ne kartą,jau po dviejų valandų viskas kuo puikiausiai sumirkę.Aš kiek darius,dėjus trintas uogas ir ne vien braškes,o ir su avietėm labai skanu,ir uogų mišinio,ir vyšnių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2013 02 07, 10:08)
Merginos labai reikia pagalbos biggrin.gif pasiūlykit tortą kuris galima valgyti tą pačią dieną, na nereikia brandinti? Sutepu per pietus, o vakare pjaunam.



QUOTE(Julsita @ 2013 02 07, 11:40)
Plikytos tešlos braškinis tortas 

drinks_cheers.gif
Dar Ambasadorių medutis, tik daug terlionės.
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2013 02 07, 11:08)
Merginos labai reikia pagalbos biggrin.gif pasiūlykit tortą kuris galima valgyti tą pačią dieną, na nereikia brandinti? Sutepu per pietus, o vakare pjaunam.

siaip,visai neseniai toki nuotyki apturejau,kad torta teko sutepti 14.30;17val papuosti;18val jau ji valge biggrin.gif ir tai buvo snikeris,kuris siaip ilgiau brandinamas. bet jau kai sitaip reikejo,tai tik kiek daugiau suliejau ir sake viskas buvo lb skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2013 02 07, 11:06)
Ar biskvitas originaliame recepte iškyla? Ulės biskvitas atrodo įspūdingai thumbup.gif

taip iskyla ir yra labai skanus smile.gif
Atsakyti
Spėju dauguma kepėt snikersą pagal Daividiją,gal pasakysit kokio dydžio tortinėj tas receptas skirtas? Neradau užrašytą,o reikia pasiskaičiuot produktų kiekį rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
pries kelias savaites kepiau Sokoladini torta pagal Gustava, na tai likau is tikruju nusivylusi.... tikejausi kazko daugiau, biskvitai gavosi tikrai skanus, bet vat pats kremas mane nuvyle....
daugiau jo nebedarysiu blush2.gif
kas nenorit,kad torte labai jaustusi grietines skonis, siulau jo ir nedaryti, arba grietine su kazkuo maisyti unsure.gif
Atsakyti
----------------



 ! 
mammy1,  primenu taisykles:
- draudžiami skelbimai ir užklausos !
pakartotinai radus panašaus pobūdžio užklausas dėl kepamų tortų ar pan., dalyviai gaus įspėjimus už taisyklių pažeidinėjimus.


moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 07 vasario 2013 - 16:58
Agleja, as kepu 26cm skardoje.
Jei imu didesne, tarkim 28cm, tai tada produktu imu 1.5 normos.
Krema visada darau is 1.5 normos, nors ir 26cm biskvitas.
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2013 02 07, 16:09)
Spėju dauguma kepėt snikersą pagal Daividiją,gal pasakysit kokio dydžio tortinėj tas receptas skirtas? Neradau užrašytą,o reikia pasiskaičiuot produktų kiekį rolleyes.gif

Visada darau 24 cm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 07, 16:45)
Visada darau 24 cm  4u.gif

Aš ir visada 24 ir kremo užtenka vienos porcijos
Atsakyti
Sveikos mergaites! Noriu patarimo,ruosiuosi kepti torta,ka galetumete parekomenduoti,koki biskvita kepti,o ju ivairove ir pasirinkimas didelis...Kas butu skanu ir tvirta triju aukstu tortui?Aciu uz patarimus is anksto.
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 02 07, 16:14)
Agleja, as kepu 26cm skardoje.
Jei imu didesne, tarkim 28cm, tai tada produktu imu 1.5 normos.
Krema visada darau is 1.5 normos, nors ir 26cm biskvitas.

Na,kremo jei lieka,ne problema sunaikint jį hihihi.gif

QUOTE(MO @ 2013 02 07, 16:45)
Visada darau 24 cm  4u.gif


QUOTE(Julsita @ 2013 02 07, 16:51)
Aš ir visada 24 ir kremo užtenka vienos porcijos

O kremo užtenka iš vienos normos?Mano irgi 24 cm,galvoju gal kremo daugiau daryt g.gif
Atsakyti