Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

na kadangi pries menesi klausinejau jusu patarimu kaip parskraidinti tortuka i lietuva,tai dalinuosi patirtimi biggrin.gif
tortukus sutepiau ir palikau formose,suvyniojau i maistine plevele ir i lagamina biggrin.gif oro uoste tik paprase kad atitraukciau tase paziuret kas ten yra,nes toj pacioj buvo kocelas ir mentele...bet nieko neliepe duot patikrint ar dar ka.tai va,parskridom,palikau tortus per nakti saltai.ryte atsikeliau,turejau vos pora valandu kad papuosti doh.gif pas teti namuose mikserio nerasta,varem pas mociute,dave toki vargana mikseriuka,kuris net sviesto nepajege isplakti ir pradejo smirdeti,lyg degtu doh.gif tai biski paplakiau ir dejau pudra.tos irgi maksimoj gavau tik vienos rusies,tai izdivalke atsiprasant o ne pudra blink.gif tas pats kad paprasto cukraus buciau prikrovus doh.gif na bet nieko,isplakiau kiek ejo,bet tai vistiek tas sviestas buvo pakankamai kietas dar doh.gif prasiknisau kol uztepiau doh.gif o nervu kainavo tai baisu gun_bandana.gif nu ka,tada emiau cukrine mase,namuose as ja kocioju ant krakmolo,tai viskas buna gerai,bet ten turejau tik tos ''pudros'',na bet vistiek vargais negalais iskociojau ir apdengiau tortuka ax.gif dariau sokoladini su morengais (kuriems mano orkaite irgi neskirta,nes kepa visa amzinybe),tai visi labai skaniai valge thumbup.gif vienu zodziu,prasikankinau su tais tortais,i baliu islekiau pusiau susitvarkius tik,bet seimos grazus zodziai atpirko visa varga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 02 18, 13:11)
Sveikos,
kepiau Daividijos plikytos teslos torta su braskemis.
Tai manau,kad padariau keleta klaidu, del kuriu man tortas nebuvo labai ypatingas:
1. dariau su saldytom braskem, tai man jos istizo, nors ir atitirpinau pries tai ir viskas bego per sonus
2. manau,kad pridejau per daug braskiu i torta, nes lakstai permirko
na ir truko man saldumo vis delto blush2.gif

lakštai šito torto tikrai nelieka sausi.per kelias valandas jau būna permirkę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetsosweet @ 2013 02 18, 14:14)
na kadangi pries menesi klausinejau jusu patarimu kaip parskraidinti tortuka i lietuva,tai dalinuosi patirtimi  biggrin.gif


Saunuole! Dziugu, kad pavyko nusigabenti, papuosti (nors ir su issukiais) ir nustebinti artimuosius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 18, 13:58)
lakštai šito torto tikrai nelieka sausi.per kelias valandas jau būna permirkę  mirksiukas.gif

Supratau 4u.gif
na bet kaip rase Daividija, kad skonis primena plikyto pyragaicio skoni, tai tikrai man taip nebuvo...
nors kaip sakoma del skonio nesigincijama blush2.gif
butu idomu pabandyti su svieziomis braskemis, tik nezinau ar pavyks, nes tiek tortu laukia isbandymu,kad vajei vajei,o progu tiek nerasta blush2.gif
Atsakyti
šitą tortą su šviežiom pjaustytom braškėm reikia daryti...
Atsakyti
asapskritai vengiu saldytu(atsildytu)braskiu ,ypac pirktiniu.is ju tik kose lieka atsildzius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2013 02 18, 17:27)
šitą tortą su šviežiom pjaustytom braškėm reikia daryti...

Aš darau su atšildytom trintom ir taip po truputį su šaukštuku pridrabstau-tikrai viskas gerai būna
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 18, 20:08)
Aš darau su atšildytom trintom ir taip po truputį su šaukštuku pridrabstau-tikrai viskas gerai būna

Tai vat as ir skaiciau,kad kazkuri mergaite daro su atsildytom, tai ir as dariau su jom, ale ju laaabai daug pridejau, gal tame ir buvo klaida unsure.gif
kita karta zinosiu,kad jei parasyta su svieziom, ir daryt su svieziom, pamoka bus rolleyes.gif
Atsakyti
as labai atsiprasau uz poster_offtopic.gif , bet sita tema gyvuoja ir uztai klausiu smile.gif gal kas pagelbes blush2.gif , kiek mazdaug sveria 6 kiausiniu baltymai? ax.gif rolleyes.gif cool.gif
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2013 02 19, 16:22)
as labai atsiprasau uz  poster_offtopic.gif  , bet sita tema gyvuoja ir uztai  klausiu smile.gif gal kas pagelbes  blush2.gif  , kiek mazdaug sveria 6 kiausiniu baltymai?  ax.gif  rolleyes.gif  cool.gif
Aciu labai  4u.gif


ar greitai reik?
ryt planuose pusryčiam omletas, pasverčiau
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 02 19, 16:42)
ar greitai reik?
ryt planuose pusryčiam omletas, pasverčiau


Labai gerai smile.gif thumbup.gif ,lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galite kas pasiulyti tortuka,kuri reik keleta dienu palaikyti pries valgant
Atsakyti