Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Kepejes, kaip padarot, kad pastilazas ant torto butu blizgus, detales nebutu matines, nes buvau padengusi torta pastilazu, bet jis toks matinis, neryskus gavosi blush2.gif Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2012 12 16, 11:17)
Kepejes, kaip padarot, kad pastilazas ant torto butu blizgus, detales nebutu matines, nes buvau padengusi torta pastilazu, bet jis toks matinis, neryskus gavosi blush2.gif Dekoju is anksto 4u.gif

Degtine patepkit.
Atsakyti
Sveikos, gal pasakytumėte koks skanus medaus torto receptas. Būčiau dėkinga.
Atsakyti
Man Kirbes medutis skanus labai
Atsakyti
Sveikos,
Turiu kelis klausimus, patarkite prasau :
1. Kuom sulaistyt snickerso biskvitus kad nebutu alkoholio, nes tortas vaikams?
2. Gal kas uzmatete kur yra pirkti svieziu avieciu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palmadi @ 2012 12 16, 17:40)

1. Kuom sulaistyt snickerso biskvitus kad nebutu alkoholio, nes tortas vaikams?


Saldintu virintu vandeniu
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 12 16, 18:19)
Saldintu virintu vandeniu

Aciu
Atsakyti
mano penktadieninis šedevras biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 12 17, 12:51)
mano penktadieninis šedevras  biggrin.gif


thumbup.gif idėja
Atsakyti
QUOTE(J-U-Š-A @ 2012 12 17, 14:17)


aha, o kai dar lengvai ir greitai pagaminamas tai ir šventinio torto klausimas išspręstas thumbup.gif bent žinai ką valgai, ir nereikia iš PC visokių cheminių ar dar ko nors neaiškaus pripompuotų pirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 12 16, 17:39)
Man Kirbes medutis skanus labai

Kažkaip bijau, kad kaip kažkuri mamytė kažkada yra rašiusi, nesubliukštų man biskvitas. O be to, cipciuko galima būtų lakštus išsikepti iš anksto, pvz kad ir ryt pradėti, o reikia sekmadieniui pačio torto? O juos reikia net ne formoj kepti - nesupratau šitos vietos. Ir kur paskui juos laikyti iki sutepimo? Ačiū jeigu kas atsakys.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 12 17, 16:58)
Kažkaip bijau, kad kaip kažkuri mamytė kažkada yra rašiusi, nesubliukštų man biskvitas. O be to, cipciuko galima būtų lakštus išsikepti iš anksto, pvz kad ir ryt pradėti, o reikia sekmadieniui pačio torto? O juos reikia net ne formoj kepti - nesupratau šitos vietos. Ir kur paskui juos laikyti iki sutepimo? Ačiū jeigu kas atsakys.


galima iš anksto kept mirksiukas.gif
Atsakyti