Įkraunama...
Įkraunama...

LEGO ir kiti konstruktoriai

QUOTE(pempė12 @ 2012 12 12, 12:50)
Kaip nelengva- lengva bigsmile.gif . Skalbimo priemonės, higienos priemonės, gyvūnų maistas, cukrus, druska, bet kas- juk negenda, galima pasidėti ax.gif .

Arba antras variantas- pirkti iš Natelės brangesnį paduką ir atsisiųsti lotuliukas.gif

Tai had nera taip pigu cia, jei nuolaidu ner - lengviau prekybcentry nuolaidu pasigaudyt smile.gif . Na bet cia kai kam...

As ten gerokai gi brangiau mokejau ... o su siuntimu tai oi oi oi... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 12 gruodžio 2012 - 11:56
QUOTE(Natele @ 2012 12 12, 11:56)
Tai had nera taip pigu cia, jei nuolaidu ner - lengviau prekybcentry nuolaidu pasigaudyt  smile.gif . Na bet cia kai kam...


Pirma- dabar sėdžiu su vaiku namie 2.gif
antra- mano kaime nėra jokios parduotuvės unsure.gif ,
trečia -autobusas nė vienas nevažiuoja unsure.gif ,
ketvirta -aš nevairuoju blush2.gif
penkta- maniškis mane ne visada į miestą vežasi, nes aš tada visur noriu bigsmile.gif
šešta- pats ne visada viską apiperka, nes amžinai neturi laiko, arba mašina ne ta arba apranga ne ta arba grįžtų jau visai naktį doh.gif
Tad būna labai patogu, kad jau stambesnės negendančios prekės namuose, o atvežimas nemokamas. Aišku, paseku assorti nuolaidas, kad bet kaip nepirkčiau

Kad nebūtų ne į temą- Lego lego lego biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 12 gruodžio 2012 - 12:23
Šiaip tai taip, nereikia tų 44 proc suprasti kaip tiesioginės nuolaidos, nes tam, kad juos panaudot, paskui gali tekt pirkt brangesnius produktus. Užtai aš čia ir delsiu, ir svarstau, ir skaičiuoju tiek laiko verta ar ne, žiūriu ką ir už kiek jie turi. Daugumą produktų prekybcentriuose su nuolaidom susigaudau, kad ir cukrus Prismoj dabar 2.99 Lt... Sauskelnių irgi pigesnių variantų yra nei assorti. Na bet žiūrėsim kaip kainos atrodys kai vėl puslapis veikt pradės smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2012 12 12, 12:55)
Čia jau kalbėjome apie virtualių pinigų panaudojimą naujiems legams pirkti. Bet mudviejų su Natele išvados gavosi priešingos g.gif . Įdomu, kaip iš tikrųjų, jei ką, aš susirašinėjimą su jais nusikopijavau kaip įrodymą cool.gif

Priesingos? Kad pirma rasei, kad neapsimoka pirkt, kai i kortele gryzta procentai (kaip ir situo atv.), nes nuo moketinos sumos - galutines tik procentus teduoda g.gif . Tai cia FB tas pats parasyta, kur nukopinau g.gif .

Papildyta:
QUOTE(smiltpeliuke @ 2012 12 12, 13:22)
Šiaip tai taip, nereikia tų 44 proc suprasti kaip tiesioginės nuolaidos, nes tam, kad juos panaudot, paskui gali tekt pirkt brangesnius produktus. Užtai aš čia ir delsiu, ir svarstau, ir skaičiuoju tiek laiko verta ar ne, žiūriu ką ir už kiek jie turi. Daugumą produktų prekybcentriuose su nuolaidom susigaudau, kad ir cukrus Prismoj dabar 2.99 Lt... Sauskelnių irgi pigesnių variantų yra nei assorti. Na bet žiūrėsim kaip kainos atrodys kai vėl puslapis veikt pradės smile.gif.

Va as irgi taip galvoju, bet vistiek prisipirkau lotuliukas.gif
kai prades veikt, prasom rasyt is karto - nusibodo man bejunginet ta ju psl...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 12 gruodžio 2012 - 12:30
Assorti pabudo iš komos thumbup.gif . Kainos pasikeitė ir stipriai lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2012 12 12, 12:22)
Šiaip tai taip, nereikia tų 44 proc suprasti kaip tiesioginės nuolaidos, nes tam, kad juos panaudot, paskui gali tekt pirkt brangesnius produktus. Užtai aš čia ir delsiu, ir svarstau, ir skaičiuoju tiek laiko verta ar ne, žiūriu ką ir už kiek jie turi. Daugumą produktų prekybcentriuose su nuolaidom susigaudau, kad ir cukrus Prismoj dabar 2.99 Lt... Sauskelnių irgi pigesnių variantų yra nei assorti. Na bet žiūrėsim kaip kainos atrodys kai vėl puslapis veikt pradės smile.gif.


Taip taip, ne panacėja, bet mano atveju- kaip aklai vištai grūdas, ypač su lego, nes labai daug reiškia, kai nereikia kito žmogaus prašyti, varginti ir siuntinėti. Ypač, kai negali atsilyginti tuo pačiu blush2.gif . O čia kiemą atvažiuoja blink.gif . Kad jau litukas kitas ir brangiau išeis, vistiek nuolaida didelė.Tik kad taip iš anksto būtų buvę galima žinoti ax.gif ... O juk esu pirkusi ir su dvidešimt, ir net su penkių procentų nuolaida pravažiuojant iš Megos, kai reikėjo, o mes važiavom ne pagal žaislų nuolaidas, o pagal daktarus.
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2012 12 12, 13:34)
Assorti pabudo iš komos  thumbup.gif . Kainos pasikeitė ir stipriai  lotuliukas.gif .


Tai kad jie grazino tas aukstesnes kainas, tu "lojaliems klientams" nebeliko. Bet gal dar atsatys!? Tik pradejo veikti sistema
Atsakyti
Pempe, tavo atveju sutinku, kad internetiniai apsipirkimai su nemokamu pristatymu iki namų yra tikras išsigelbėjimas.

Assorti ne tik lojalias kainas panaikino, bet ir kai kurias pradines pakėlė. Creator rudas namukas kainavo 100 Lt, lojaliems buvo 85 Lt. Dabar kainuoja 118 Lt laugh.gif. Turbūt kažkoks jų šnipas viską čia skaito biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2012 12 12, 12:34)
Assorti pabudo iš komos  thumbup.gif . Kainos pasikeitė ir stipriai  lotuliukas.gif .

Supratau, kaip čia buvo doh.gif . Tokios kainos, kaip iš ryto, buvo prieš paskelbiant 44proc. grįžimą. Paskui pabrangino, bet uždėjo grįžimą. O, matyt, sistema kažką sumaišė, ir pagerino kainas atgal pirkėjų naudai. O po kelių valandų jie atsitokėjo doh.gif . Ir ne sistema tada lūžo, o patys sustabdė atstatymui. Cho cho. Dabar beveik nieko nebereikia schmoll.gif ...
Pasisekė, kas spėjot anksti apsipirkti thumbup.gif
Atsakyti
[quote=pempė12,2012 12 12, 13:22]jmmįėb d
Na isleidau pagaliau maziau nei puse sukauptu pinigeliu doh.gif . Nuostolio didelio neapturesiu, nebent nuo sauskelniu 10Lt - bet cia dar klaustukas, nes nezinau, ar tikrai savaitgali bus pas mus tas 20pr. ir niekad nesigilinau, nuo kokios sumos ta 20proc. iplukdo i realia kortele. smile.gif
Atsakyti
Merginos, pinigelius gavau, tik pervedete daugiau nei buvau rasiusios unsure.gif

Kaip nuliudino assorti, kad kainas pakele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2012 12 12, 13:18)
Kaip nuliudino assorti, kad kainas pakele  doh.gif

Mane irgi, ištryniau visą krepšelį, dabar galvoju, rašyti jiems žinutę su žodeliu išdūrėte, ar ne g.gif ?
Atsakyti