Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

N
QUOTE(vasaryte @ 2012 12 20, 20:50)
sakykit, jei sugadinau sepeteli  HG bazes, ar buna pirkti ju atskirai? Nes is paprasto lako vargu ar tiktu g.gif . Patarkit ka daryt 4u.gif



O as visada tepu baze su atskiru geliui skirtu teptuku - pataskuoju su sepeteliu ir plonai padengiu teptuku - po lempos beveik nera pertekliaus, kuri reiktu nuvalyti.

Pradzioje naudojau paprasta gelio teptuka is Nagavitos uz 10 lt, o dabar aki dziugina firminis Harmony teptukas nr. 6. bet darba gersi atlikdavo abu :-)
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2012 12 20, 23:00)
Vasaryte, jauciu pirkciau nauja baze ir naudociau naujos sepeteli o naujajai uzsukciau blogaji, ir laukciau kada pirmoji baze pasibaigs biggrin.gif kad pereiti prie antros biggrin.gif net nenumanau ar yra atskirai pirkti , kazkaip abejoju , nebent bandyti kokiu kitokiu, gal gelio sepeteliu tepti

Užsakiau naują bazę, bet kol gausiu ax.gif

QUOTE(freza80 @ 2012 12 21, 09:56)
N
O as visada tepu baze su atskiru geliui skirtu teptuku - pataskuoju su sepeteliu ir plonai padengiu teptuku - po lempos beveik nera pertekliaus, kuri reiktu nuvalyti.

Pradzioje naudojau paprasta gelio teptuka is Nagavitos uz 10 lt, o dabar aki dziugina firminis Harmony teptukas nr. 6.  bet darba gersi atlikdavo abu :-)

Nu va, pirmokė, nesusiprotėjau ax.gif Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2012 12 20, 19:50)
sakykit, jei sugadinau sepeteli  HG bazes, ar buna pirkti ju atskirai? Nes is paprasto lako vargu ar tiktu g.gif . Patarkit ka daryt 4u.gif

O kaip galima sugadinti teptuka? ka jus su jo daret? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2012 12 20, 18:52)
Estoniax nu nerealiai grazu!!!  kazkaip as nemegeja melynos bet jauciu man jos reik jau biggrin.gif



Oij aciu, mergaites, kazkaip tiek graziu atsiliepimu, net sirdele paglostet pries sventes!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(vyvukas @ 2012 12 21, 00:23)
hg caution keliais sluoksniais pasidengia?

man kazkaip 3sl. reikia, bet gal del to, kad as labai plonai tepu, baisiai bijau tu rauksliu.. lotuliukas.gif uztai beveik visu laku man reikia 3 sl. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2012 12 20, 22:01)

Cia dar vienas variantas su magnetiniu laku  ax.gif



Kazkaip skeptiskai as i tuos magnetinius ziuredavau, bet va Jolkuce jau baigia pakeisti mano nuomone, nes jau pas ja matau antra magneta, kuris super atrodo!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Tie magnetukai turi kazkokius kodus ar kazka? nes gal butu laikas jau ir man koki issibandyti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Estoniax @ 2012 12 22, 12:06)
  bigsmile.gif
Tie magnetukai turi kazkokius kodus ar kazka? nes gal butu laikas jau ir man koki issibandyti ax.gif  blush2.gif

As pirkau toki Nagavitoj http://www.chicprofi...x-II-Magnet.jpg
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 12 22, 16:23)

ooo,geras..as tokio reikalo net akyse nebuvau maciusi blush2.gif reiks nagavitoj po svenciu pasizvalgyti,aciu uz pvz. bent isivaizduosiu ko ieskoti.. clap.gif ax.gif
Atsakyti
Mergaites, mano UV lempa perdege sad.gif Gal zinot kur kreiptis del remonto? ar ismest belieka?
Atsakyti
Gal zinote kiek kainuoja IBD gelac nagavitoj? aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neja: 24 gruodžio 2012 - 12:36
QUOTE(neja @ 2012 12 24, 12:35)
Gal zinote kiek kainuoja IBD gelac nagavitoj? aciu.

45 lt
Atsakyti
QUOTE(neja @ 2012 12 24, 14:35)
Gal zinote kiek kainuoja IBD gelac nagavitoj? aciu.

o jam siuo metu irgi nuolaida 20%? klausiu nes pati neturiu galimybes ten apsilankyti, ir svarstau ar siustis ir Usa, ar kad man nupirktu lietuvoje ir atveztu...
Atsakyti
QUOTE(neja @ 2012 12 24, 13:41)
o jam siuo metu irgi nuolaida 20%?  klausiu nes pati neturiu galimybes ten apsilankyti, ir svarstau ar siustis ir Usa, ar kad man nupirktu lietuvoje ir atveztu...

schmoll.gif g.gif kai buvau pries svaite tai nuolaida buvo tik Gelish Harmony senai kolekcijai ir tik didesnems buteliukams
Atsakyti
Noriu paklausti... Jau gera pusmetį lakuojuosi pati, naudoju HG ir IBD priemones. Viskas ejosi tikrai puikiai. Bet paskutiniu metu ne vienas lakas nesitepa gerai, traukiasi nuo nago galiuko, nuo saknies. Atrodo lyg slystų. Tepant virsutinį sluosnį visas teptukas susitepa lako spalva. Lyg sluoksniai prastai džiūtų po lempa... Įtariu, kad gal reikia keisti lempas... g.gif Bet ar tikrai?
Atsakyti