Įkraunama...
Įkraunama...

Švc. Mergelė Marija

Na o kurio gi Dievo mes sventykla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2008 02 05, 15:39)
Na o kurio gi Dievo mes sventykla?  g.gif


Vienintelio. Daugiau nėra.
Atsakyti
2008 m. sausio 25 d. pranešimas iš Medjugorje:

„Brangūs vaikai! Gavėnios metu jūs artinatės prie malonės meto. Jūsų širdis yra tarsi suarta žemė pasirengusi priimti derlių, kuris peraugs į gėrį. Jūs, vaikeliai, esate laisvi pasirinkti gėrį ar blogį. Todėl kviečiu jus: melskitės ir pasninkaukite. Pasodinkite džiaugsmą ir džiaugsmo vaisius augs jūsų širdyse jūsų pačių gėriui, o kiti matys jį ir priims jį per jūsų gyvenimą. Išsižadėkite nuodėmės ir pasirinkite amžinąjį gyvenimą. Aš esu su jumis ir užtariu jus pas savo Sūnų. Dėkoju jums, kad atsiliepėte į mano kvietimą.“
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 05, 17:40)
Vienintelio. Daugiau nėra.


Na o vardas jis tikriausiai turi?

QUOTE(Akrila @ 2008 02 05, 21:05)
2008 m. sausio 25 d. pranešimas iš Medjugorje:

„Brangūs vaikai! Gavėnios metu jūs artinatės prie malonės meto. Jūsų širdis yra tarsi suarta žemė pasirengusi priimti derlių, kuris peraugs į gėrį. Jūs, vaikeliai, esate laisvi pasirinkti gėrį ar blogį. Todėl kviečiu jus: melskitės ir pasninkaukite. Pasodinkite džiaugsmą ir džiaugsmo vaisius augs jūsų širdyse jūsų pačių gėriui, o kiti matys jį ir priims jį per jūsų gyvenimą. Išsižadėkite nuodėmės ir pasirinkite amžinąjį gyvenimą. Aš esu su jumis ir užtariu jus pas savo Sūnų. Dėkoju jums, kad atsiliepėte į mano kvietimą.“



Nesamone, kaip tie zmones kurie "marijos" vardu rasineja sias nesamones po to miega? Nei marija, nei bronele, nei petras, nei juozas negali musu uztarti. Neburkite.
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2008 02 05, 20:37)

Nesamone, kaip tie zmones kurie "marijos" vardu rasineja sias nesamones po to miega?  Nei marija, nei bronele, nei petras, nei juozas negali musu uztarti. Neburkite.


Čia kurioje sektoje taip moko? blink.gif

"Na o vardas jis tikriausiai turi?"

Jo vardas- AŠ ESU TAS, KURIS ESU. Ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2008 02 05, 21:37)
Na o vardas jis tikriausiai turi?
Nesamone, kaip tie zmones kurie "marijos" vardu rasineja sias nesamones po to miega?  Nei marija, nei bronele, nei petras, nei juozas negali musu uztarti. Neburkite.

Nesiginčysiu su tavimi. Žinau tik tiek, kad Medjugorje norima paskelbti šventa vieta, lygiai kaip Fatimą ar Lurdą. Pats popiežius Jonas Paulius II nelaikė Marijos apsireiškimų Medjugorje nesąmonėmis... Gaila, kad nerandu medžiagos lietuvių kalba, bet, jei kam įdomu ir supranta angliškai tai plačiau pasiskaityti galima čia
Atsakyti
Jo vardas Jehova, pakartotas ŠR virš 3000 kartų lotuliukas.gif
Atsakyti
mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Akrila @ 2008 02 05, 21:13)
Gaila, kad nerandu medžiagos lietuvių kalba, bet, jei kam įdomu ir supranta angliškai tai plačiau pasiskaityti galima

Knygomis tikrai yra. Pvz. K.Trimako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 05 vasario 2008 - 21:50
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 05, 22:04)
Čia kurioje sektoje taip moko?  blink.gif

"Na o vardas jis tikriausiai turi?"

Jo vardas- AŠ ESU TAS, KURIS ESU. Ir viskas.


sektoje? parodyk nors viena dar bendruomene apart katoliku, kurie taip garbintu marija. Gryzkime prie pagonybes ir paieskokime salycio tasku, manau greit galus suvestume.

Zinai mieloji vaizgante, as Dievo kuri tikiu vardo nebijau pasakyti garsiai, o tu deja bijai, ir regis zinau kodel, todel kad tu jo nepazysti, tavo gyvenime per daug dievu ir butybiu ir tu jau pati nebezinai kas prie ko, todel tiki i ta KAZKA, galbut pataikysi. Cia kaip pas graikus senoveje buvo, milijonai statulu dievams ir dar viena, nezinomam dievui, vdrug kazka praleidom doh.gif

QUOTE(Akrila @ 2008 02 05, 22:13)
Nesiginčysiu su tavimi. Žinau tik tiek, kad Medjugorje norima paskelbti šventa vieta, lygiai kaip Fatimą ar Lurdą. Pats popiežius Jonas Paulius II nelaikė Marijos apsireiškimų Medjugorje nesąmonėmis... Gaila, kad nerandu medžiagos lietuvių kalba, bet, jei kam įdomu ir supranta angliškai tai plačiau pasiskaityti galima čia



Sventa yra visa zeme, nes ji Kurejo sukurta tobulai, o vietos kuriuose kazkokiems paaugliams ar bobutems pasivaidena tiesiog vietos kuriuose zmones istroske stebuklu ir mistikos. Jonas Paulius buvo sistemos zmogus, sistemos kuri tokius stebuklus kuria ir juos pateikia zmonems kad tie turetu ka garbint, deja bet tik ne Gyvaji Dieva. fool.gif
Atsakyti
Lengviausias būdas apsikvailinti, tai galvoti, kad kiti už tave kvailesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2008 02 05, 22:07)
Zinai mieloji vaizgante, as Dievo kuri tikiu vardo nebijau pasakyti garsiai, o tu deja bijai

nu ir nepasakei garsiai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 05 vasario 2008 - 22:21
tarakone, nesimetik mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandle: 05 vasario 2008 - 22:22