Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image


Neturint dviejų metų vairavimo stažo privaloma vairuoti automobilį, paženklintą klevo lapo skiriamuoju ženklo kairėje automobilio pusėje.


Oficialus Regitros internetinis tinklapis.

user posted image
Sena tema --> !!!!
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 12 03, 11:50)
Sakyciau,geriau peskom... ax.gif  Ne del slidumo-nera labai slidu mieste,man tik kai kuriose stotelese masina biski slydo,bet kamsciai tai nerealus,vakare tikriausiai dar baisiau bus doh.gif  Toks jausmas,kad pasnigo-ir vaziuot nebemokam... doh.gif

Peskom variau.. norejosi labai pasibadziot smile.gif tingejau valytis ja biggrin.gif taip apsnigta buvo.. grizinejau is darbo..uzsikuriau.. ir valiau.. 15 min valiau biggrin.gif
mb sako,butu -15.. butu per 1 min.. skile isvalytum ir vaziuotum biggrin.gif kaip tanke biggrin.gif
Atsakyti
liudna man siandien diena sad.gif stovejimo aisktelej atsiremiau i kita masina sad.gif apziurejom su savininkku tos masinos,nebuvo zymes,labai svelniai palieciau,bet taip blogai jauciuos.. kaip taip nesuziurejau.. dabar svarstau,kad gal kol tamsu,slidu ir sninga reikia apleisti vazinejimo savo karjera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2012 12 04, 00:09)
liudna man siandien diena sad.gif stovejimo aisktelej atsiremiau i kita masina sad.gif apziurejom su savininkku tos masinos,nebuvo zymes,labai svelniai palieciau,bet taip blogai jauciuos.. kaip taip nesuziurejau.. dabar svarstau,kad gal kol tamsu,slidu ir sninga reikia apleisti vazinejimo savo karjera smile.gif

Kaip atsiremei? emm.. nepergyvenk! as irgi buvau kliudzius siektiek.. ir nieko. kita karta atidesne busi. praktika praktika.. mirksiukas.gif
tai del ko cia taip atsitiko?
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2012 12 03, 17:09)
liudna man siandien diena sad.gif stovejimo aisktelej atsiremiau i kita masina sad.gif apziurejom su savininkku tos masinos,nebuvo zymes,labai svelniai palieciau,bet taip blogai jauciuos.. kaip taip nesuziurejau.. dabar svarstau,kad gal kol tamsu,slidu ir sninga reikia apleisti vazinejimo savo karjera smile.gif

Tikrai neverta dėl to padėti vp į stalčių schmoll.gif

Sniegas sniegelis. Jau gavau krikštą šiemet prieš kelias savaites. Kai dėjo pūga . Tada sniegas užklupo netikėtai, neturėjau kur trauktis, tik atsikasinėti iš važiuoti. Prisnigo kol laukiau vaiko šokiuose. Ateinu, o vietoje juodos mašinos stovi baltas grybas. Gerai, kad užteko proto sulakstyti nusipirkti šluotelę. Valiausi mašiną siautėjant pūgai, su lengvais kedukais, be pirštinių. Po to važiavau keliu, kai nieko nesimato, nes sninga tirštai ir su vėju, naktį, keliai dar nespėti nuvalyti. Bet mašina stabili ant tokio šviežio sniego, tai nebe taip bijau, su džipuku jaučiu lengviau sniegu varyti nei lengvąja. Aišku dar nežinau ką reiškia važiuoti ant ledo, bet manau ne už ilgo irgi teks susipažinti.
Labai esu patenkinta kuro sąnaudom. Nuo spalio 29d. dabar tik antrą baką baigiu, važinėju netaupant, nes jau visos degalinės dirba. Seniau turėtas didelis visureigis buvo pilamas kas savaitę doh.gif

Man šiandien idijotė iššoko ant kelio blink.gif Norėjau išbučiuoti mašinos stabdžius ir savo reakciją, nes idijotė būtų blynas. Išnėrė iš tarp mašinų suparkuotų, naktį. Kas per idijotai žmonės blink.gif Gerai, kad iš galo niekas man į bagažinę nesulindo.
Šiandien dieną buvo bjaurios sąlygos vairuoti. Palijo, po to stovėjo drėgmė ir saulė išlindo. Kelias atrodė kaip veidrodis doh.gif

Buvau pradėjus virsti į piktą vairuotoją. Nervuodavausi kai užkišdavo ir tt. keikdavausi, rėkaudavau mintyse. Paskutinėm dienom labai save kontroliavau ir jau nebejaučiu jokio pykčio. Su malonumu užleidžiu durniams kelia. Net ant idijotės šokinėjančios ant kelio nepykau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2012 12 04, 00:51)
grizinejau is darbo..uzsikuriau.. ir valiau.. 15 min valiau biggrin.gif
mb sako,butu -15.. butu per 1 min.. skile isvalytum ir vaziuotum biggrin.gif kaip tanke biggrin.gif
negalima taip schmoll.gif
Atsakyti
Aina na...kokia sliduma vakar buvo...tokio streso it tiek dar nesu turejusi...dar pora tokiu dieneliu ir prazilsiu kaip simtamete bobulka... doh.gif Nuo Seskines kalno vakar nusileisti nesugebejau...isleisti keleiviai buvo visai linksmi ir neturejo jokiu pretenziju-matyt,buvo laimingi,kad dar gyvus isleidau... g.gif O siandien vakare irgi neaisku kas bus-L.Giros gatve jau dabar be proto slidi,ne nuvaziavau,o praktiskai nuciuoziau nuo jos...gerai,kad pesciuju perejoj nebuvo-nei per kur nebuciau sustojusi,nors vos sliauziau schmoll.gif vakar griztant is darbo mano astrikes plikos padangos pasirode kaip nuliovi Nokian'ai po visu tu isbandymu... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Little Feet smile.gif zinaaau. Pajuokavom gi taip biggrin.gif

as per L.giros varau... Gal ir sian nevaziuot.. Pakursiu vakare masina ir tiek...oras tai geras sauluze sviecia... Pasivaiksciosiu ir sian.. Ten kur statau masina,tai didelis ledas..vakar uzziurejau.kai velai vakare baigiu darba..apie aikstele pamirst galima..
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2012 12 04, 02:25)
Kaip atsiremei? emm.. nepergyvenk! as irgi buvau kliudzius siektiek.. ir nieko. kita karta atidesne busi. praktika praktika..  mirksiukas.gif
tai del ko cia taip atsitiko?


vaira per smarkiai susukau ir per velai atsukinet pradejau sad.gif taip noreciau kad mano masina neturetu atsikisusio uzpakalio smile.gif
Atsakyti
aiskteleje viska atlikinejau letai. Sustodavau ziuredavau.. Islipdavau.. Neskubedavau. Dabar siektiek greiciau jau atlikineju viska. Bet ir tai neskubu smile.gif
neatleidziu sankabos ,kad nedidetu greitis.nes sunkiau sustapdyt.. Pas mus kai milimetrus.. Tai ten tik ir junginekis..atbuline,pirma ...
Gerai Taure parase. Neverta del to padet teises i stalciu.

Kas ziurejo lietuvos ryta? Nesupratau tik...ar tie kurie turi staza didesni nei 2m irgi privales laikyt ekstremalu vairavima?
Cia dar neprieme sito ...bet nesupratau tik tiek.
Tikiuos priims... Tik gaila pakels mokyklos labai kainas.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(milky @ 2012 12 04, 00:09)
liudna man siandien diena sad.gif stovejimo aisktelej atsiremiau i kita masina sad.gif apziurejom su savininkku tos masinos,nebuvo zymes,labai svelniai palieciau,bet taip blogai jauciuos.. kaip taip nesuziurejau.. dabar svarstau,kad gal kol tamsu,slidu ir sninga reikia apleisti vazinejimo savo karjera smile.gif

Nepergyvenk taip, tikrai toliau vairuok, gerai, kad tik vos atsirėmei ir su savininku išsiskyrėte gražiuoju. Dabar būsi atsargesnė.

O šiaip atėjusi žiema neaišku kokių gali siurprizų pateikti. Ši žiema man bus pirmoji, kada esu ratuota. Labiau esu atidesnė, laikausi didesnio atstumo, vakar slystelėjau aištelėje, bet nedaug, labai ilgai namo važiavau. Ilgai šiandien ryte valiau, durelės buvo prišalusios, vos atplėšiau.

QUOTE(denaxa @ 2012 12 04, 11:05)
Aina na...kokia sliduma vakar buvo...tokio streso it tiek dar nesu turejusi...dar pora tokiu dieneliu ir prazilsiu kaip simtamete bobulka... doh.gif  Nuo Seskines kalno vakar nusileisti nesugebejau...isleisti keleiviai buvo visai linksmi ir neturejo jokiu pretenziju-matyt,buvo laimingi,kad dar gyvus isleidau...  g.gif O siandien vakare irgi neaisku kas bus-L.Giros gatve jau dabar be proto slidi,ne nuvaziavau,o praktiskai nuciuoziau nuo jos...gerai,kad pesciuju perejoj nebuvo-nei per kur nebuciau sustojusi,nors vos sliauziau schmoll.gif  vakar griztant is darbo mano astrikes plikos padangos pasirode kaip nuliovi Nokian'ai po visu tu isbandymu... doh.gif  lotuliukas.gif

Denaxa, o autobusai su kokiomis padangomis? Galėtų būti su spygliais.
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2012 12 04, 13:21)
Little Feet smile.gif zinaaau. Pajuokavom gi taip biggrin.gif

as per L.giros varau... Gal ir sian nevaziuot.. Pakursiu vakare masina ir tiek...oras tai geras sauluze sviecia... Pasivaiksciosiu ir sian.. Ten kur statau masina,tai didelis ledas..vakar uzziurejau.kai velai vakare baigiu darba..apie aikstele pamirst galima..

Su lengvuske ten normaliai pravaziuosi,autikams tik labai slidu... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(grmarti @ 2012 12 04, 14:40)
Denaxa, o autobusai su kokiomis padangomis? Galėtų būti su spygliais.

Sunkiasvorems ziemines negaminamos(tiksliau,tokiu tai yra,bet gal kokioj Norvegijoj ar aplamai siaurej)-daugiau kaip 3,5t svorio masinoms nera reikalavimo deti ziemines padangas pagal ket,taigi jos skaitosi universalios,ant slidumos su jom tikrai ne kas...paziurek kada prie auto priejus is arciau... biggrin.gif kai pamatysi,labai gali buti,kad bus baisu vaziuoti pries auta biggrin.gif Ir furu irgi tokios pacios... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 04 gruodžio 2012 - 14:10