Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Change* @ 2013 02 06, 20:51)
tam,kuriam masinos gesinejimas yra rimta beda,nereiskia,kad istikus bedai pamestu galva ir negalvotu,ka daryti,

Tas, kuris negalvoja, kad čia kažkas nežmoniškai baisaus nereiškia, kad važinėtų su tokia mašina. wink.gif ir niekam nerekomenduoju su tokia važinėt. mirksiukas.gif žinoma, gedimus reikia šalint, ne kaip kurios čia uošviai važinėja su tiksinčia bomba. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(adija5 @ 2013 02 06, 20:46)
: juos visus sukontroliuot?Kas šimtą metrų po policininką pastatyt?

bent jau daugau patrulių.. reikėtų iš tikrųjų gerai pagalvot. Pasižiūrėt į kitų šalių patirtį. Visai norėčiau tokioj srity dirbt, kažką visuomenės sveikatos gerinimui. Tik nelabai yra tokių darbo vietų. Dabar tai galiu pasakyt, kad nėra policijos keliuose, na manęs dar nei kartą nestabdė pačios ir nesutinku aš jų beveik niekur. Kažkaip po teisybei net nėra baimės tarkim greitį paviršyt.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 06, 20:54)
Didesnės baudos ir daugiau policijos kažkiek pagerintų situaciją.
Pas mus atima teises girtiems, gali net žalią kortą atimti. Bet kaip manot, kaip važinėjo tautiečiai pripylę batareikas, taip važinėja.

Greiciau sumazes policijoje dirbanciu zmoniu,nei padides,jau dabar labai grieztai ziuri del kysiu,algos mazos,o dar nori padaryti taip,kad policininku galetu eiti dirbti tik su aukstuoju issilavinimu,kas nores ten dirbti uz kapeikas,kai turi aukstaji issilavinima g.gif .Ne i tema as truputi blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2013 02 06, 21:18)
Greiciau sumazes policijoje dirbanciu zmoniu,nei padides,jau dabar labai grieztai ziuri del kysiu,algos mazos,o dar nori padaryti taip,kad policininku galetu eiti dirbti tik su aukstuoju issilavinimu,kas nores ten dirbti uz kapeikas,kai turi aukstaji issilavinima g.gif .Ne i tema as truputi blush2.gif .

Policijoje situacija yra tokia,kad patyre seni darbuotojai iseina,uzsidirbe pensija,kai kurie ir iki to neistveria-del bardako sistemoje,o jaunimas nenori eiti dirbti i tokias salygas...taigi ju nuolat mazeja,ir gatvese patruliuoti realiai nelabai yra kam,ir uztai kazkam atsitikus reikia labai ilgai laukti...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2013 02 06, 22:14)
Policijoje situacija yra tokia,kad patyre seni darbuotojai iseina,uzsidirbe pensija,kai kurie ir iki to neistveria-del bardako sistemoje,o jaunimas nenori eiti dirbti i tokias salygas...taigi ju nuolat mazeja,ir gatvese patruliuoti realiai nelabai yra kam,ir uztai kazkam atsitikus reikia labai ilgai laukti...

Deja,taip.Anksciau budavo pilna greiti saudanciu policininku,o dabar visai nebematau unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(miurdock @ 2013 02 06, 19:03)
Kaip jums tokie siūlymai atimti vairuotojo pažymėjimą jei viršiji 30 km/h mieste?

http://www.verslosav...o-atemimas.html


As uz-nes baisu,kas gatvese darosi,lekia net tie,kurie zenklu nemato ir isvis gatveje nesiorientuoja...paskui aplink stulpus vyniojasi... doh.gif As,tiesa,irgi palakstanti,nu bet tiek to,del gero reikalo galima ir ramiau pradeti vazineti...teks darban isvaziuoti 10 min. anksciau... ax.gif
Atsakyti
ten jis uzsikimsdavo kazkaip,pasenes buvo...sumokejau pigiau nei ji butu pakeite. Klause iskart ar baltarusiska benza piliaus.. Sakiau kas ten zino,ka seni seimininkai pile.. Nes prasidejo gedimai viens po kito,kai nusipirkau ja smile.gif

Joooo ..va tokiem zmonem nezinau,kaip iskiepyt i smegenyne.. Kad masina taisyt reikia sad.gif vat per tokius irgi gali zut kelyje.. Varys..uzges..ir tu is paskos.. Varai.. Siaubas. Cia as apie uosvius. Kurie netaiso tackes..

Papildyta:
Adija..kokia baisi tragedija sad.gif ziauru. Uzjauciu Tave labai labai :*

mane kas nors i policija priimtu..eiciau dirbt tongue.gif
o kits reikalas.. Baudas didesnes idet uz virsijima.. O ne teises atiminet.
3k. Pagautas.. Tada apribojimas.. Na pvz be teisiu menesi.. Na cia mano logika..
Straipsnio neskaiciau.. Per telefa pasijungiau...
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 02 06, 04:00)
Čia jau negalėčiau sutikt schmoll.gif ,kad nieko baisaus.Mes beveik prieš dvidešimt metų važiavom,Kūčias pavalgę,ir iš šalutinio kelio išvažiuojant užgęso mašina.Na visai tuščias kelias,ne autostrada,vakaras vėlus,o čia fura-ir nukalė verysad.gif Vyrą ir sūnų pusės metų palaidojo,kol komoj gulėjau,dukra tik mėlynėm atsipirko.Kol iš šiknos kojas ištraukė,du metus vežime prasėdėjau,ten ir savo antrą sutikau,žmoną su dviem vaikais palaidojusį autoavarijoj,kai nuskynė kažkoks sunkvežimio vairuotojas infarktui ištikus  bekeičiant ratą pagal visas taisykles...Va tiap....

Todėl taip ilgai ir teisių nesilaikiau...Kai su parašiutu iššokau ir su naikintuvu paskraidino,tada ir praėjo baimė  g.gif

Adija... unsure.gif console.gif
Papildyta:
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 02 06, 22:26)
Papildyta:
mane kas nors i policija priimtu..eiciau dirbt tongue.gif
o kits reikalas.. Baudas didesnes idet uz virsijima.. O ne teises atiminet.
3k. Pagautas.. Tada apribojimas.. Na pvz be teisiu menesi.. Na cia mano logika..
Straipsnio neskaiciau.. Per telefa pasijungiau...

Policijai galima padeti savanoriskai...as ta darau... ax.gif is didesniu baudu nera jokios naudos-tie nuolat virsijantys ju paprasciausiai nemoka,o jeigu jokio turto neturi,dar niekur oficialiai nedirba-tada ir anstoliai nieko isieskoti negali-tokiu yra daug...taigi gal ir gerai sugalvojo teises atimti,nes kazka daryti tai tikrai reikia... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 06 vasario 2013 - 21:31
Na Denaxa.. Jei jie nemoka baudu..tai vargu ar juos sustapdys teisiu atemimas smile.gif
savonoriaut... Tai kaip? as uz tai piniga gaut noriu dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 02 06, 22:36)
Na Denaxa.. Jei jie nemoka baudu..tai vargu ar juos sustapdys teisiu atemimas smile.gif
savonoriaut... Tai kaip?  as uz tai piniga gaut noriu dar biggrin.gif

A va taip-be atlyginimo... ax.gif Jei norim,kad situacija keliuose pasikeistu-turim ir patys kazka daryti,niekas kitas to nepadarys...o policija be visuomenes pagalbos-praktiskai bejege...per mazai jos...As,beje,esu dar ir asmeniskai suinteresuota-labai noreciau tureti zmoniskas darbo salygas,ir kad man darbo metu nebutu trukdoma dirbti,ir kad mano keleiviai,pvz.,turetu teise saugiai islipti/ilipti stotelese,o ne kazkur vidury gatves...kad jie turetu teise atvykti i vieta laiku...kad turetu teise keliauti saugiai,nesibaiminant staigaus stabdymo...na,ir panasiai... ax.gif taigi manau,kad aukoju savo laika del teisingo reikalo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2013 02 06, 21:26)
ten jis uzsikimsdavo kazkaip,pasenes buvo...sumokejau pigiau nei ji butu pakeite. Klause iskart ar baltarusiska benza piliaus.. Sakiau kas ten zino,ka seni seimininkai pile.. Nes prasidejo gedimai viens po kito,kai nusipirkau ja smile.gif
aš klausiau, kas ten per siurblys, nes niekaip neiššifruoju, kas čia per A.D. siurblys biggrin.gif
aš tą mašiną seniai turiu, pilu tik legalų benzą iš normalių kolonėlių g.gif
QUOTE(denaxa @ 2013 02 06, 21:31)
Policijai galima padeti savanoriskai...as ta darau... ax.gif
kaip? (neskaitant registratorių)
Atsakyti
Tas baudų didinimas tai nelabai čia kažkas gero.. Žinau yra tokių, kurie gauna dideles baudas (na tarkim 1000), o paprasti kaimo bernai, kuriem iki smegeninės nedašunta kaip normaliai važinėt, su šeimom, vaikais.. algos gauna ne per daugiausiai, o nuo tos algos dar nuskaičiuoja dalį baudai sumokėt. Tuo metu namie šalta, nes malkų nėra, o vaikai maži, ir valgyt nori.. Reikia daugiau švietimo.

Dbr ktas momentas. Gal matėt, neseniai Kaune buvo avarija, na toks bakst į užpakalį seniukas "pabučiavo", bet šiaip kam, o policijos mašinai. Tai iškart atvažiavo dar trys ekipažai pasižiūrėt kas ten atsitiko, tiesiog policijos posėdis gatvej vyko. doh.gif

Prisimenat gruodį sakiau, kad gavau baudą. Jau laukiu kada gi man ją atsiųs (kaip patys sakė). Tai va, vis dar laukiu. Turbūt net nesivargins rašyt, paskui vežt į paštą.. kam tiek vargo.
Taigi kartais kyla klausimas, ar tikrai jiems taip sunku? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2013 02 06, 23:11)
kaip? (neskaitant registratorių)

Viskas-registratoriaus pagalba... ax.gif bet ne tik skundimas-neseniai buvau del keliu problematisku vietu,kur del blogos infrastrukturos kyla avarines situacijos-daugelis juk taisykliu nezino,ir vien tik zenklu neuztenka kad toks nezinantis suprastu kaip teisingai vienoj ar kitoj vietoj pravaziuot...reikia pirstu parodyt...o man jau tikrai nusibodo,kai mane,vaziuojancia savo juosta,i sona taranuoja... doh.gif
Atsakyti