Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(neiste @ 2012 12 05, 12:01)
Iki Kalėdų liko 19 dienų

[img]http://farm9.staticflickr.com/8065/8246014397_8b41cd8fcb_z.jpg


Va ir parodė šiaulietė medžių grožį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suprem: 05 gruodžio 2012 - 13:04
QUOTE(Suprem @ 2012 12 05, 15:04)
Va ir parodė šiaulietė medžių grožį  bigsmile.gif

Cia zoles biggrin.gif

Stikline 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2012 12 05, 13:06)
Cia zoles biggrin.gif

Stikline 4u.gif


Sumedėję biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2012 12 05, 13:01)

Kaip gražu, kokios spalvos švelnios... Man ir Kalėdom, ir jūra kažkodėl pakvipo.... Dviguba šventė bigsmile.gif
Atsakyti
Patiko ir man tas Jose Viila... bet tai kaip spalvos pas jį ?! beveik visur tik baltos, rudos ir žalios atspalviai... Tai bent menas išlaikyti tokį vientisumą bigsmile.gif

---

Va kokios butybės kabo ant mūsų eglutės.. Meno čia, aišku, nedaug ir nigirai, kad centruota, bet.. Tokia kalėdinė nuotaika jaučiasi, ir dar patiko blikiukai ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 05 gruodžio 2012 - 18:51
QUOTE(-Tynka- @ 2012 12 05, 19:48)
Patiko ir man tas Jose Viila... bet tai kaip spalvos pas jį ?! beveik visur tik baltos, rudos ir žalios atspalviai... Tai bent menas išlaikyti tokį vientisumą  bigsmile.gif


o man tai ne. ziurint jo nuotraukas (nelindau i archyvus, nes nesuzavejo tai kas pirame psl, o ten pakankamai nemazai foto) jausmas toks, kad zmogus neseniai gavo objektyva su F1.4 ir negali atsidziaugti smile.gif fotkina viska is eiles su mazuteliausiu f, nepaisydamas jog net pagrindiniai objektai ar netgi ju detales neberysku. o kur dar fokusas i puokste, kai niekas nerysku ir net nebesuprasi i kuri puokstes lapeli tas fokusas subeges...ir tos odos spalvos tokios zalsvos irgi man ne. Net gaila jaunosios su tokio nuostabumo suknele. Juk toookiu grozybiu buvo galima prikrupti su suknute, su vietove (matosi buvo nuostabi) bet gal ko nesuziurejau, gal archyvuose stebuklai sudeti.Jei taip, tai tada sorry, kad nekaltai busiu iskoneveikusi uz kompoziciju stoka, kurybos ir visa kita. bet pagailau laiko jas ziureti:)tik va j/b geriau atrode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2012 12 05, 14:17)
fotkina viska is eiles su mazuteliausiu f, nepaisydamas jog net pagrindiniai objektai ar netgi ju detales neberysku. o kur dar fokusas i puokste, kai niekas nerysku ir net nebesuprasi i kuri puokstes lapeli tas fokusas subeges...


Na jo, tą aš irgi pastebėjau..
Atsakyti
išsiunčiau šiandien mainų foto. Iškart atsiprašau To Žmogaus, kuriam siunčiu. Skubėjau, išsiunčiau taip kaip yra, chaotiškai, taip pat kokia ir aš esu.
Tiesiog jei ne šiandien, tai tikrai būčiau vėlavusi.Tad pamaniau su meile bei chaotiškai, geriau nei kad pavėluotai. Jei bus sulamdyta, brūkštelk ir ramiai išsiųsiu dar kartelį. Na bet tikiuosi atkeliaus saugiai, nors ir nelabai saugiai supakuotos.
Tiesa, mano foto reikia po krūva knygų paspausti, kad išsitiesintų. Nes kai atspausdinu būna kiek susiraukšlėjusios.
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2012 12 05, 12:01)
Iki Kalėdų liko 19 dienų


Labai gražu wub.gif
Atsakyti
gruozdio 6 d. mes visi kazko laukiam...darbo dienos pabaigos, sesijos pabaigos, naujo kameros dangtelio, juosteliu, dovanu, sveciu...Sv. Kaledu... laukti liko nedaug...tik 18 dienu...dziugiu laukimo akimirku...

user posted image
Atsakyti
Super. Patiko smile.gif
Atsakyti
pandre, smagiai 4u.gif


Atsakyti