Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms 4 dalis

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 05 gruodžio 2012 - 16:48
QUOTE(admin*1 @ 2012 12 05, 17:08)
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.


Visų pirma, labai ačiū už naujus namelius 4u.gif

Radau aš tų nuotraukų, ale senos, iš kelionės, bet kad reikia surasti kas dar domėtųsi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotrauka @ 2012 12 05, 17:25)
Visų pirma, labai ačiū už naujus namelius  4u.gif

Radau aš tų nuotraukų, ale senos, iš kelionės, bet kad reikia surasti kas dar domėtųsi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai norinciu yra kaip suprantu mirksiukas.gif
be to ne taip viskas greitai,cia kartais ilgai tyla-ramybe buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axma @ 2012 12 05, 13:51)
As irgi uz  drinks_cheers.gif , snd kaip tik suknele ta su "kvarbatkom" is pasto pasimsiu,tureciau kaip tik  ka parodyt  thumbup.gif

na tai, kaip suknelė? Dydis tinka? kaip šiaip ar limpa? bigsmile.gif


Dėl foto, tai kol kas nėra man laiko (ir veidrodžio didelio laugh.gif kai kurios matė, žino mano veidrodį doh.gif lotuliukas.gif ), bet visai įdomu. Tai kuri ten bus atsakinga už fotoalbumą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 12 05, 17:28)
na tai, kaip suknelė? Dydis tinka? kaip šiaip ar limpa? bigsmile.gif
Dėl foto, tai kol kas nėra man laiko (ir veidrodžio didelio laugh.gif kai kurios matė, žino mano veidrodį  doh.gif  lotuliukas.gif ), bet visai įdomu. Tai kuri ten bus atsakinga už fotoalbumą? ax.gif

Atsakinga,kaip suprantu bus Nuotrauka,nes ji sukure mirksiukas.gif
Atsakyti
Realybe, tu tikrai nestambi 4u.gif Mačiau derinukuose. Labai daili ir proporcinga tavo figūrytė 4u.gif
aš čia irgi paskaitinėju, bet pati kažkaip nesureikšminu labai drabužių, nesi derintoja. Rengiuosi kas patogu, bet labai norėčiau išmokt rengtis pagal figūrą.
Atsakyti
Labutes,jungiuos ir as prie jusu,esu vidutine nei apvali nei liekna mirksiukas.gif jau rengiantis reikia labai apgalvot kiekviena rubeli kad ,,nestorintu,, o lieknoms viskas tinka,ka beuzsidetu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2012 12 05, 19:09)
o lieknoms viskas tinka,ka beuzsidetu  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif lieknoms ir jaunoms
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2012 12 05, 18:08)
Realybe, tu tikrai nestambi  4u.gif Mačiau derinukuose. Labai daili ir proporcinga tavo figūrytė  4u.gif
aš čia irgi paskaitinėju, bet pati kažkaip nesureikšminu labai drabužių, nesi derintoja. Rengiuosi kas patogu, bet labai norėčiau išmokt rengtis pagal figūrą.

aciu,bet esu prisiauginus svoriuko kaip niekad blush2.gif
Figura gal dekinga,kad dar galiu taip atrodyt,nes visada turejau liemeni ir ugis nera mazas visai ax.gif

QUOTE(shidochika @ 2012 12 05, 18:09)
Labutes,jungiuos ir as prie jusu,esu vidutine nei apvali nei liekna  mirksiukas.gif  jau rengiantis reikia labai apgalvot kiekviena rubeli kad ,,nestorintu,, o lieknoms viskas tinka,ka beuzsidetu  bigsmile.gif

tu kazkada gal buvai kaip as,o dabar pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Tas tai faktas, kad kai buna liekna moteris - uzdedi vos ne maisa, viskas graziai stovi. O va jei jau biski i neliekniuju puse esi - jau ziuret, kad nestorintu, kad forma tikru ir pan doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2012 12 05, 19:09)
Labutes,jungiuos ir as prie jusu,esu vidutine nei apvali nei liekna  mirksiukas.gif  jau rengiantis reikia labai apgalvot kiekviena rubeli kad ,,nestorintu,, o lieknoms viskas tinka,ka beuzsidetu  bigsmile.gif

tai, kad tau nepakeliui su mumis, t.y. apvaliomis

Beje, as sau irgi grazesne vis atrodau, kol i nuotraukas nepasiziuriu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 05 gruodžio 2012 - 18:40
QUOTE(Bekasė @ 2012 12 05, 18:40)
tai, kad tau nepakeliui su mumis, t.y. apvaliomis

Beje, as sau irgi grazesne vis atrodau, kol i nuotraukas nepasiziuriu smile.gif

Nu va prasideda doh.gif norit manes atsikratyt,as nesijauciu liekna ir taskas biggrin.gif foto apgaulingos,visada stengiuos paslept ka nereikia,todel atrodau lieknesne,bet toli grazu
Atsakyti