Įkraunama...
Įkraunama...

Didysis Dvynukų Meet'as įvyko :))

Ateinu su patarimu blush2.gif atsidarykite www.gmail.com pastodezute pasidalinkite slaptazodziu ir visi ten siuskite nuotraukytes, o ir seip bus linksma tureti bendra pastuka, dauguma skyreliu taip daro.

Galiu atsiusti pakvietima , jei norite, tik parasykite kuriai siusti 4u.gif

Matosi, kad buvo nuostabus susitikimas wub.gif wub.gif wub.gif saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 05 14, 11:06)
Galiu atsiusti pakvietima , jei norite, tik parasykite kuriai siusti  4u.gif


Siusk, Enigma, man ax.gif
Deku uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyja @ 2006 05 14, 12:15)
Siusk, Enigma, man  ax.gif
Deku uz patarima  4u.gif

duok savo e-pasto adresa ir atsiusiu smile.gif
Atsakyti
DERA,aciu uz nuotraukytes! Jei dar turi-butu malonu gauti adresiuku jlemezis@dtiltas.lt Aciu ! Ir visiems kitiems,didelis aciu uz gera nuotaika ir visa,kas buvo sirdziai malonu. : yahoo.gif
Atsakyti
Enigma, o ne paprasciau su nutraukom daryt taip: sukurt nauju vardu account'a photobucket'e ir pasidalint su visais pasword'u. Tada, kas nori ideda nuotraukas ir kas nori jas gali tiek pamatyt, tiek atsisiust?.

Nes man su pastu teik siusti, tiek atsisiusti nuotraukas siek tiek problematiska del graicio. Gal ir kitiems tas pats? g.gif O cia juk bus daug nuotrauku blink.gif

Ar gmail geriau? (Siunciu adresa smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Tyja @ 2006 05 14, 12:27)
Enigma, o ne paprasciau su nutraukom daryt taip: sukurt nauju vardu account'a photobucket'e ir pasidalint su visais pasword'u. Tada, kas nori ideda nuotraukas ir kas nori jas gali tiek pamatyt, tiek atsisiust?.

Nes man su pastu teik siusti, tiek atsisiusti nuotraukas siek tiek problematiska del graicio. Gal ir kitiems tas pats?  g.gif O cia juk bus daug nuotrauku blink.gif

Ar gmail geriau? (Siunciu adresa  smile.gif )

Issiunciau smile.gif


O del visu foto puslapiu yra problematiska, kad jie kartais neveikia schmoll.gif nezinau, bet as bent kituose skyreliuose kiek naudojuosi gmail.com esam patenkintos, nes tai gan privatu thumbup.gif didele talpa thumbup.gif ir galima iskart nuotrauka parsisiusti i kompa ar net muzikinius albumus ir visa kita smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi jau žymiai geriau pažįstami 4u.gif

Be viso to, kad šiap viskas buvo šaunu, turiu pasakyti, kad man reikia antro myto tongue.gif - be vaikų ir be vyro, kuris vos man kur nors ilgiau užziplepėjus, tuoj siunčia signalus į mobilų arba rodo kitus ženklus, kad vaikai jau skirtingose pusėse biggrin.gif

Buvo smagu susitikti daug nematytų žmonių, kurių paveikslą bendraudama SM buvau susidariusi visai kitokį. Dabar jau bendraujant žymiai daugiau veidų stovės akyse.
Labiausiai gaila, kad ne su visais turėjau progos pabendrauti ir susipažinti, ypač iš toliau atvykusiais. Pabendravau su tais, prie kurių nuvedė vaikai rolleyes.gif Bet tai čia turbūt to ir reikėjo tikėtis, nes mūsų buvo tikrai daug biggrin.gif

Ačiū desertų konkurso dalyvėms už rūpestėlį ir darbą - kaip matėte, desertų neliko nė kasnelio thumbup.gif Atvirai sakant, prisipažinsiu, - aš taip nieko ir neparagavau blush2.gif Tai dabar prašyčiau surašyti visus receptus, kepsiuosi pati ir ragausiu ax.gif

Nuotraukėlių turėsi ir aš, bet palauksiu, kol čia bus kažkas nuspręsta dėl jų dėjimo vietos.

Tiesa, tai nakvoti neliko visiškai niekas? g.gif Aš dar pamaniau, kad fantastiškas oras dieną dar galėjo leisti jums pasidžiaugti ir vakaru.
Atsakyti
mano, nuomone, tikrai geriau sukurti pasto dezute ir passworda issiuntineti, tada ten sukelti fotkes kas koias idomesnes turi...mes taip darem pas balandinukus, pasiteisino smile.gif photobucketas didesnes fotkes automatiskai mazina, todel negalesim pasidaryt mazo formato ax.gif

o gal jau yra gmail adresas tik as nezinau? ax.gif

na as cia iskart prie reikalo puoliau, nes paciai nebuvo labai kada ir kaip fotkint doh.gif
tikrai labai fainai pasibuvom, tik gaila, kad neturejau progos su visom mamom ir teciais paplepeti, na bet po metu jau galesiu atsipusti tongue.gif
Papildyta:
Elge ir Dera, labai labai prasau jusu saldumynu receptu ax.gif
zinau, kad deros receptas jau buvo detas, bet gal galima butu pakartoti...o eklerai kad man tokie iseis, tai turiu labai mazai vilties, bet labai noriu pabandyt ax.gif
ir skruzdelyno gaminimo instrukciju noreciau, tik nepamenu tiksliai mamytes niko, kieno prasyt ax.gif atrodo larutytes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulkute: 14 gegužės 2006 - 12:44
Bulkute, o kaip tau sekėsi vienai grįžti?
Mes truputį praūžėm, pakeliui dar berods Prime aplenkėm, nes labai jau įsitriukšmavo Jorytė. Iš pradžių užmigo, o paskui kad įsirėkė doh.gif Pervargus aiškiai buvo, o aš čiulptukų nebuvau paėmusi ax.gif Ainiukas visą kelią neužmogo, šnekėjo, o Juliukas taip įmigo, kad parvažiavus namo puolė į isterija, kad liks mašinoje, kad nori dar būti susitikime ir pan. rolleyes.gif Žodžiu, įspūdžių vaikams per akis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos!
Tikrai, taip sauniai vakar pasibuvom thumbup.gif Vaikam tai iisvis pilni ispudziu buvo, nei pietu miegojo, ir vakare kol vaziavom uzmigo ir nepabudo jau iki pat ryto!!! thumbup.gif Gaila tik kad ne su visais pavyko pabendraut, nes mano vaikai kiekvienas sau, vyras irgi bele kur tik ne su mumis doh.gif tongue.gif Bet labai smagu pamatyti visu veidukus ir vaikucius wub.gif
Deserto konkursas super!!

Beje, vakare pries meeta, mes jau buvome nusprende nevaziuot, nes Justa taip sunkiai kvepavo, beveik duso cry.gif Nakty temp turejo, visa dege. O ryte papusryciavo temp neturejo tai per 30 min susiruosem ir isdumem tongue.gif Ir ka jus manot, kvepuoja dabar svariai, nekarsciuoja ir net sloga beveik dingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elge @ 2006 05 14, 13:50)
Bulkute, o kaip tau sekėsi vienai grįžti?

mes turbut panasiai grisinejom, kaip ir jus...vaikai is pradziu uzmigo greit, paskui Rokas prabudo klykdamas, teko stot, ieskot lasiuku..mano drauge isisrange tarp keduciu ir bande nuramint Roka, kai jau jis uzmigo (mazdaug po pusvalandzio rekimo) ir kai Jurga grizo i prieki sedet, prabuvo Liepa verkdama, ir vel pasaka is pradziu...bet jiems daznai taip kelionej buna, tai neissigandau...prisiragavo gi keptos duonos, agurku, mesytes, bananu, ekleru, sulciu...

maniskiai po vakaryksciu ispudziu visa nakti kaip uzmisti miegojo ir siandien pietu miego jau 2 val parpia biggrin.gif beje, as vakar ant sofos su alaus bokaliuku nuluzau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulkute: 14 gegužės 2006 - 13:17
Dabar, vos paskaicius "nick'a" pries akis iskyla "gyvas portretas" ir visi tokie "savi" tapo ... wub.gif ... tik gala , kad ne su visais ne tik pasikalbet nepavyko, bet net (manau) ir pasilabint doh.gif ..... na, bet tikiuosi sekancio meet'o metu siuo klausimu pasitaisyti blush2.gif

O desertu recepteliu (su tiksliomis instrukcijomis) tai be isimties visu laa-aabai noreciau....
ypatingai Elges eklerai man didele mistika ... o vyras niekaip nepatikejo, kad tai namuose gamintas gardumynas biggrin.gif ...
..o Sirses citrininis pyragas- tai isvis kazkokia egzotika....
Larutytes skruzdelynas- tai tarsi saldzioji svajoniu pilis...
deros bananinis - irgi nepakartojamas... (P.S. ne vieno vyro sirdi su tokiu galejo prisivilioti biggrin.gif ...)
ir dar du - vienas su obuoliais (J.E Aistes berods) ir kitas aguoninis (??? doh.gif )- niam niam kaip skanu buvo...
ir nepaprastai suzavejo Arulio meduoliu skonis ir grozis wub.gif
wub.gif
Atsakyti