Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 16 tema

Kol nera temos apie ta sala, tai gal kas buves trumpai papasakotu apie ja.. Kaip ten kainos? Su kuo butu galima palyginti? Viesbuciai brangus? g.gif Kiek skaiciau, tai tokia netipiska Italija unsure.gif
Atsakyti
As vakar bandziau viesbutukus patikrinti, tai man nelabai pigu pasirode ax.gif Graikijos salos pigesnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 12 14, 13:36)
Po pietu gal pasirodys g.gif Bent jau i Malta gerokai po 15val. atsirado.

į Maltą? aš Maltos bilietus jau prieš geras dvi savaites svarsčiau pirkti, tai čia ką aš viena mačiau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 12 14, 14:39)
į Maltą? aš Maltos bilietus jau prieš geras dvi savaites svarsčiau pirkti, tai čia ką aš viena mačiau  g.gif  biggrin.gif

Malta jau seniausiai yra. Beje, jau yra ir i Sardinija.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 12 14, 14:03)
Kol nera temos apie ta sala, tai gal kas buves trumpai papasakotu apie ja.. Kaip ten kainos? Su kuo butu galima palyginti? Viesbuciai brangus? g.gif Kiek skaiciau, tai tokia netipiska Italija unsure.gif

Yra tema apie Sardinija. Ziurejau viesbucius, brangoki ir pagrinde tik su pusryciais. Lauksiu Kipro ir Rodo bilietu.
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 12 14, 14:39)
į Maltą? aš Maltos bilietus jau prieš geras dvi savaites svarsčiau pirkti, tai čia ką aš viena mačiau g.gif biggrin.gif
i Malta senai jau yra. tuo pasakymu "po 15 val" gal buvo norima pasakyti tik del paros laiko, ne del datos kada atsirado
Atsakyti
Norim balandžio 2-9 d. į Sardiniją - kaina 436 Lt biggrin.gif Važiuočiau su 9 m. dukra, gal kam reikėtų kompanijos tuo metu - būtų gerai išsinuotomoti mašiną ir po salą pasivažinėti 4u.gif Tiktų ir kitos datos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 15 gruodžio 2012 - 16:24
QUOTE(Elvita @ 2012 12 14, 15:26)
Lauksiu Kipro ir Rodo bilietu.

tai kad jau yra Kipro bilietai ax.gif
http://www.urkistrav...ydzius-i-kipra/
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 12 14, 14:03)
Kol nera temos apie ta sala, tai gal kas buves trumpai papasakotu apie ja.. Kaip ten kainos? Su kuo butu galima palyginti? Viesbuciai brangus? g.gif Kiek skaiciau, tai tokia netipiska Italija unsure.gif


Brangoka sakyciau, tikrai nera pigi ta sala smile.gif

QUOTE(saimona @ 2012 12 15, 16:09)
Norim balandžio 2-9 d. į Sardiniją - kaina 436 Lt  biggrin.gif Važiuočiau su 9 m. dukra, gal kam reikėtų kompanijos tuo metu - būtų gerai išsinuotomoti mašiną ir po salą pasivažinėti  4u.gif Tiktų ir kitos datos  4u.gif


Yra tema "Keliaukime drauge", ten galite kompanijos pasiieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2012 12 15, 16:25)


Aciu, kai ziurejau dar nebuvo smile.gif
Atsakyti
gaila, kad į Kiprą skris tik kartą į savaitę. savaitei - biški per mažai, o dviem - jau per daug. pats tas 10-11 dienų būna
Bet manau skrisim, kad ir savaitei. nemažai yra viešbučių kru ir vaikams būtų ką veikti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 16 gruodžio 2012 - 18:10
Nu patarkit ką daryti paprastam žmogui smile.gif Kaip stebuklingai dasipirkti bagažą, jei neturim kreditinės kortelės?
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 12 17, 13:03)
Nu patarkit ką daryti paprastam žmogui  smile.gif Kaip stebuklingai dasipirkti bagažą, jei neturim kreditinės kortelės?

eiti i kelioniu agentura ir nupirks agente,
Atsakyti