Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 16 tema

QUOTE(DomingoFaustas @ 2013 02 19, 10:08)
Sveiki,
Norint paimti 2 metu vaikui vezimeli, uz ji reikia moketi tiesiog kaip imant papildoma bagazo vieneta? Ar kazkaip atskiras ikainis yra vaikisko vezimelio gabenimui?  blush2.gif

nereikia moketi nieko, tik uzdes jum lipduka ten kur regiatruoja bagaza.

QUOTE(saulele72 @ 2013 02 19, 11:43)
Vilniuje - nesveria
Bremene - sveria
Barselonoje - nesveria
Las Palme (Gran Kanarija) - nesveria

Į dėžes reik kišti tada, kai darbuotojams pasirodo, kad tavo lagaminas gali būt per didelis. Barselonoj mačiau, kaip vienai panai netilpo, jau prieš sėdant į lėktuvą doh.gif . Man vienam oro uoste irgi netilpo, tuomet išėmiau striukes, lagaminas susispaudė, viskas ok buvo smile.gif

ką tik skridau 4u.gif

na jei viena karta nesvere, nereiskia kad visada nesveria.
Atsakyti
QUOTE(saulele72 @ 2013 02 19, 11:43)
Vilniuje - nesveria
Bremene - sveria
Barselonoje - nesveria
Las Palme (Gran Kanarija) - nesveria


Drasus pareiskimas blink.gif Cia viena karta keliavote ir taip nusprendete? blink.gif
O as maciau, kad ir Vilniuje, ir Barselonoje sveria tai kieno dabar teisybe? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 02 19, 12:02)
Drasus pareiskimas blink.gif Cia viena karta keliavote ir taip nusprendete? blink.gif
O as maciau, kad ir Vilniuje, ir Barselonoje sveria tai kieno dabar teisybe? biggrin.gif


aš tik sakau, kad ką tik skridau. tiesiog informacija.

gerai jau gerai - pataisysiu gramatiką

Vilniuj - nesvėrė
Brėmene - svėrė
ir t.t.
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2013 02 16, 22:45)
Dabar mokant su debetine kortele, nepriskaiciuoja administracinio mokescio, kas, be abejo, yra puiku, bet ar bet kuri debetine kortele tinka? Ta pati Visa Electron? Gal kas jau isbande ir gali papasakoti?

Taip pat, norejau suzinoti, pagal jusu pastebejimus, per kiek laiko atsiranda bilietai: noriu pirkti bilietus lapkriciui-gruodzio pradziai, bet kol kas rodo tik iki lapkricio pradzios? Ir gal zinot, ar i Barcelona El Prat skraidina istisus metus ar ziemai nuima sita reisa?


Kiek esu debetiniu korteliu isbandziusi Swebdank, kitas SEB, dasnke) vienintele SEB Mastercard Mylymiausia (debeto) galima atsiskaityti perkant bilietus ir be 2% mokescio. Kuo sekmingai naudojuosi:)
Atsakyti
QUOTE(Maksyte @ 2013 02 19, 14:10)
Kiek esu debetiniu korteliu isbandziusi Swebdank, kitas SEB, dasnke) vienintele SEB Mastercard Mylymiausia (debeto) galima atsiskaityti perkant bilietus ir be 2% mokescio. Kuo sekmingai naudojuosi:)


Tai cia jau is paskutiniu diskusiju kaip ir buvo issiaiskinta, kad bilietus galima pirkti su LT kreditinem ir LT debetinem, kurios tinka internetiniams apsipirkimams, o su LT paprastomis debetinemis ne. Apie uzsienietiskais manau neverta diskutuoti, nes su jom viskas daug paprasciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele72 @ 2013 02 19, 12:38)
aš tik sakau, kad ką tik skridau. tiesiog informacija.

gerai jau gerai - pataisysiu gramatiką

Vilniuj - nesvėrė
Brėmene - svėrė
ir t.t.
doh.gif

man yra buvę taip, kad skrendant į priekį vokietijoje į lagaminus žiūrėjo pro pirštus (gal net nesvėrė g.gif nebepamenu), o skrendant atgal po savaitės taaaaaip viską purtė... milimetrais ir gramais vos ne matavo... dar po kelių mėn tam pačiam oro uoste jau prie vartų vaikščiojo "cerberiai" ir randomu liepdavo prieiti prie svarstyklių ir pasverti lagaminus. Jei viršydavo svorį, klijuodavo kažkokį lipduką ir liepdavo eiti susimokėti už viršsvorį. Jokių persipakavimų.

ir vilniuje kažkada ėjo pro eilę su rėmu ir liepė net rankinukus kyštelti į tą rėmą.
Atsakyti
Labas. Noriu pirkti bilietus birzelio menesiui. Atradau norima data,pradejau uzsisakinet ir niekaip negaliu ieiti i ta puslapi kur reikia atsiskaityti. Niekaip neatidaro jau kelios dienos.Nesuprantu kas yra ,ir ka reik daryti. Ar eiti pirkti bilietus i agentura? Ar laukti dar? g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Is kur dabar man zinot, kaip tu uzsakineji bilietus ir kokiu puslapiu naudojies.parasyk, ka darai ir kurioj vietoj tiksliai stringi,tada bus kazkiek aiskiau, nes dabar net nesuprantu, kur kas blogai g.gif
Atsakyti
Sveiki, keliautojai 4u.gif

toks man aktualus klausimas - įlapinimo bilietuose nebus pažymėtos sėdėjimo vietos. papildomai nemokame. aišku, kad vaikai nori prie lango.
Atsakykite, kas keliavote - ar ten vyksta kova dėl tų langų ar ne? g.gif
ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2013 02 19, 21:24)
Sveiki, keliautojai  4u.gif

toks man aktualus klausimas - įlapinimo bilietuose nebus pažymėtos sėdėjimo vietos. papildomai nemokame. aišku, kad vaikai nori prie lango.
Atsakykite, kas keliavote - ar ten vyksta kova dėl tų langų ar ne?  g.gif
ačiū  drinks_cheers.gif

kartais vyksta, kartais visi ramiai sueina. Bet siaip jei norite kartu sedeti ir vietu prie lango, tai atsistokit anksciau i eile ir gausite.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 02 19, 22:30)
kartais vyksta, kartais visi ramiai sueina. Bet siaip jei norite kartu sedeti ir vietu prie lango, tai atsistokit anksciau i eile ir gausite.




Ačiū už operatyvumą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2013 02 19, 17:38)
Is kur dabar man zinot, kaip tu uzsakineji bilietus ir kokiu puslapiu naudojies.parasyk, ka darai ir kurioj vietoj tiksliai stringi,tada bus kazkiek aiskiau, nes dabar net nesuprantu, kur kas blogai g.gif

Ieinu i: www.ryanair.com.ie
pasirenku data , kiek zmoniu,ir kur keliausiu. Sutinku su taisyklemis ->
parasau ju prasoma koda->
pradedu pildyti : zmoniu vardus ,pavardes.....atsisakau draudimo,vel sutinku su taisyklemis->
atsisakau ju siulomu paslaugu: parkavimo,viesbuciu ir t.t ->
ir pradedu laukti kada atidarys kita puslapi...........ir niekaip nesulaukiu.
Pries kaledas be problemu viska taip pat darydama nusipirkau bilietus. O kodel dabar stringa sitas puslapis nesuprantu. verysad.gif 4u.gif
Atsakyti