Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra mamyčių is Zapyškio apylinkių?

QUOTE(RyzaLape @ 2012 02 02, 17:57)
ežerėly smagi  šokių  grupė  yra.. nueikit  pašokti, susipažinsit su  žmonėmis smile.gif


reiks paluket kol maziukas paaugs, nes dabar nelabai isena palikt, valgo kas 1-1,5 val, tada galima bus eit smile.gif
Atsakyti
Laba, gal ir nevisai į temą, bet...
ieskome valandinės auklytes 1,2 metų berniukui. Auklė būtų reikalinga pirmadienį (nuo 16.30 iki 19.00), antradienį (nuo 16.30 iki 20.30) ir ketvirtadienį (nuo 18.00 iki 20.30).Kitomis dienomis pagal aplinkybes, poreikius ir abipusį susitarimą. Yra tikimybė, kad pavasariop auklytės reikes ilgesniam laikui. Gyvename už miesto ribų, todėl būtų gerai, kad auklytė vairuotų mašiną. Jei susidomėjote rašykite į až.

P.S. gyvename Pypliu k. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salome @ 2012 02 02, 16:43)
neseniai irgi gyvenat Ezerelyje? As kai nevietine tai nelabai ka cia pazistu, kol dirbau, tai kazkaip normaliai buvo, bet dabar kai su maziuku namie sedziu, tai truputi liudna, kai nelabai yra su kuo pabendraut, tik iki vyro tevu nueinu su vezimu



Pora metu jau smile.gif as ir nelabai ka pazystu, bet mergina i darziuka pradejo eiti, tai jau daugiau zmoniu pazystamu smile.gif aj dar penktadieniais i aerobika einu biggrin.gif o kurioj vietoj gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(jumana @ 2012 02 07, 09:54)
Pora metu jau smile.gif as ir nelabai ka pazystu, bet mergina i darziuka pradejo eiti, tai jau daugiau zmoniu pazystamu smile.gif aj dar penktadieniais i aerobika einu  biggrin.gif  o kurioj vietoj gyvenat?


mes bute gyvenam, keturiu aukstu kurie, tai jau didele tavo mergina, mum dar toli iki darziuko, buvau nuejus uzklaust kaip su uzsirasymu, tai sake ateit kai metai kazkur bus, o kaip darzelis ar patinka, kaip aukletojos, kiek supratau grupes ner dideles?

bandysiu ir as gal nueit pasportuot, kai atsils, o kur vyksta?
Atsakyti
QUOTE(salome @ 2012 02 08, 18:04)
mes bute gyvenam, keturiu aukstu kurie, tai jau didele tavo mergina, mum dar toli iki darziuko, buvau nuejus uzklaust kaip su uzsirasymu, tai sake ateit kai metai kazkur bus, o kaip darzelis ar patinka, kaip aukletojos, kiek supratau grupes ner dideles?

bandysiu ir as gal nueit pasportuot, kai atsils, o kur vyksta?


sportas penktadieniais vakarais mokyklos saleje...

O darziukas, tai SUPER. Fainos aukletojos ir auklyte nuostabi.. Mano mergina tai patenkinta smile.gif o vaiku 12 lygtais. Mergina mano spaliuke, tai pagimdziau ir pavasari jau nulekiau uzrasyt (nes Kaune drauges jau tokiu laiku vietu negavo) o cia direktore juoktis pradejo, sako paaugsit ir ateikit priimsim cia ne kaunas...Siap mes patenkinti/
Atsakyti
QUOTE(jumana @ 2012 02 08, 20:46)
sportas penktadieniais vakarais mokyklos saleje...

O darziukas, tai SUPER. Fainos aukletojos ir auklyte nuostabi.. Mano mergina tai patenkinta smile.gif o vaiku 12 lygtais. Mergina mano spaliuke, tai pagimdziau ir pavasari jau nulekiau uzrasyt (nes Kaune drauges jau tokiu laiku vietu negavo) o cia direktore juoktis pradejo, sako paaugsit ir ateikit priimsim cia ne kaunas...Siap mes patenkinti/


o i ka kreiptis kai susiruosiu eit, ar tiesiog ateit? kelinta valanda vyksta?

tai smagu girdet, kad geras darziukas smile.gif maniskis irgi spaliukas smile.gif o jus name turbut nuosavam gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(salome @ 2012 02 08, 21:51)
o i ka kreiptis kai susiruosiu eit, ar tiesiog ateit? kelinta valanda vyksta?

tai smagu girdet, kad geras darziukas smile.gif maniskis irgi spaliukas smile.gif o jus name turbut nuosavam gyvenat?



del sporto, tai 17.30 jau prasideda, o as manau, kad ateini ir tiek smile.gif

Agha name blush2.gif kaip atsils manau galesim bristi pasivaiksciot.
Atsakyti
QUOTE(jumana @ 2012 02 09, 08:15)
del sporto, tai 17.30 jau prasideda, o as manau, kad ateini ir tiek  smile.gif

Agha name  blush2.gif  kaip atsils manau galesim bristi pasivaiksciot.


aga, galesim drinks_cheers.gif jau laukiu nesulaukiu to atsilimo, nusibodo namie kiursot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salome: 10 vasario 2012 - 19:02
QUOTE(salome @ 2012 02 10, 20:02)
aga, galesim  drinks_cheers.gif jau laukiu nesulaukiu to atsilimo, nusibodo namie kiursot  doh.gif


mes tai is ligu neissikapstom doh.gif tai laukiu kaip atsils gal baigsis tos nesamones
Atsakyti
Sveikos, Zapyskio ir Ezerelio mamytes! Vis paziurineju sia tema , pamaniau reikia ir man prisijungti. Gal ir zapyskyje yra kokie sokiai, taip noreciau . Gal galit parasyt kokie ten ezerelyje, ar aerobika ar taip?
Atsakyti
QUOTE(jumana @ 2012 02 14, 21:39)
mes tai is ligu neissikapstom  doh.gif tai laukiu kaip atsils gal baigsis tos nesamones


drinks_cheers.gif as ir laukiu silumos, sia savaite pati kazkur persalima, sloga pasigavau, gerai, kad maziukas neuzsikerete

linkiu greiciau pasveikt 4u.gif

ingutedar del Zapyskio tai nieko negirdejus vyksta kas nors ar ne, gal kitos ka zino smile.gif
Atsakyti
zapyšky vyksta joga, pop choras yra ir etnografinis..
linijiniai šokiai yra ežerėly, nors aš važinėju į kačerginę, nes mokytoja ten labai miela. ežerėly beje, daug ko yra... šoka dainuoja sprotuoja ten jie kaip reikiant smile.gif
Atsakyti