Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra mamyčių is Zapyškio apylinkių?

QUOTE(smėliukė @ 2007 04 11, 13:13)
Sveikutes, su sv. Velykom!  4u.gif

Na, kazko labai nuotaikos nera, kai darbai letai eina... unsure.gif  O dar tos saltos sventes... unsure.gif  Parsivezem is uosvijos kelias vysnaites, tai sodinom per puga... doh.gif

gal mamytes galetu patart kokia firma kuri tvoras daro nebrangiai? Cia tarp kitko - tiesiog dabar ieskau...

Ir dar apie Zapyskio vaiku darzeli - nieko negirdejau apie ji, bet kazkuri mamyte minejo, kad toks yra ... g.gif  Ar tikrai?

suprantu, del oro tai tikrai nekas... na, bet dabar lyg ir geriau jau, saulute tuoj susildys smile.gif
deja, tvoros mes nestatem, tai ir patarti negaliu schmoll.gif
zapyskyje darzelis yra, tikrai, tik nieko daugiau negaliu apie ji pasakyti... blink.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Nugi buvau nuvaziavus i ta Zapyskio darzeli. Labai simpatiskas pasirode, ir aukletoja maloni... rolleyes.gif Tik direktores nebuvo, tai prasymas liko neparasytas. Ir neaisku kaip ten bus su vietom, nes grupes jau ir dabar dideles, suformuotos, bet lyg zada trecia grupe daryt, jei mokykla patalpas uzleis (ten dabar kelias patalpeles ketvirtokai uzeme)...
siaip Kacergine mums arciau, tai bandysiu dar kazkuria dienyte iki ten palekt apsidairyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(smėliukė @ 2007 04 18, 17:22)
rolleyes.gif Nugi buvau nuvaziavus i ta Zapyskio darzeli. Labai simpatiskas pasirode, ir aukletoja maloni... rolleyes.gif  Tik direktores nebuvo, tai prasymas liko neparasytas. Ir neaisku kaip ten bus su vietom, nes grupes jau ir dabar dideles, suformuotos, bet lyg zada trecia grupe daryt, jei mokykla patalpas uzleis (ten dabar kelias patalpeles ketvirtokai uzeme)...
siaip Kacergine mums arciau, tai bandysiu dar kazkuria dienyte iki ten palekt apsidairyt... g.gif

idomi info, reiktu gal ir man pasidairyti paciai...
o tai jus gal jau daugiau laiko savo valdose praleidziat? gal i svecius uzsuktmet? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Laiko savo valdose visai mazai praleidziam, nes dar i namelio vidu ieit negalim... unsure.gif Prakeikti betonuotojai jau trecia savaite nesugeba atvaziuot... doh.gif Va ir siandien katik skambino - jau ryt ryte, kaip buvom sutare negales, gal vakare spes... doh.gif doh.gif doh.gif

Tai tik nulekiam, kazka nuvezam, jei vaikai miega arba grazus oras, dar kokias siuksles parenku ar koki sabakstyna patvarkau... Buvom siandien ir Kacerginej... Uzrasiau abu, nors nuo rudens sake be sansu, nebent kitais metais... Bet is tikruju vietos ten tikrai maziau... Jie neturi nei sporto nei kokios kitos salytes, viskas vyksta grupej. Ir lovu skaicius labai ribotas... unsure.gif Aukletoja jauna, direktore visai maloni. Ir aisku darzelis pusyne, grynas oras... rolleyes.gif

Ginte_b, as apie tave irgi pagalvojau... Kadangi vistiek dar karta reiks iki Zapyskio darzelio vaziuot, galetume kartu ir susipazint... mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes:) Kaip malonu kad atsiranda kaimyniu:) Nors as nelabai i kaiminkas tinkama:) Kol kas gyvenu lekeciuose, bet ruosiuosiu keltis i Kuro kaimo sodus.
Del darzelio ir man reiktu kur nors uzsirasyti, bet dabar sugalvojau kad auginsiu mergaite kol pradines baigs:) O tame tarpe dar vieno leliuko reikia- tai dirbti nera kada:))))))))) Bet cia dar neaisku:)
Apie zapyskio darzeli kol kas girdejau tik gerus atsiliepimus. Viena mama is lekeciu veziojo i zapyski-sake labai patiko.
Na tai linkejimai visoms:) Ir sekmes darbuose:)
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na va, aplankiau zapyskio ir kacergines darzelius. kacergineje sake, kad vietos siems metams tikrai nebus, nebent kitiems metams registruotis... be to, mes priklausom zapyskio seniunijai, tai pirmumo teises irgi neturetume... zapyskyje siems metams priimtu, tik direktore sake, kad labai jau maza mergyte noriu leisti i darzeli... g.gif nors jai gruodi jau bus 3 metukai... sake, kad gerai pagalvociau... tai ta ir darau dabar g.gif is tikruju, buvau ir noreikiskiu darzelyje, ten ir noreciau savo dukryte leisti, tik reikia butinai buti is akademijos ar ringaudu seniunijos... tai dabar organizuojames, kad "deklaruoti" gyv.vieta ten ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pirma atsakiau tau, Ginte, i AZ, o dabar perskaiciau tavo pasisakyma cia. Toks juokas sueme, kad tos darzeliu direktores visiems vienoda giesmele ciulba... doh.gif Zapyskyje mane irgi atkalbinejo, kad dar per maza, nors mums rugsejo 1 jau trys... tikrai nemanau, kad darzeliui per mazas vaikas... Vyresniems ir adaptuotis kur kas sunkiau buna...
O Noreikiskese mums irgi sake, kad reikia buti is Akademijos, nors mes priklausom Ringaudu seniunijai... doh.gif g.gif

Atsakyti
sveikos mamytes,
kai smagu suzinot kad yra aplink mamyciu, nes kartais tenka pamatyt stumdanciu vezimelius, bet va pabendrauti nelabai. as gyvenu kacergineje, tai sakau gal kada darom susitikima "kecergos" kavineje? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2007 06 08, 15:32)
sveikos mamytes,
kai smagu suzinot kad yra aplink mamyciu, nes kartais tenka pamatyt stumdanciu vezimelius, bet va pabendrauti nelabai. as gyvenu kacergineje, tai sakau gal kada darom susitikima "kecergos" kavineje? drinks_cheers.gif


sveika,
malonu susipazinti su dar viena kaimyne mirksiukas.gif mes gyvenam sodu bendrijoje, visai netoli kacergines. galime susitikti kacergoj thumbup.gif drinks_cheers.gif kas dar prisijungia? ax.gif
Atsakyti
Sveikos Zapyškio apylinkių mamytės. Kažkaip tik šiandien suradau jus. Esu iš Dievogalos km. Galėčiau pasakyti apie Zapyškio darželį - mano abi merginos jį lankė - mažoji net 4 metus atpylė. Iki šiol galvoju, kad tai nuostabiausias darželis pasaulyje, nes dirba fantastiškos auklėtojos, kurios myli vaikus ir yra išradingos, pilnos gyvenimo džiaugsmo ir t.t. Žodžiu, kurios tik galit - leiskit vaikus į darželį. Maniškėms būdavo didžiausia bausmė pasakyti, kad neisi į darželį.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Na, kaip sisimatymas? ar ivyko? rolleyes.gif Mes dabar Siaures Lietuvoj, pas senelius... Bet kai grisim, tikrai noresim susipazint su kaimynais... biggrin.gif mirksiukas.gif Perskaiciau SM, kad jau sarasai i darzelius yra... idomu kur patekom... g.gif Reiks pasiskambint...
Atsakyti
Priimkit ir mane i savo skyreli ax.gif

Mes planuojam atsikelti gyventi i Gaiženelius mirksiukas.gif ten statomes nama bigsmile.gif ir kita rudeni tikiuosi jau gyvensim. Bet ten bunam labai dažnai nes daug dirbam patys.

Nors savo vaiko nevedu i Zapyškio darželį, bet gerų atsiliepimų apie jį esu girdėjusi. Nes augau Kuro kaime ir Zapyškis man kažkiek pažystamas smile.gif Tikiuosi savo antra sunu leisti butent į tą darželį smile.gif
Atsakyti