Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

Tiek prisiminimų sukėlėt ax.gif Pirmoji buvo visiškai "rankinukė", bet ir pati buvau jauna, graži ( biggrin.gif ) ir savo visą dėmesį jai atiduodavau. Visiškai nesigailiu, rezultatai puikūs, bet su antrąja jau šiek tiek ir "pagalbinių priemonių" naudojau.
Visai mažam špokui pats geriausias daiktas - didelis žaislinis pliušinis šuo. Ir pilvuką pašildo, ir įsitverti yra į ką, ir jaukiau kažkaip. Kartais galima ir ant jo paropinėti, ir pusiaugula įsitaisyti. O dar labai gerai mankštelė, nes po jos reikia pailsėti ne tik mamai, bet ir vaikui lotuliukas.gif Pusiaugula sėdinčiai - kėdė nešioklė (ir pasisupa šiek tiek, ir prie rankenos kokį judrų žaisliuką gali įtaisyti, ir svarbiausia - "baliuje dalyvauja", viską mato), didesnei labai padėjo vaikštynė. Bet kadangi jau dirbau, tai labai padėjo ir auklė, kuri dalį dienos perimdavo mažosios energiją. Nes mano antrasis "dyzeliukas" mane kaip citriną išsunkdavo per pusdienį blush2.gif Tai va tokios negudrios mūsų "pagalbinės priemonės".
Atsakyti
aš savo dukrytę ant rankų daug nešiodavau, kol nepradėjo vaikščioti. dabar visada nori eiti pati. tik kai pavargsta ant rankų pasiprašo.

kaip pagalbinę priemonę naudodavau automobilinę kėdutę. kol tvarkydavau kambarius įsodindavau ir pastatydavau kėdutę taip, kad jinai matytų, ką aš darau,
kai paaugo, dar ką nors valgomo į rankytę įduodavau, ir ramiai susitvarkydavau.

košes dažnai virdavom kartu, jinai pas mane ant vienos rankos, o su kita ranka maišydavau.

kol dar nelabai vartydavosi ant pilvo, labai gerai būdavo muzikinė karuselė lovytėje, dažnai bežiūrėdama net užmigdavo.

o kitos pagalbinės priemonės priklausomai nuo amžiaus buvo, tiesiog stebėjau, kas jai tuo momentu patinka, tai mėgstamų žaisliukų duodavau ir turėdavau pusvalanduką sau.

o šiaip tai gera mano dukrytė smile.gif tai lengva ir auginti.
Atsakyti
Aš savo žmogutį iki šiol panešioju ir bėdos tame nematau tongue.gif tik kad sunkus jau vyrukas tai rankos po to dreba doh.gif bet nieko padreba ir praeina thumbup.gif
o pagalbinių priemonių tai nelabai ką turėjom, vaikštuką kurį laikiau kažkelintu pasaulio stebūklu ir lygiai taip pat tiesdavau dekį ant grindų prikraudavau žaislų irgi ramu būdavo kurį laiką, bet pagrinde tai aišku su žmogučiu visą laiką, nebent kai miegodavo tai truputį paatostogaudavau lotuliukas.gif
O šiaip tai pritariu tai nuomonei, kad reikia džiaugtis kol galim, nes nespėsim apsidairyti kaip tie vaikiukai patys nebenorės su mumis būti, auga tai jie kosminiu greičiu nono.gif
Atsakyti
Maniskei dabar plesymo laikotarpis.tai iduodam i rankas senas knygeles, spalvotus zurnalus (laikrasciai jai nepriimtini), ir buna ramu gera pusvalandi. O jei dar pats salia atsisedi su kokiu niekalu rankose, tai vaikas ir uzsimirst gali, kad moka kazka daugiau. Isbandykit ir jus, tik neduokit nuotrauku albumo! Musu tevelis jau isbande sitai..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Nuo 3 sav labai geras daikats buvo automobiline nesyne - joje mano mazius ir gyveno, nes paguldytas i lovyte rekdavo, o nesyneje - galedavo dairytis, todel gyvenimas kur kas grazesnis atrode ir mums lengviau buvo. O dabar "auksinis" vaikstynes periodas, nes ant ranku nesioti labai jau sunku, o pats dar nepaeina, o judeti nori bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2006 07 06, 14:12)
Gerai toms, kuriu leliukai miega, o mano lelyte tik pusvalandi pamiega ir vel zvali.
Per ta pusvalandi tik i WC, apsiprausti, skalbiniu sumesti i skalbykle ir ka nors uzkremtu, o jau namu nebespeju tvarkytis...


Na, nesikrimsk, visos mamytės, auginančios mažulius, tai patyrė.
Tiesiog toks gyvenimo etapas. Kai jis būna, atrodo, visą gyvenimą tęsis, o kai praeina, labai greitai užsimiršta.
Apie priemones, palengvinančias vaikučių auginimą- mes mėgdavome klausytis ramios muzikytės, ypač gamtos garsų, vandens čiurlenimo.
O priemonė, pasiteisinusi 200 proc.- muzikinis migdukas ( mes turim mėnuliuką su boružyte). Pradėjom naudoti kokių 4-5mėn., po truputį pratinom- prieš einant miegoti ir atsisveikinant jis įjungiamas, vaikutis paguldomas į lovytę ir paliekamas vienas užmigti. Iki šiol naudojame, kuo puikiausiai vaikas žino žaislo paskirtį ir prieš miegą pats įjungia.
Atsakyti
QUOTE(citybird @ 2006 07 29, 12:47)
Na, nesikrimsk, visos mamytės, auginančios mažulius, tai patyrė.
Tiesiog toks gyvenimo etapas. Kai jis būna, atrodo, visą gyvenimą tęsis, o kai praeina, labai greitai užsimiršta.
Apie priemones, palengvinančias vaikučių auginimą- mes mėgdavome klausytis ramios muzikytės, ypač gamtos garsų, vandens čiurlenimo.
O priemonė, pasiteisinusi 200 proc.- muzikinis migdukas ( mes turim mėnuliuką su boružyte). Pradėjom naudoti kokių 4-5mėn., po truputį pratinom- prieš einant miegoti ir atsisveikinant jis įjungiamas, vaikutis paguldomas į lovytę ir paliekamas vienas užmigti. Iki šiol naudojame, kuo puikiausiai vaikas žino žaislo paskirtį ir prieš miegą pats įjungia.


va čia tai gera idėja thumbup.gif ...pas mus virš lovytės ir kabo karuselė,bet ją jungiam ne einant miegot,o bet kada..tai kažin ar dabar eitų ką pakeist g.gif
Atsakyti
Gerai jei vaikas nelinkes bendrauti,gali valandom savo rankas apziurinet ar zaislus.O jei dar is tinginuku tai guli issitieses ir patenkintas ,tai tokiai mamai nieko nereik.O jei vaikas truputi pailsi ir vel pilnas energijos nori bendraut ir nepatinka vien savo rankas stebet.As uz visas primones.Gerai pagalvojus kam tada sauskelnes naudojam g.gif jos labiausiai palengvina mamai darbus,o gal nenaudojat wink.gif
Atsakyti
taigi kad , ner cia ko dvirati isradinet. siais laikais mamytem ir taip jau tu "palengvinimu" sociai, bet vistiek atrandam kazka nauja, sava... Vaikeli augint neturi but lengva, cia juk ne zirni darze augint! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2006 08 03, 00:22)
va čia tai gera idėja thumbup.gif ...pas mus virš lovytės ir kabo karuselė,bet ją jungiam ne einant miegot,o bet kada..tai kažin ar dabar eitų ką pakeist g.gif


Žinoma, dar labai mažas tavo vaikutis. Tokiam mažyliui ir mes jungdavom migduko muzikytę ne tik tada, kai eidavo miegoti, bet ir kai norėdavom nukreipti dėmesį ar kitos raminimo priemonės nepadėdavo. Tiesa, su migduku užmigti sūnų palikdavome, prieš tai pamylavę, pakalbinę, prisiglaudę, pabučiavę ir atsisveikinę.
Iki šiol mūsų migdymo ritualas trunka ne daugiau 10 min., o jau vyras 1m.9mėn.
Papildyta:
[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citybird: 03 rugsėjo 2006 - 10:17
QUOTE(ciaramashka @ 2006 07 13, 13:32)
irnesakyk.gif  Taigi ir pas mus taip pat. Pamiegam pusvalandi ir viskas. Bet pries tai mamkai reik gera valanda papluset, kad mazyle uzmigtu. Ir, neduokdie, jei bemiegant kokia muse praskrenda... Jau taip jautriai miega, kad jokiu signallizaciju namie turbut ateity nereikes!  biggrin.gif O prie puodu... pasikisu po pazastim, o kita ranka su saukstu makaluoju! Grindis plaunam irgi kartu, tik po to panele reikia perrengineti... Buna, kad per diena pilnus kampus keiksmazodziu pribarstau (kai nieks negirdi), bet atidarau langa ir jie issilaksto. O kai dukrele nusisypso, vel dziaugiuos gyvenimu...iki kito karto... Tokia jau musu, mamku, dalia...
o naktim tai turbut tik musu tevelis pamiega, nes mes abi tikrinam viena kita - kuri istvermingesne... box.gif  hihihi.gif



Pati nebanžiau, bet apie Vibrokėdutes net SPOKO mokyklos knygose atsiliepia labai teigiamai. O gydytojų skeptiškos nuomonės man nebetapo autoritetais po to, kai mano mažyliui pirmą kartą susirgus gydytoja iškarto pasiūlė antibiotikų. Aš išsigydžiau savo kleckiuką ir be jų. Ir labai greitai. Svarbiausia žinoti kas yra. Taip ir dėl tos vibro-kėdutės. Klausykit savo širdies ir, jei tik leidžia finansai, pirkit žaislus bei įrangą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi už palengvinančias priemones thumbup.gif
Man labai padeda supynė su baterijomis, net nežinau, kaip be jos išsiversčiau, nes mažoji tai tikra rankinukė ir miega tik ant rankų, paguldyta į lovelę iš karto prabunda verysad.gif , todėl supynė tikras išsigelbėjimas, ten nors ilgiau pamiega, o ir mamos rankos pailsi mirksiukas.gif

Dar viena labai gera "palengvinanti priemonė" tai vyresnioji sesė - mažylė tiesiog akių nuo jos nenuleidžia, tikuosi, kad ir paaugusios bus geros draugės 4u.gif

Galvoju dar įsigyti muzikinę dėžutę, bet nežinau kokia būtų geriau ir kur jų gauti g.gif
Atsakyti