Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai, palengvinantys vaiko auginimą

Šiuo metu užsisakiau nešioklę (slingą), nes vaikutis mėgsta ant rankų būti. Dar planuoju pirkti vibracinę kėdutę, nes nepatinka su soske raminti. Nežinau, ar vaikui patiks. Bandysiu... Gal kas žinote ir kitokių priemonių kaip pasilengvinti sau dieną, bet, kad ir vaikui būtų malonu?
Atsakyti
tikrai nesupyk,bet nesuprantu kam tokios mano manymu nesamonės,taip nepajausi ką reiškia vaiką auginti.Jau tada jei taip reik sau lengvesne diena pasidaryti geriau aukle pasamdyti.Man atrodo vaikui trumpam ta vibruojanti kėdė patiks be to ar tikrai tą vibracija jam nepakenks.
Atsakyti
Aš turėjau kėdutę,kuria galima supti vaiką.Ją ant grindų pastatydavau.Atsimenu prisirišdavau prie jos virvelę,įsodindavau vaiką ir plaudavau grindis smile.gif Paplaunu,už virvutės patampau,pasupu,arčiau prisitraukiu.Taip galėdavau kažką namie nuveikti.Ir valgyt padarydavau,vaikas sau kedutėj sėdėdavo,žiūrėdavo.Dar prie kraštų žaisliukų prikabindavau,tai kol apžiūrinėdavo galėjau dirbti.Tai tokia mano palengvinimo priemonė.
Atsakyti
Turėjau tokią pačią, pritariu, kad labai geras dalykas iki kokių 10 mėn.
Atsakyti
man vibro kėdutė buvo tikras išsigelbėjimas thumbup.gif , o kalbos kad gali vaikui pakenkti tai manau perlenktos doh.gif , aišku, jei visą dieną ten vaiką laikysi ir aplamai dėmesio nekreipsi, tai tikrai pakenks ne tik fiziniam bet ir psichiniam vystymuisi blink.gif , bet vaiką įdeti porą karų per dieną po kokį pusvalandį, kad mama galėtų ramiai kavos išgerti ar būtiniausius darbus pasidaryti tai tikrai galima thumbup.gif
Atsakyti
man labai padėjo karuselės, supynės ir žaislų stovas, o vėliau vaikštynė thumbup.gif
vilgra, nelabai suprantu tavęs, negi tau nieko namuose nereikėjo daryti ir šiaip man būtų neužtekę fantazijos, kuo nuolat vaiką užimti g.gif o gal tau patinka nuolatinis stresas g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule111 @ 2006 05 25, 13:59)
man labai padėjo karuselės, supynės ir žaislų stovas, o vėliau vaikštynė  thumbup.gif
vilgra, nelabai suprantu tavęs, negi tau nieko namuose nereikėjo daryti ir šiaip man būtų neužtekę fantazijos, kuo nuolat vaiką užimti g.gif  o gal tau patinka nuolatinis stresas  g.gif

Ne saule111,aš tik parašiau savo nuomone.Visada sau sakydavau,kad vaiką nešioji ant rankų porą metų,o po to jam to jau ir nebereikia,tai ir noriu tuo atsidžiaugti,kol mažiukas,gal kada užauges mane ant rankų panešios lotuliukas.gif
o dėl tvarkymo ir fantazijos tai aš turiu tokius atsakymus;tvarkymo buvo pilna ir beveik viską dariau kartu su mažiukų jam viską pasakodavau ką aš darau,dėl stresų atsakymas butų,kad man kaip ir kitoms stresas visai nepriimtinas.
P.S tikrai nieko pikto nenorėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 05 25, 20:12)
Ne saule111,aš tik parašiau savo nuomone.Visada sau sakydavau,kad vaiką nešioji ant rankų porą metų,o po to jam to jau ir nebereikia,tai ir noriu tuo atsidžiaugti,kol mažiukas,gal kada užauges mane ant rankų panešios  lotuliukas.gif
o dėl tvarkymo ir fantazijos tai aš turiu tokius atsakymus;tvarkymo buvo pilna ir beveik viską dariau kartu su mažiukų jam viską pasakodavau ką aš darau,dėl stresų atsakymas butų,kad man kaip ir kitoms stresas visai nepriimtinas.
P.S tikrai nieko pikto nenorėjau  mirksiukas.gif



tada tu šaunuolė, kad taip sugebi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 05 23, 14:53)
tikrai nesupyk,bet nesuprantu kam tokios mano manymu nesamonės,taip nepajausi ką reiškia vaiką auginti.Jau tada jei taip reik sau lengvesne diena pasidaryti geriau aukle pasamdyti.Man atrodo vaikui trumpam ta vibruojanti kėdė patiks be to ar tikrai tą vibracija jam nepakenks.


Na, kol kas apsigalvojau del kedutes. Pakalbejau su gydytoja, tai ji isvis skeptiskai ziuri i visokias nesiokles, slingus, vibracijas ir t.t. Tai net slinge beveik vaiko nebenesioju, nors jam LABAI patiko. O su vaiku as uzsiimu visa diena - zaidziu, dainuoju, soku, kalbu, visus reikalus vaziuoju su juo sutvarkyti. Kai siek tiek jam pusdavo pilvuka, vakarais budavo sunkoka - jau ir pati budavau pavargusi per diena, o vaikutis - verkdavo. Dabar visi nemalonumai baigesi, jis vakarais nebeverkia, tai ir raminti nebereikia biggrin.gif .
O veliau matysim.
Papildyta:
Kol vaikas mazas, man labai padeda karusele ir muzikine dezute. Ypac muzikine dezute, jis i ja ziuri lyg uzburtas. Pusvalandi galiu ramiai palikti - jis ja ciupineja, sukineja barskuti, ziuri i svieseles thumbup.gif .
Atsakyti
Šiais laikais yra begale visokių palengvinančių priemonių,tik turėk pinigų.Kai pagalvoji,kaip mus tėvai augino ir tėvus tėvai tai net šiurpas pereina.Juk nieko nebuvo.Sėkmės jums brangiosios toliau auginant gražius stebuklėlius
user posted image
Atsakyti
Vilgra, jei ne paslaptis, kiek laiko tu savaji ant ranku nesiojai? kada jis nuo ju nulipo, jei, kaip suprantu, buvo priprates? mano dickiui jau 1 m ir 8 men., ojis tik ir terorizuoja mane, kad ant ranku imciau. man tai jau ne dziaugsmas ir ne malonumas, o tikra kancia, jis juk sunkus, be to, tas nesiojimas neturi jokio tikslo, tuo metu nieko nepazaisi, jis net ir nenori zaisti. as patariu visoms kaip tik imanoma nepratinti ant ranku, nes vienas gal taip ziauriai nepripras, o kitas - kaip mano - niekaip nenulips, nemokes buti vienas, zaisti...
Atsakyti
QUOTE(Saran @ 2006 05 26, 13:31)
Vilgra, jei ne paslaptis, kiek laiko tu savaji ant ranku nesiojai? kada jis nuo ju nulipo, jei, kaip suprantu, buvo priprates?

Sara savo mažiuka kuris vyresnis už tavo sūneli kartais ir iki šiol panešioju...juk visą laiką jis nelips ant rankų.Žinoma pritariu,kad negerai pratinti ant rankų,bet net ir nepratinant jie tau prašysis ant rankų,ypač jei serga ar pan.Na taip sunku nieko nesakau,bet aš tuo nesiskundžiu.Turiu kitokių problemų tokių kaip pvz nemiga mirksiukas.gif
Atsakyti