Įkraunama...
Įkraunama...

Ar samdot auklę kelioms valandoms kasdien?

Samdau, nes esu dieninio skyriaus studente-paskaitas turiu tris-keturias dienas savaitej. Taigi del to ir samdomes valandine auklyte. 4u.gif
O tam, kad skirti laiko sau, "pabegti" nuo rutinos ir pan.-nesamdyciau. Mano vaikas-mano rupestis, mano problemos, jei noriu, bet negaliu pailseti. Tam yra supratingas vyras. mirksiukas.gif
Atsakyti
as samdau kad i darba nueiciau ir darba padaryciau ramiai.kolkas 3 val. i diena.bet veliau samdysiu ilgesniam laikui ir eisiu i darba .visiems susitvarkymams ,pailsejimams yra kiti seimos vaikai ,vyras .ir jie pabuna su pagranduku 2.gif vyras ir pamiegot duoda ,nepavargstu visai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2009 10 02, 18:42)
as samdau kad i darba nueiciau ir darba padaryciau ramiai.kolkas 3 val. i diena.bet veliau samdysiu ilgesniam laikui ir eisiu i darba .visiems susitvarkymams ,pailsejimams yra kiti seimos vaikai ,vyras .ir jie pabuna su pagranduku  2.gif vyras ir pamiegot duoda ,nepavargstu visai  smile.gif

as kazkada isivaizdau,kad taip bus,deja taip neisejo smile.gif
Atsakyti
mano maziui jau 8 men., o man jau "vaziuoja stogas". visos mociutes, tetos toli, ner ko patprasyti paziureti maziu. o kartais taip norisi isbekti i parduotuve be vaiko. be pampersu ir maisto ruosos jau nieko nebematau. pradejau jaustis boba. kad visai nesubobeciau, ieskausi aukles ax.gif
Atsakyti
Nesamdau, kažkaip išsiverčiam smile.gif
Atsakyti
Neteko samdyti,nors kartais labai rekedavo,vis pinigeliu buvo gaila tam isleisti 4u.gif
Atsakyti
buvau su vaikais namuose visada ir dienomis viena su jais abiem.. Ir nieko - giminiu salia nera, aukles neturejau; kad palikciau vaikus draugu seimai - galima suskaiciuoti ant vienos rankos pirstu. Namuose jie prabuvo su manimi iki 3 metuku (jaunelis iki 2) ir tik tada pradejo eiti i mokyklele po pora valandu per diena." Issisukom" su vyru - jei labai reikedavo, jis veliau i darba nuvaziuodavo, kad pabutu su maziais (kai pas daktarus man reikedavo).. Nesijauciau, kad "stogas vaziuoja" - turejau kelias drauges ir labai dekinga vyrui. Mums pasiseke!
Atsakyti
Samdziau nes turejau dvynius, pradzioje buvo sunku speti, tad aukles pagalba i savaite 3-4 dienas po kelias valandas man labai praverte, juolab buvo 3-as vaikas kuriam demesio taip pat reikejo, aukles deka galejau vaika pas gydytojus nuvezti, i darzelio sventes nueiti, be jos butu buve labai sunku.
Del vieno vaiko nezinau ar samdyciau blush2.gif Matyt ne, vyresneli iki 2 m. isauginau pati viena namie, anyta paziuredavo extra atvejais kai negaledavo vyras i egzaminus isleist, o taip sukdavomes vieni patys su vyru ax.gif
Nors siaip jei pinigu yra pakankamai galima ir aukle samdytis, laisvas laikas dviems manau nekenkia, o padeda. Vaikas inesa i seima laimes, bet darbo ir nuovargip taip pat yra, reikia kartais ir nuo rutinos pabegti, ypac jei isleisti nera kam daugiau ax.gif
Atsakyti
Taip samdau. Juk norisi išeiti į miestą, atsipalaiduoti pailsėti. reikalus susitvarkyti. Iš pradžių auklę susiradom tam, kad aš galėčiau į mokslus išeiti. Sesijai prasidėjus juk vyras nesėdės visą mėnesį su mažuoju, kad aš pasimokinčiau, kažkam ir pinigus uždirbti reikia lotuliukas.gif o dabar auklę kviečiu ir porai valandų, vien tam kad nuvažiuočiau į miestą. Atsipalaiduočiau, pailsėčiau. Nors kai reikia sūnelį palikti gelia širdelę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2009 09 30, 16:48)
Samdau, nes esu dieninio skyriaus studente-paskaitas turiu tris-keturias dienas savaitej. Taigi del to ir samdomes valandine auklyte.  4u.gif 
O tam, kad skirti laiko sau, "pabegti" nuo rutinos ir pan.-nesamdyciau. Mano vaikas-mano rupestis, mano problemos, jei noriu, bet negaliu pailseti. Tam yra supratingas vyras. mirksiukas.gif

man juokinga, kai sako, ai del saves tai nereikia nieko, nesamdau, kad pabegti is namu..jusu atvejai, jei turite vyra, kuris gali jus isleisti, as viena namuose nuo 6 ryto iki 11 vakaro, ar net net dar ilgiau ir kaip man galite pasiulyti nulekti i turgu darzoviu kalnus nusipirkti su dviem vaikais?i parduotuve maisto, nes pati krepsiu nepavelku, o dar du vaikai, mano vyro toks darbas, kad pastoviai reikia daryti valgyti isideti ir namazais kiekiais doh.gif
o kaip tada del kirpyklu ir panasiu moterisku reikalu..as tikrai nezadu sedeti uzkiautejus, myliu begalo savo vaikucius, bet butent todel ir noriu atrodyti padoriai, kad matytu mama grazia ax.gif man valandine aukle kaip isganymas, nes neturim tokiu mociuciu ar tetu, kurios gali padet, vaikus auginame patys, o dabar tokia situacija, kad vyras dirba nezmoniskai daug, aukleju ir bunu per dienas viena, tai kaip man issprus i kirpykla apsikiprt?drauges taip pat su mazais vaikais, negi dar paliksiu savo 2.ir is darzelio vyresnele reikia parsivesti, o kaip tik tuo metu miega mazoji, aukle pabuna su ja, kol as parsivedu..zodziu, man aukle tai issigelbejimas, jei ne ji, neisivaizduoju kaip gyventume
Atsakyti
Samdziau ir iki dabar samdau, nors pati nedirbu, bet laaabai save myliu ir skiriu laiko sau bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2010 09 21, 12:32)
Samdziau ir iki dabar samdau, nors pati nedirbu, bet laaabai save myliu ir skiriu laiko sau bigsmile.gif  blush2.gif

thumbup.gif ir as noreciau savo 1.3men suneliui aukles kokius du tris kartus per savaite ir gal kokiais savaitgalio vakarais kai norisi kur islekt kartu su vyru, bet vis nesiryztu taip ir kankinuosi, laukiu vyro ir lekiu kur reikia vakarais doh.gif o tai Vilniuje valanda nuo 5 iki 8 litu taip supratau ? blush2.gif
Atsakyti