Įkraunama...
Įkraunama...

Sergantys vaikai grupėje - 4 tema

Tos auklės sergančios vaikšto todėl, kad užsikrečia nuo vaikų. Aš pati dirbu darželyje ir jei grupėje kokie trys vaikai sloguoja, tai aišku, kad sirgsim ir mes. Man tai pikta būna, nes pati sloga sergu apie mėnesį. Todėl, kai vaikai sloguoja, drąsiai patariu tėvams nevesti porą dienų, o jei tėvai nepaklauso, tai dažniausiai vaikai vistiek suserga ir dar prisideda įvairios komplikacijos, čia iš patirties sakau. Mes, auklėtojos, tikrai nenorim, kad vaikai sirgtų, nes pačios turim vaikų ir žinom ,ką tai reiškia.
Atsakyti
mane neramina sis klausimas, nes saviski kitamet taip pat ruosisuos leist i lopseli.
pritariu varlai ir kitoms mamoms, kurios mano, kad serganciu vaiku i darzeli vest nevalia.
tik mane labai nustebino kai kuriu mamu pasakymai. na mazdaug vaikas biski sloguoja negi imsi bileteni??? gelezine logika doh.gif
tai jei tas vaikas uzkres kokius 5. tai tu 5 tevai gali pasiimt bileteni, nes matai kazkokia ponia negalejo. o i priekaistus tegali atsakyt pasiulymu pasisamdyt aukle, pasiimt vienam is tevu bileteni arba mociutei duot paziuret.
tai gal pati ir imk bileteni, samdyk aukle ar duok mociutei!!!!! blink.gif
pritariu kad i darzeli ir lopseli turi eit tik sveiki vaikai.....
Atsakyti
QUOTE(ausrenas @ 2007 05 11, 16:45)
mane neramina sis klausimas, nes saviski kitamet taip pat ruosisuos leist i lopseli.
pritariu varlai ir kitoms mamoms, kurios mano, kad serganciu vaiku i darzeli vest nevalia.
tik mane labai nustebino kai kuriu mamu pasakymai. na mazdaug vaikas biski sloguoja negi imsi bileteni??? gelezine logika  doh.gif
tai jei tas vaikas uzkres kokius 5. tai tu 5 tevai gali pasiimt bileteni, nes matai kazkokia ponia negalejo. o i priekaistus tegali atsakyt pasiulymu pasisamdyt aukle, pasiimt vienam is tevu bileteni arba mociutei duot paziuret.
tai gal pati ir imk bileteni, samdyk aukle ar duok mociutei!!!!!  blink.gif
pritariu kad i darzeli ir lopseli turi eit tik sveiki vaikai.....


Galiu is praktikos pasakyt, kad bent pas mus lopselyje retenybe sutikt vaika be slogos. Na man studentei gal ir paprasciau b utu nevest vaiko, bet tos kurios dirba negali istisai imti biolioteniu, beje jei tik sloga ir nieko daugiau, taip paprastai to biliotenio negausi.

Kitas dalykas - sakykim pasiimi bilioteni, isgydai sloga ir kas tada? Jau sakiau kad beveik visi vaikai sloguoja, lieka tik neleisti vaiko i darzeli. Visu vis tiek neperauklesi cool.gif
Beje, manau, dauguma jei tik turetu galimybe nevestu vaiku i darzeli.
Atsakyti
Tokio darzelio manau nera smile.gif . Ka daryt jei vaikui vos vos teka slogyte? Imtis nedarbinguma? Kazin ar pastoviai tau gydytoja taip noriai ji duos, na o svarbiausia darboviete geranoriskai ir su sypsena isleidines is darbo vos vaikas sukoses? Idealiausia aukle kuomet vaikas serga. Mes tokia turim, tad jei vaikas suserga ju pabuna su juo namuose. Taciau sunku tokia rasti, o ir brangu ja tureti blush2.gif O ka daryti toms mamosm, kurios vaikas pradejo sloguoti, o jai privalu eiti i darba? Mesti dirbti? Beje labai daznai galima ir is darbdavio isgirsti, kad mazinti nedarbingumu skaiciu, antraip teks rasyti pareiskima smile.gif Juokas pro asaras, bet kas nores laikyt darbuotoja kai jo 2-3 savaites per menesi nebuna?
Siaip pirmus metus vaikai labai daznai serga, tiesiog imunitetas ju turi sustipreti. O ar darzelyje tai praeis ar mokykloje tai priklausys nuo to kada vaikas bus leidziamas i kolektyva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 17 gegužės 2007 - 13:45
Nesusilaikiau jau doh.gif Aš irgi prieš kosinčius ir sergančius, mamos, jei valstybė neduoda biuletenio, tai pačios sirkit ar kaip? bigsmile.gif Nes jei valstybė nesupranta tokių dalykų, kad neišduosim ir taškas, tai ir pačios saugokime vaikų sveikatą, pagalvodami ir apie kitų mamų vaikučius. Juk tada kitos mamos savo piniginę tuštins dėl svetimo vaiko ligos.. Gi nebūna taip, kad nėra kam palikti, pačios už savo vaikučius pakovokime, o ne numeskime darželin, tam ir yra mama. Jei nesąžininga mama taip daro visada, kad sugeba nuvesti vaiką sergantį, tai pati gali susirgti vėžiu, nelaimės persekioti ir pan. Šitą žinau ir turiu pvz... Tokias mamas aš tik niekinu!!! cool.gif
Atsakyti
PASKAIICIUS CIA TAI NELABAI SUPRANTU KA TAVO VAIKAS NIEKAD NESERGA? NEMANAU KAD SU TOKIU POZIURIU TAU KOKS NORS DARZELIS TIKS . ISVADA PAKRATYK PINIGINE IR SUSIRASK AUKLE!
Atsakyti
QUOTE(Cider @ 2007 06 20, 16:12)
PASKAIICIUS CIA TAI NELABAI SUPRANTU KA TAVO VAIKAS NIEKAD NESERGA? NEMANAU KAD SU TOKIU POZIURIU TAU KOKS NORS DARZELIS TIKS . ISVADA PAKRATYK PINIGINE IR SUSIRASK AUKLE!


kratyk pati, bet nevesk sergančio vaiko - tokia išvada tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cider @ 2007 06 20, 17:12)
PASKAIICIUS CIA TAI NELABAI SUPRANTU KA TAVO VAIKAS NIEKAD NESERGA? NEMANAU KAD SU TOKIU POZIURIU TAU KOKS NORS DARZELIS TIKS . ISVADA PAKRATYK PINIGINE IR SUSIRASK AUKLE!

Nelabai supratau potekstės g.gif Tai ką norit pasakyti kad vesti sloguojanti vaiką į daržą mažne normalu? blink.gif Visi vaikai serga, tai tiesa, bet per tokius tevus kurie į " paprastą slogytę" numoja ranka( beje ta paprasta slogytė dažniausiai būna tik kitos ligos pradžia) ir veda neva " sveika, bet truputi sloguojanti " vaiką į darželį vaikai serga daug dažniau nei turėtų. Aišku, vaikai skirtingi ir imlumas ligom pas juos skirtingas, bet, manau, vesti vaiką į daržą, kuris gali ir būtinai apkrės puse kolektyvo yra baisu. Todėl norėtusi paprasto supratimo ir atsakomybės iš tėvų.
Atsakyti
Manau, geriausia iseitis susirast aukle, kad po ligos vaikas dar namie pabutu kokia savaite. Jei tik yra menkiausia to finansine galimybe, paties vaiko labui. Kitu vaiku sveikata niekad niekam nebus argumentas, baikit. Visi ziuri tik saves.
Manau, kad dar valstybe galetu pasiskaiciuot, ar labiau jai apsimoka ilgesnius biuletenius skirt, ar dar susni papildomu po to. Aisku cia tik valstybinese imonese dirbanciom mamom tiktu. Nes privaciai... velgi kiekvienas darbdavys naudos tik sau ziuri.
Papildyta:
zodziu laukinis kapitalizmas
Atsakyti
QUOTE(ajja @ 2007 06 21, 16:54)
zodziu laukinis kapitalizmas

laukinis kapitalizmas, bet sveikata svarbiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2007 04 17, 12:34)
Na kad aukletojos vaistu neima, na suprasciau jei butu kokie nuo alergijos vaistai ir pan., bet nuo persalimo tikrai neima bent jau pas mus tvarka yra, o kosinciu ir sloguojanciu visur pilna



QUOTE(varla @ 2007 05 03, 08:46)
g.gif as kaip tik susidariau ispudi, kad aukletojos dziaugiasi, kad mazai vaiku kuria diena ateina, todel nepriestarauja, kad veda nutysusiu snargliu iki keliu...po keliu dienu  jau nuo tokio vieno atkrenta  keli...

Ar tikrai mūsų šalis tokių nesusipratusių žmonių šalis? Mano vaikas apsirgo, pasiėmiau biletenį, prabuvom namie, gėrėm vaistus, antibiotikus, kai nuėjom pas gydytoją- mano vaikas dar ir kosėjo ir snargliavosi. Daktaro nuosprendis buvo, kad vaikas pasveiko ir uždarom biuletenį. Aš susirasčiau auklę, dar kokiai savaitei (man ir pačiai būtų ramiau), bet niekas savaitei laiko neis g.gif Artimųjų, kaip daugelis čia turinčių: mamų, bobučių, seserų, brolių, aš neturiu. Iš darbo nemokamų atostogų po savaitę taip lengvai šiais laikais neduoda. Ar man tą vaiką vestis į darbą? doh.gif

QUOTE(MyWay @ 2007 06 20, 14:08)
Tokias mamas aš tik niekinu!!![/b] cool.gif


Į sveikatą aciuks.gif labai drąsu taip kalbėti, bet niekada nežinai, kaip lazda atsisuks ir užtvos g.gif
QUOTE(ajja @ 2007 06 21, 18:54)
Manau, geriausia iseitis susirast aukle, kad po ligos vaikas dar namie pabutu kokia savaite.

Laukiu pasiūlymų į až su mob. numeriais. Aš tikrai tokio varinato auklytės norėčiau. bet kiek teko susidurti, tai yra prabanga g.gif nelabai auklės skuba eiti dirbti tik "kokiai savaitei" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cider @ 2007 06 20, 17:12)
PASKAIICIUS CIA TAI NELABAI SUPRANTU KA TAVO VAIKAS NIEKAD NESERGA? NEMANAU KAD SU TOKIU POZIURIU TAU KOKS NORS DARZELIS TIKS . ISVADA PAKRATYK PINIGINE IR SUSIRASK AUKLE!


o kuriai čia tamsta taikei?
Mano vaikas dar nebuvo sirges, jeigu neskaičiuotumem temperaturos pakilimo del dantukų kilimo. Ir nėr ko sargdint, atseit, taip stiprint imunitetą doh.gif
Atsakyti