Įkraunama...
Įkraunama...

Dilema-pirkti diplominį darbą ar rašyti pačiai?

QUOTE(laukianti29 @ 2013 06 25, 15:06)
Ryt atsiimu magistro diplomą, gavau 9 už darbą, egzus išlaikiau gerai, ir kažkaip sugebėjau rasti tam laiko:) Sekmės visoms sąžiningai rašančioms!!!

thumbup.gif thumbup.gif
Ir protinių pajėgumų 4u.gif , sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Būna situacijų, kai reikia pagalbos dėl mokslo darbų, diplominių. Manau, kad tai nieko blogo, nes jeigu žmogus ir ne pats rašė darbą, bet jį apsiginti sugebėjo, vadinasi yra išmanantis. Mano draugėms teko tokomis paslaugomis pasinaudoti. Tik labai svarbu, kad tokią pagalbą teiktų kompetetingas žmogus, visiškai išlaikantis konfidencialumą. Jei prireiks, galiu palikti tos moterytės numerį, kuri mano draugėms padėjo (860763626). Mano manymu, labai svarbu, kad žmogus būtų išmanantis. Ir labai svarbu anonimiškumas,
Atsakyti
Siemet pas mus viena neakivaizdininke ikliuvo su pirktu darbu. Itarimas kilo net nezinau del ko, bet paskui kalbejo su jos darbo vadove ir ji pasake, kad tokia tik kelis kartus buvo uzejusi. Tada jos paprase atnesti parodyti atlikta tyrima (klausimyna ir visa kita, o ji neatnese, nes matyt neturejo) Mano grupiokai visi gerai parase. Ne taip jau ten ir sunku.
Atsakyti
Man būtų pirmiausia prieš save pačią gėda pirkti. Tai reikštų, kad aš pati nesugebu to padaryti. na nebent tuo metu daryčiau ką nors ypatingai reikšmingo pasaulio labui lotuliukas.gif Bet tada turbūt ir nestudijuočiau - kam daryti kažką betkaip?
Kursiokai keli pirko, bet niekas nesigyrė. Pirko tie, kurie jau turėjo gerus darbus (dažniausiai tai buvo šiltos vietelės biggrin.gif ) ir mokėsi dėl popieriaus.
Papildyta:
QUOTE(san @ 2013 06 22, 18:56)
Sakyčiau normalu, kad visi skirtingai įvertina, nes:
(1) vadovas vertina studento darbą viso proceso metu, jį pažįsta bent pusemetį ar pn.;
(2) recenzentas perskaito ir įvertina patį parašytą darbą ir daugiau nieko;
(3) komisija nei studento pažįsta, nei darbą perskaito, o įvertina tik gynimo "šou".

nežinau, kaip kitur, bet mūsų komisijų nariai iš tos pačios katedros būna visi, išskyrus vieną kokį iš kito fakulteto ar įmonės kokį vadovą, taigi dauguma studentą jau tikrai ne pirmą kartą mato.
su recenzentais panašiai.
nors aišku magistrantą visi pažįsta jau daug geriau nei bakalaurą, mat pastarųjų kur kas daugiau
Atsakyti
QUOTE(Frigii @ 2013 08 12, 22:16)
Būna situacijų, kai reikia pagalbos dėl mokslo darbų, diplominių. Manau, kad tai nieko blogo, nes jeigu žmogus ir ne pats rašė darbą, bet jį apsiginti sugebėjo, vadinasi yra išmanantis. Mano draugėms teko tokomis paslaugomis pasinaudoti. Tik labai svarbu, kad tokią pagalbą teiktų kompetetingas žmogus, visiškai išlaikantis konfidencialumą. Jei prireiks, galiu palikti tos moterytės numerį, kuri mano draugėms padėjo (860763626). Mano manymu, labai svarbu, kad žmogus būtų išmanantis. Ir labai svarbu anonimiškumas,


Moderatore, o tokioms reklamoms čia galima tupėti?
Atsakyti
QUOTE(Frigii @ 2013 08 12, 22:16)
Būna situacijų, kai reikia pagalbos dėl mokslo darbų, diplominių. Manau, kad tai nieko blogo, nes jeigu žmogus ir ne pats rašė darbą, bet jį apsiginti sugebėjo, vadinasi yra išmanantis. Mano draugėms teko tokomis paslaugomis pasinaudoti. Tik labai svarbu, kad tokią pagalbą teiktų kompetetingas žmogus, visiškai išlaikantis konfidencialumą. Jei prireiks, galiu palikti tos moterytės numerį, kuri mano draugėms padėjo (860763626). Mano manymu, labai svarbu, kad žmogus būtų išmanantis. Ir labai svarbu anonimiškumas,



laaaaabai svarbu anonimiskumas lotuliukas.gif
tai prie tel numerio dar adresa su pavarde parasyk doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif Gal žinot kas tikrai kokybiškai rašo darbus? Šiuo metu man reikia valdymo apskaitos referato magistro studijose.. Reikalavimai dideli, laiko siuo metu visiskai neturiu.. Pasidalinkit patirtimi, kontaktais 4u.gif Niekada nesu pirkusi darbo, visada buvau prieš tai, bet jau nebespėju visko pati doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gint22 @ 2013 10 14, 14:10)
Sveikos mamytes  smile.gif Gal žinot kas tikrai kokybiškai rašo darbus? Šiuo metu man reikia valdymo apskaitos referato magistro studijose.. Reikalavimai dideli, laiko siuo metu visiskai neturiu.. Pasidalinkit patirtimi, kontaktais  4u.gif  Niekada nesu pirkusi darbo, visada buvau prieš tai, bet jau nebespėju visko pati  doh.gif

Šiame skyrelyje už tokią žinutę tave "sudraskys negyvai" biggrin.gif . Manau, turi būti kažkur kažkoks kitas skyriukas, gal ten kas pagelbės arba ieškok skelbimų tradiciniuose pardavimo/pirkimo puslapiuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 14 spalio 2013 - 14:56
Oi kiek jau išieškojau, bijau ant sukčiu ir neprofesionalų pakliūt verysad.gif
O dėl to smerkimo tai... Nei silta nei salta biggrin.gif niekur neina dingt kai laiko visiškai nėra, o iš situacijos reikia suktis kažkaip ax.gif neturėčiau darbo tai tikrai pati rašyčiau.. O dabar, dar kai darbas toks kad jei ir atostogų pasiimsiu vistiek darbas tik susikaups ir teks atlikti tai tokia išeitis ir belieka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gint22 @ 2013 10 14, 16:23)
Oi kiek jau išieškojau, bijau ant sukčiu ir neprofesionalų pakliūt  verysad.gif
O dėl to smerkimo tai... Nei silta nei salta  biggrin.gif  niekur neina dingt kai laiko visiškai nėra, o iš situacijos reikia suktis kažkaip  ax.gif  neturėčiau darbo tai tikrai pati rašyčiau.. O dabar, dar kai darbas toks kad jei ir atostogų pasiimsiu vistiek darbas tik susikaups ir teks atlikti tai tokia išeitis ir belieka  schmoll.gif

Pilnai suprantu....
Atsakyti
Visada galima parašyti pačiai, sukčiavimas - ne išeitis.
Atsakyti

visiškai nesuprantu. ir nepateisinu. Dirbdama žinojot, kad rašyti teks.
Atsakyti