Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

aisku jau susiradau cia
http://www.pasienis....tu_pasienyj/209
Atsakyti
Ar kas nors jau pasiemet siais metais nauja pasa? Buvo kokiu trukdziu? Atidave laiku?
Atsakyti
o as nesuprantu del to paso, tai dabar kai daro tik tuos naujus daro.o seni vistiek galioja
Atsakyti
Seni galioja iki ju nurodyto galiojimo laiko.
Atsakyti
Gal zinote kiek kainuotu per men. padaryti pasa (kelioniu) 14metu vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Isana @ 2008 01 20, 17:06)
Gal zinote kiek kainuotu per men. padaryti pasa (kelioniu) 14metu vaikui?



100 Lt,bet dabar pasa pasidaryt problematiska,bent jau vilniuje kai siandien buvau mane informavo ,kad pasus isduoda tik tiem ,kas dokumentus pridave lapkricio menesi,neturi blanku...

o mes is anksto ir kelione esam nusipirke,o va paso turbut negausim verysad.gif
Atsakyti
Jei keliaujate i Europos Sąjungos šalis, darykite vaikui kortelę, ji greičiau padaroma smile.gif
Ir kainuoja tik 10 Lt.
Atsakyti
QUOTE(zingeiduke @ 2008 01 23, 18:09)
Jei keliaujate i Europos Sąjungos šalis, darykite vaikui kortelę, ji greičiau padaroma smile.gif
Ir kainuoja tik 10 Lt.


Mes irgi vakar pridavėm dokumentus vaikų pasams, tai sakė, na, kovo pradžioj galite paskambinti unsure.gif
O per kiek laiko kortelę padaro?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 01 24, 11:14)
Mes irgi vakar pridavėm dokumentus vaikų pasams, tai sakė, na, kovo pradžioj galite paskambinti  unsure.gif
O per kiek laiko kortelę padaro?

O mes pasus vaikam gavom per viena diena.Ejau pas pasu poskyrio virsininke,rasiau specialu prasyma ir kaip irodyma pateikiau keliones bilietus kuriuos atsviete ir pridejo prie prasymo.Vienas pasiukas kainavo 200 litu.Truputi nesuprantama man tai,jog vaiko pasas galios tik du metus,o moket reikia kaip uz suaugusio kuris galioja desimt metu.Na bet nieko nepadarysi,tokie jau tie musu Lietuveles istatymai.
Atsakyti
QUOTE(Margueritee @ 2008 01 22, 12:01)
100 Lt,bet dabar pasa pasidaryt problematiska,bent jau vilniuje kai siandien buvau mane informavo ,kad pasus isduoda tik tiem ,kas dokumentus pridave lapkricio menesi,neturi blanku...

o mes is anksto ir kelione esam nusipirke,o va paso turbut negausim  verysad.gif


Jei jus turit nusipirke kelione, su visais keliones dokumentais keliaukit i migracine ir rasykit prasyma kad reikia skubos tvarka nes turit kelione. Kainuos 200 Lt. ir per para turetu padaryti. Nes jei priduosit bendra tvarka tai sake kokius 1,5 - 2 menesius gamins.
Mes siandien pasiemem pasa. Per para pagamino. O siaip mums irgi siule kortele, bet as kazkaip pabijojau kad gali nepraleist pro siena ir pasa gaminau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma*: 25 sausio 2008 - 14:55
tai kaip dabar daryt,jei norim išvykt vasario mėn. į užsienį su vaiku,kaip dėl paso vaiko? unsure.gif ....nes tik dbr mb sužinojo kad gaus atostogas vasarį... ar skubos tvarka padarys?
Atsakyti
QUOTE(IndreL22 @ 2008 01 10, 09:51)
Ar kas nors jau pasiemet siais metais nauja pasa? Buvo kokiu trukdziu? Atidave laiku?

as buvau dokumentus pridavus 12-03, taj 01-18 siaip ne taip atsiemiau doh.gif

QUOTE(zingeiduke @ 2008 01 23, 18:09)
Jei keliaujate i Europos Sąjungos šalis, darykite vaikui kortelę, ji greičiau padaroma smile.gif
Ir kainuoja tik 10 Lt.

kortele irgi menesi laiko gamina doh.gif nors reiketu pasiskambinti, gal irgi kokias islygas daro g.gif
Atsakyti