Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko kelionės dokumentai

Gal pagelbes mano patirtis. pameciau kortele, tai pasidariau kitame mieste, nei esu registruota. manau ir su vaiku tas pats 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, reiketu skubiai padaryti 1,5 metu dukrytei pasa, nes Sventes norime pasitikti uzsienyje. Praziopsojau terminus, ir dabar kiek matau- pasas yra padaromas arba per menesi uz 75 lt, arba per 5 dienas uz 200 lt. Kazkaip gaila butu 200 isleisti, bet jei teks tai teks. O jei surizikuoti ir uzsisakyti ta kuri padaro per menesi, tai kaip manote, nera sansu kad ji siek tiek greiciau padarys? 4u.gif Siaip lieka 13 d.d. ...
Atsakyti
QUOTE(chasinta @ 2011 12 05, 13:46)
Sveiki, reiketu skubiai padaryti 1,5 metu dukrytei pasa, nes Sventes norime pasitikti uzsienyje. Praziopsojau terminus, ir dabar kiek matau- pasas yra padaromas arba per menesi uz 75 lt, arba per 5 dienas uz 200 lt. Kazkaip gaila butu 200 isleisti, bet jei teks tai teks. O jei surizikuoti ir uzsisakyti ta kuri padaro per menesi, tai kaip manote, nera sansu kad ji siek tiek greiciau padarys?  4u.gif Siaip lieka 13 d.d. ...


Palengvejo man, prisiskambinau i Migracijos Tarnyba, pasake kad galiu tik AT Kortele pasidaryti, skubos tvarka "tik" 70 lt. Uch, vis ne dvi simtines. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(chasinta @ 2011 12 05, 13:02)
Palengvejo man, prisiskambinau i Migracijos Tarnyba, pasake kad galiu tik AT Kortele pasidaryti, skubos tvarka "tik" 70 lt. Uch, vis ne dvi simtines. cool.gif

O nuo kokio amziaus galima AT korteles daryti? Mano dviems vyresniems baigesi pasu galiojimas, o mazius puses metu dar jokio keliones dokumento neturi, tai sumele nemaza su pasais susidarytu visiems doh.gif
Atsakyti
To Luzere: Manau, galima bet kokio amziaus vaikuciui padaryti AT kortele, mano dukrai 1,5 metu.
Man patare ja darytis nes keliausim tik i Lenkija. Jei ne skubos tvarka, tai jos padarymas vaikams iki 18 m. kainuoja tik 15 LT g.gif
Atsakyti
O ar reikia turėti iš anksto fotografijas darant vaikui kortele ar ten vietoje padaro?
Atsakyti
QUOTE(DaiL @ 2012 02 25, 22:18)
O ar reikia turėti iš anksto fotografijas darant vaikui kortele ar ten vietoje padaro?


daro vietoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmute4u @ 2012 02 26, 08:45)
daro vietoje  4u.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2011 12 05, 14:29)
O nuo kokio amziaus galima AT korteles daryti? Mano dviems vyresniems  baigesi pasu galiojimas, o mazius puses metu dar jokio keliones dokumento neturi, tai sumele nemaza su pasais susidarytu visiems doh.gif

nuo gimimo. Dariau 5 men dukrai ir be problemu.
Atsakyti
QUOTE(wilmute4u @ 2012 02 26, 09:45)
daro vietoje  4u.gif

g.gif as dariau pasa skubos tvarka, nes des viza, tai nuotrauka turejau atsinesti, sake kudikiu vietoje nefotografuoja unsure.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas zinote kokiu dokumetu ar notaro patvirtinimu reikia jei teta nori skristi su 7metu vaiku atostogoms i uk?pati mama skristi nebegali, o bilietai jau uzsakyti, tad kol laiko yra imanoma pakeisti vieno is bilietu duomenis...o pasa mergaite jau turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ndudinemesis: 20 kovo 2012 - 21:54
QUOTE(ndudinemesis @ 2012 03 20, 21:53)
sveiki, gal kas zinote kokiu dokumetu ar notaro patvirtinimu reikia jei teta nori skristi su 7metu vaiku atostogoms i uk?pati mama skristi nebegali, o bilietai jau uzsakyti, tad kol laiko yra imanoma pakeisti vieno is bilietu duomenis...o pasa mergaite jau turi

kadangi UK ne sengeno erdve, tai turbut reikia g.gif nes tiksliai zinau, kad nereikia i sengeno salis ...
Atsakyti