Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(cereza @ 2013 12 09, 09:48)
REAL PURITY deodorant  4u.gif  Vienintelis natūralus, nekenksmingas, tačiau efektyvus antiprespirantas man asmeniškai, jau kiek išbadyta, kiek pinigų išmėtyta, bet pagaliau radau man tinkantį 4u.gif
user posted image
man sitas super, dar pabandyk ALVA irgi superinis....
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2013 12 09, 14:15)
man sitas super, dar pabandyk ALVA irgi superinis....


O yra kur nors kitur jo pirkti, ar tik iherb.com?
Atsakyti
O man jo kvapas labai keistas ir toks pykinantis - negaliu apibudint kuo kvepia, bet iskart sleikstulys apima uzuodus, tai po keliu kartu padetas i sona, nes del to negaliu naudot.
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2013 12 09, 15:15)
man sitas super, dar pabandyk ALVA irgi superinis....


Mano atradimas Weleda Stage Deodorant - vienintelis natūralus dezodorantas, kuris puikiai visą dieną apsaugo nuo kvapo, net ir sportuojant thumbup.gif Jau antrą didelę bonkutę naudoju smile.gif

Reiks gal ir šitus pabandyti kada bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2013 12 09, 20:46)
Mano atradimas Weleda Stage Deodorant - vienintelis natūralus dezodorantas, kuris puikiai visą dieną apsaugo nuo kvapo, net ir sportuojant  thumbup.gif Jau antrą didelę bonkutę naudoju smile.gif

Reiks gal ir šitus pabandyti kada  bigsmile.gif


norejau apsitinkstinti ar toks? patogu pursti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 12 09, 14:48)
O man jo kvapas labai keistas ir toks pykinantis - negaliu apibudint kuo kvepia, bet iskart sleikstulys apima uzuodus, tai po keliu kartu padetas i sona, nes del to negaliu naudot.

nu geras g.gif man nieko panašaus, sakyčiau to kvapo ten išvis nėra, arba jis toks neutralus.. blush2.gif Bet žinoma čia kaip kam.. O šiaip jo kainą pakėlė, pirkau iherb. com už 10 baksų, dabar jau 12.. doh.gif Bet šiaip vertas kiekvieno lito 4u.gif
Papildyta:
O šiaip dar vienas iš favoritų Dr. Hauschka kūno pienelis/kremas. Šiap istorija tokia, kad užsisakiau migdolų, nes patarė Biotekoj, kad žiemai tinkamiausias - labiausiai maitina, o ir kvapas nieko pasirode. Na kaip jį gavau, nesupratau, kaip aš galėjau tokį kvapą pasirinkti. Tai dvi savaites draugavausi su tuo kvapu, net galvojau apie pardavimą, bet po jo tokia oda aksominė palieka, ir taip susigeria gerai, kad jau ir tas kvapas liko antram plane 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cereza: 09 gruodžio 2013 - 21:55
Linu semenu aliejus.naudoju ji visiems galams :)veido odai,plaukams,maistui,masazuoju problemines vietas,nes numetus svorio paglebo oda,itrinu nagus.man netinka joks veido kremas,viskas man kemsa poras,neatradau ,o ieskojau ilgai,prisiskaiciau apie semenu alieju ir pabandziau,poros nesikemsa visai,oda sustangrejo,isnyko smulkios rauksleles aplink akis,siuo aliejumi tepu visa veido oda.
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2013 12 20, 19:31)
Linu semenu aliejus.naudoju ji visiems galams :)veido odai,plaukams,maistui,masazuoju problemines vietas,nes numetus svorio paglebo oda,itrinu nagus.man netinka joks veido kremas,viskas man kemsa poras,neatradau ,o ieskojau ilgai,prisiskaiciau apie semenu alieju ir pabandziau,poros nesikemsa visai,oda sustangrejo,isnyko smulkios rauksleles aplink akis,siuo aliejumi tepu visa veido oda.

Aš kartais plaukus tepu, kaip kaukę, labai puikus poveikis, bet paskutiniu metu laaaabai jau kartais, nes tas kvapas mane taip išerzinęs ir toks jis intensyvus..
Atsakyti
Rimmel Lash Accelerator tušas. Tikrai vienas geriausių bigsmile.gif Gerai paryškina (tiesa, ne dramatiškai), nesulipina, blakstienos labai natūraliai atrodo. Laikosi visą dieną, niekas niekur nenubyra, o vakare gerai nusiplauna su aliejumi.

user posted image

Plaukams - geros kokybės paprastas alyvuogių aliejus. Suteikia plaukams ne tik drėgmės, bet dar ir šviesina juos - mano tamsiai rudi plaukai įgavo labai gražių perėjimų, lyg būtų neryškiomis sruogelėmis dažyti.

Maybelline Dream touch blush (peach spalva). Paprasta naudoti, užtepei ant skruostų, pasklaidei ir viskas. Atrodo super puper natūraliai, gerai laikosi.

user posted image

Ir garsusis Eveline maskuoklis. Išbandžiau nemažai concealerių praeitais metais ir galiu pasakyti, kad galiausiai šitas buvo geriausias. Maskuoja gerai, bet tuo pat metu natūraliai, su pudra ant viršaus laikosi gana neblogai. Pas mane oda gana jautri, bet nepastebėjau, kad kimštų poras, o tai jau labai neblogai. thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2013 12 09, 23:40)
norejau apsitinkstinti ar toks? patogu pursti?


Šitas 4u.gif Man tai patogu, aišku jei rankos nesausos, tai tada slysta iš rankų biggrin.gif
Atsakyti
Kvapų namų Nerolio eliksyras - neįsivaizduoju kaip galėjau be jo gyventi. Mano oda mišri, poros labai greit kemšasi. Ir drėkina, ir pamaitina. Per naktį apgydo ir mažus spuogelius, ir pasausėjimus. Porų ne tik kad nekemša, bet ir valomosios kaukės reikia rečiau.


Noah priemonės plaukams - negaliu išskirt vienos kurios. Ką bandžiau, viskas tiko. Po kelių mėn naudojimo jau pradėjau gauti komplimentų dėl pasitaisiusių plaukų.


Givenchy teit couture krempudra - ją nuvalius oda būna gražesnė nei prieš tepant. porų nekemša, puikiai dengiasi, išlieką visą dieną, T zona neblizga, bet ir nesausina. Čia man kokio dešimtmečio atradimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noir couture: 04 sausio 2014 - 17:03
Mano metu atradimas buo sita linija . 4 menesius naudoju, isskyrus tuos papildus, nes neradau tokiu pas mus, o visa kita naudoju , kasdiena plaunu, balzamas, serumas purskiamas, alieju 2-3 kartai i savaite. Ir ka galiu pasakyt , tikrai apstabdytas slinkimas , o svarbiausia ezys galvoj ataugo !!!
user posted image
Atsakyti