Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

L.M.A graži dėžutė. Savita tokia.
AngelaM, aš bent jau pamenu tavo darbus. O žvakidės pokyčiai į gera wink.gif
Čia mano terlionė. Ne dekupažas, nes neklijuota, bet visgi...
user posted image
Atsakyti
VasareV Jūsų paskutinis darbelis toks labai savitas ir įdomus, visai kitokio stiliuko nei visi Jūsų darbeliai, bent jau man, bet šiaip gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjų Laumė @ 2013 02 18, 16:18)
VasareV Jūsų paskutinis darbelis toks labai savitas ir įdomus, visai kitokio stiliuko nei visi Jūsų darbeliai, bent jau man, bet šiaip gražu  4u.gif

Ačiū. Kažkas viduje pakito. Jau draugei sakiau, anksčiau toks rėmelis man būtų visiškai nepatikęs ax.gif
Atsakyti
VasareV nieko nesupratau blink.gif , kaip tai neklijuota...nu bet fainai žiūrisi wub.gif

Pagal mano norą buvo sudarytas koliažas...turėtų patik mergikei dievinančiai Paryžių ir ...kvepalus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 02 18, 16:38)
VasareV nieko nesupratau blink.gif , kaip tai neklijuota...nu bet fainai žiūrisi wub.gif

Pagal mano norą buvo sudarytas koliažas...turėtų patik mergikei dievinančiai Paryžių ir ...kvepalus smile.gif

Savotiška dėžutė. Beveik įsivaizduoju jos savininkę.
Mano rėmelis su štampu darytas. Kelių spalvų dažai, marlė...
Atsakyti
sobieska svajonių dėžutė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjų Laumė: 18 vasario 2013 - 15:55
QUOTE(VasareV @ 2013 02 18, 16:49)

Kelių spalvų dažai, marlė...

ėėėėėė, nu kaip prisitraukt artyn, labai norėčiau pastudijuot bigsmile.gif ...štampai suprantu, o vat apie marlę man visai kiti dekoravimo būdai žinomi, bet jų rezultatas su tavuoju nei iš tolo nepanašūs
Papildyta:
QUOTE(Vėjų Laumė @ 2013 02 18, 16:54)
  sobieska svajonių dėžutė  wub.gif

Tai gal čia tau ir buvo daryta g.gif ...mat užsakė tai vyras savo mylimai žmonelei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 02 18, 16:54)
ėėėėėė, nu kaip prisitraukt artyn, labai norėčiau pastudijuot bigsmile.gif ...štampai suprantu, o vat apie marlę man visai kiti dekoravimo būdai žinomi, bet jų rezultatas su tavuoju nei iš tolo nepanašūs

Čia didelių foto dėt gi negalima. FB bandyk wink.gif įžiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 02 18, 16:56)
Čia didelių foto dėt  gi negalima. FB bandyk wink.gif įžiūrėt biggrin.gif

Nu tada užbėgsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 02 18, 15:56)


Tai gal čia tau ir buvo daryta g.gif ...mat užsakė tai vyras savo mylimai žmonelei biggrin.gif


Būtų per gerai jei tai būtų tiesa biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, anksčiau dekupažo temelėje dalyvaudavo forumietė bus_ka. Berods toks vardas. Ar ji dar lankosi forume, o gal vardą pakeitė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitutok: 18 vasario 2013 - 18:19
QUOTE(Mitutok @ 2013 02 18, 19:19)
o gal vardą pakeitė?

LeoBella dabar ji smile.gif
Atsakyti