Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

QUOTE(austulis @ 2015 01 07, 16:28)
Sveikos 4u.gif
Aš su klausymu ax.gif Tvarkomės globai dokumentus.Vaikui 4 metai,gyvena kūdikių namuose.Viskas kaip ir gerai,VTAT liepė susirinkt pažymas,o jie atseit prades procesą motinai valdžios apribojimui.Tai vat aš ir nustebau g.gif Ar per 4 metus tas neturejo jau but padarytas,jai vaikas vaiku namuose.Gal aš ko ir nesuprantu.Kiek suprantu,dabar administracijos sprendimu,gausim laikina globa,o tada jau tvarkysimes nuolatinei.Bet jai motinai neapribota valdzia,tai jai tik pirsteliu pamojus,gali but grazintas vaikas?

Austuli, vistik ryžotės sesę priglobti?
(iš ankstesnių žinučių supratau, kad sesė į mokyklą ruošiasi ax.gif )

Šiaip jau turėjo būti apribota valdžia, jei visus keturis metus vaikas gyvena GN. O gal ne nuo gimimo, gal tik dabar ten atsidūrė?

Šiaip jau, susigrąžinti - reikia įdėti daugiau pastangų negu neprarasti...
Atsakyti
Taip,vis tik pasiimsim sese. ax.gif
Na kiek as žinau,nuo pat gimimo ji nebuvo palikta.Koki pusmeti tai tikrai bio tampesi ja su savim.O veliau nebezinau.Nu bet faktas,kad kokius 3 metus tai tikrai gyvena kudikiu namuose.Tai ir keista,kad dar neapribota valdzia.
Ka tik paskambino is VTAT.Liepe atvaziuot pasiimt leidimą ,kad galetume aplankyt ir susipazint wub.gif tai kitoj savaitej leksim..Gaila,kad gyvenam taip toli, kitoj Lietuvos pusej.Lekciau jau dabar smile.gif
Atsakyti
Ech, Austuli wub.gif Butinai papasakok, kai grįšit, net saldu tave skaityti rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki tvarkom dokumentus globoti vaikuti gal kas gali atsiusti pvz ksip parasyti Gyvenimo aprasyma i ka reikia atkreipti daugiau demesio
Atsakyti
Jau senai pamastau, kad visai noreciau auginti vaika is vaiku namu. Laiks nuo laiko paskaitineju temas. Turiu viena savo vaika. Dar noreciau vieno biologinio vaiko, o paskui isivaikint ar globot. Bet manau, kad musu seimai neduotu. Mano vyras turi isnykusiu teistumu uz tycinius nusikaltimus. Paskutini karta gal pries 10 metu teistas, nepilnametis ir tik sulaukes pilnametystes. Turbut galiu sia savo minti del ivaikinimo mest is galvos, kaip butu galima tai issiaiskint? Mano vyro tevai is vaiku namu, pats augo asocealioj seimoj, neturejo gyvenimo pamato. Gal todel parinde ir noreciau globot, kad padet tokiem vaikam atsistot ant koju, netest uzburto rato.
Atsakyti
QUOTE(Susimascius3 @ 2015 06 29, 02:34)
Mano vyras turi isnykusiu teistumu uz tycinius nusikaltimus.  Paskutini karta gal pries 10 metu teistas, nepilnametis ir tik sulaukes pilnametystes.

issiaiskinkit, kada isnyks teistumas, nezinant, uz ka teistas, neimanoma pasakyt- baudziamajame kodekse rasit.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2015 06 29, 20:47)
issiaiskinkit, kada isnyks teistumas, nezinant, uz ka teistas, neimanoma pasakyt- baudziamajame kodekse rasit.


Teistumai turetu but senai isnyke, bet ivaikinimo psl skaiciau, kad jie issitraukia ir isnykusius teistumus.
Atsakyti
Kiekvienas atvejis individualus. Jei per visą tą laikotarpį daugiau nebuvo nusižengimų, žmogus yra dirbantis, negeriantis ir t.t., tai iš moralinės pusės nenorėčiau tikėti, kad tai galėtų būti kliūtis. Į tai net būtų galima pažiūrėti, kaip į žmogaus patirtį ir gebėjimą suprasti kai kurių žmonių poelgius ir bandyti juos nukreipti kita linkme. Juk nusikaltimai, iš esmės, padaryti paauglystės metu.

Bet žinoma, sprendžiame ne mes. g.gif
Atsakyti
Asmeniškai rba nepažįstu įvaikinusių šeimų su teistumu (o jei ir pažįstu - tuo nesigyrė), tačiau su socialiniais darbuoojais kalba apie tai buvo.

Bendru atveju teistumas (kad ir išnykęs) yra vertinamas kaip rizikos faktorius. Ir tai suprantama. Priklauso nuo to už ką teistas. Tačiau tai nėra nuosprendis, kad negalima globoti ar įvaikinti.

Atsakyti, ar Jūsų vyras įvertino savo praeitį ir jos atsisakė, ar labai nori ir pasiryžęs įvaikinti, suvokia atsakomybę, galimas problemas, sunkumus ir mokės padėti vaikui, mes juk negalime.Atsakyti
QUOTE(Susimascius3 @ 2015 06 29, 03:34)
Jau senai pamastau, kad visai noreciau auginti vaika is vaiku namu. Laiks nuo laiko paskaitineju temas. Turiu viena savo vaika. Dar noreciau vieno biologinio vaiko, o paskui isivaikint ar globot. Bet manau, kad musu seimai neduotu. Mano vyras turi isnykusiu teistumu uz tycinius nusikaltimus.  Paskutini karta gal pries 10 metu teistas, nepilnametis ir tik sulaukes pilnametystes. Turbut galiu sia savo minti del ivaikinimo mest is galvos, kaip butu galima tai issiaiskint? Mano vyro tevai is vaiku namu, pats augo asocealioj seimoj, neturejo gyvenimo pamato. Gal todel parinde ir noreciau globot, kad padet tokiem vaikam atsistot ant koju, netest uzburto rato.

Abejoju,ar leis,nes kai pazistami norejo mergaite imti globoti nuolatinei globai,pas ta vyriski buvo administracine nuobauda(pagavo isgerusi),tai oi,kaip teiseja kabinejosi,bet...Juk pabandyti galima,pirmiausia siulau paklausti savo vietines VTA skyriaus darbuotoju.
Atsakyti
Sveiki. Norėčiau paklaust apie vaiko iš globos namų svečiavimąsi smile.gif Ar labai sudėtinga gauti tokį leidimą? Kaip jį gaut jau išsistudijavau, bet apskritai kažin ar lengvai leidžia? Ar kažin vaikas netraumuojamas, jei tik tam tikrom dienom imamas svečiuotis? Nuo kelių metų vaikučius išleidžia svečiuotis? Kaip parenka vaikutį, ar patys darbuotojai? Ar galima prašyti bent jau tam tikro amžiaus?
Atsakyti