Įkraunama...
Įkraunama...

Italijoje plepama lietuviškai

O mes kartais apsilankom rolleyes.gif I menesi karta mazdaug. Aisku, zinau, kad nesveika, kad sh pilna, nu bet mums skanu ax.gif
Atsakyti
Nu vat,susitvarkiau dokumentus anagrafej...pasake,kad po 45 dienu atsius man codice fiscale i namus ir butinai liepe uzsirasyti prie skambucio,pasto dezes ir namu duru savo varda pavarde,nes tipo tikrins ir jei nebus gali neduoti rezidensa....

Musu kaimynai kazka dirba namuose,dvi dienas baladojas kaip velniai,net taures sekcijoj skamba,gerai,kad siandie buvau pas uosvius visa diena,o tai dar ir dabar nerimsta blink.gif blink.gif
Atsakyti
wiliuxe:ir mano kaimyna kazka daro,nes dvi dienas grezia,kala.....
koks grazus oras pas mumis !!!!
devil: mes kai uzsukam ,tai tik bulvyciu arba ledu smile.gif daugiausiai tai del to,kad vaikai galetu pazaisti.
Atsakyti
http://www.cookaround.com/ebooks
Atsakyti
as varau pas daktare tikiuosi neprigazdins labai, siuskit sekmes balionu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatica @ 2013 01 18, 15:47)
as varau pas daktare tikiuosi neprigazdins labai, siuskit sekmes balionu biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
as vakar pas gine buvau, tai teks operuoti cista doh.gif laukti beliko skambucio is ligonines
Atsakyti
Fanatika,Fragola laikom kumstukus,kad viskas eitus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatica @ 2013 01 18, 15:47)
as varau pas daktare tikiuosi neprigazdins labai, siuskit sekmes balionu biggrin.gif


sekmes! 4u.gif
QUOTE(Fragola84 @ 2013 01 18, 16:26)
4u.gif  4u.gif  4u.gif
as vakar pas gine buvau, tai teks operuoti cista  doh.gif laukti beliko skambucio is ligonines

uf nekas 4u.gif As irgi sia savaite buvau pas savo giniu, turejau itarimu irgi del cistos, bet aciu Dievui atrodo nieko nera.
Atsakyti
QUOTE(Fragola84 @ 2013 01 18, 15:26)


aciu smile.gif
ir tau dideles sekmes 4u.gif
QUOTE(wiliuxe @ 2013 01 18, 16:26)
Fanatika,Fragola laikom kumstukus,kad viskas eitus gerai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciu ale nieko nepadejo kumstukai verysad.gif
QUOTE(DevilAngel @ 2013 01 18, 16:33)
sekmes! 4u.gif

uf nekas 4u.gif  As irgi sia savaite buvau pas savo giniu, turejau itarimu irgi del cistos, bet aciu Dievui atrodo nieko nera.

aciu.
smagu kad nieko nerado bigsmile.gif
Atsakyti
Fanatica,bet kai tau isaiskina viska,zinai kas yra,jau ramiau vien del to,kad gali kazko imtis,matysi kaip viskas eis tik geryn 4u.gif

Ziurekit merginos,ar as dabar turiu ir teises pasikeisti i italiskas? Ar galiu su Lt vazineti?
Volpe,kaip tau su teisiu laikymu einas,gal jau galim sveikinti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wiliuxe @ 2013 01 19, 14:39)
Fanatica,bet kai tau isaiskina viska,zinai kas yra,jau ramiau vien del to,kad gali kazko imtis,matysi kaip viskas eis tik geryn  4u.gif

Ziurekit merginos,ar as dabar turiu ir teises pasikeisti i italiskas? Ar galiu su Lt vazineti?
Volpe,kaip tau su teisiu laikymu einas,gal jau galim sveikinti? mirksiukas.gif

tai jo siandien jau ramesne, vakar tokia pribloksta buvau aciu uz palaikyma wub.gif
del teisiu jei niekas nepasikeite kai gausi residenza metus laiko gali laisvai vazienti 4u.gif poto pakanka tokio lipduko, nors as va 11 metu esu it ir vis dar su lietuviskom teisem vazineju, o ir nieks nesikabina, plius esu italijos piliete, tai va dar metai like ir reiks keistis nes galiojimas pasibaigs biggrin.gif
Atsakyti
gal kam kavos su grybu?stai tokiu:
http://www.kordyceps...2-grybas-linczi
sis grybas zemina colersterolio kieki:) o kava visai nebloga smile.gif
sestadieni atejo viena kopija i FM pristatyma,tai atsinese sios kavos :organo gold kolekcija.padarem,isgerem....o siandien skaitau kokia ten kava buvo,ogi su siuo grybu...dabar skaitau,kad padeda nuo :nemigos,nuovargio,alergiju..............
Atsakyti