Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant!

QUOTE(Sorceress @ 2014 12 03, 20:28)
Oho kad padirbėta! Aš galiu pasigirti 15 atviručių (dar 5 liko pagaminti), visos dovanos taipogi nupirktos, eglė atvažiuoja ryt ryte, tai savaitgalį bus puošimas smile.gif Kalėdinės nuotaikos - visas apvalus nulis biggrin.gif

o kodel 0? pas mane 100, jeigu nesunervina kas lotuliukas.gif vat pas dukra kambaryje ir savo miegamajame pasipuosem blush2.gif ryt gales be manes(nes dirbu) puost saliona bigsmile.gif tik beda ta kad kaip itariau vaikis visus bumbulus,lemputes ir viska nuimineja doh.gif tai kabo tik palstikiniai bumbulai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja@ @ 2014 12 03, 19:57)
o kodel 0? pas mane 100, jeigu nesunervina kas lotuliukas.gif vat pas dukra kambaryje ir savo miegamajame pasipuosem blush2.gif ryt gales be manes(nes dirbu) puost saliona bigsmile.gif tik beda ta kad kaip itariau vaikis visus bumbulus,lemputes ir viska nuimineja doh.gif tai kabo tik palstikiniai bumbulai biggrin.gif

Net nežinau kodėl, gal dėl to, kad atvirutės ant galvos kaba, vis skaičiuoju, kiek dar beliko pagamint. Vyras jau ir tas sako, kada baigsi, iki išnaktų sėdi kaip nenormali, kitąmet apsiet reiks su pirktinėm turbūt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 04 gruodžio 2014 - 00:16
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2014 12 04, 16:48)
...

ir kur tas laikas tirpsta blink.gif
Laukiu ir nelaukiu aš tų švenčių, nes kai jos ateina norisi ilgiau pasidžiaugti, o čia žiūrėk ir vėl kasdienybė... na bet metai bėga ir užtat šios šventės pačios laukiamiausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2014 12 04, 17:05)
ir kur tas laikas tirpsta blink.gif
Laukiu ir nelaukiu aš tų švenčių, nes kai jos ateina norisi ilgiau pasidžiaugti, o čia žiūrėk ir vėl kasdienybė... na bet metai bėga ir užtat šios šventės pačios laukiamiausios wub.gif

Šventės praeis, pradėsim laukti pavasario, vasaros....
Atsakyti
Vau moterytes kokios jus ankstyvos, as po truputi pradedu jausti artejancias sventes bet eglutes namuose dar nesinori, ankstoka newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2014 12 04, 19:28)
Šventės praeis, pradėsim laukti pavasario, vasaros....

svarbiausia, kad būtų ko laukti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 04 gruodžio 2014 - 19:21
labas 4u.gif tai ko nerodot savo darbu? g.gif iki kaledu 10 dienu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti