Įkraunama...
Įkraunama...

2010 dvynukų šauniausios mamytės

QUOTE(VELI @ 2012 12 17, 17:51)


Ingosa, o man zuvytes  g.gif tik i keptuve tinka...  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif O man žuvytės iš viso prabangos gyvūnas, teikiantis ramybę. wub.gif Būtinai turėsiu savo akvariumą, kai gyvesniu nuosavam name, kai aplinkui nebebus triukšmo ir klykaujančių vaikų. Sėdėsiu sau koja ant kojos, gurkšnosiu vynelį, vienoje pusėje kūrensis židinys, o kitoje pusėje bus didelis akvariumas su daug žuvyčių...nu gal ir koks katinėlis susirangęs prie šono...o lauke lakstys šuo... voljere... bigsmile.gif lotuliukas.gif O dabar bute jokių gyvūnų, jokių gyvų žaislų vaikams schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulina:) @ 2012 12 18, 11:02)
lotuliukas.gif O man žuvytės iš viso prabangos gyvūnas, teikiantis ramybę. wub.gif  Būtinai turėsiu savo akvariumą, kai gyvesniu nuosavam name, kai aplinkui nebebus triukšmo ir klykaujančių vaikų. Sėdėsiu sau koja ant kojos, gurkšnosiu vynelį, vienoje pusėje kūrensis židinys, o kitoje pusėje bus didelis akvariumas su daug žuvyčių...nu gal ir koks katinėlis susirangęs prie šono...o lauke lakstys šuo... voljere... bigsmile.gif  lotuliukas.gif O dabar bute jokių gyvūnų, jokių gyvų žaislų vaikams schmoll.gif

o kam taip ilgai laukti? parduok savo dabartines grozybes ir uz ta suma musu kaime nusipirksi du namus biggrin.gif viename bus triuksmas su vaikais o kitame.... ramybe, tu, zuvytes ir t.t.t. lotuliukas.gif

easy22, oi kaip as tave suprantu 4u.gif
kaip iskenteti ir nepaluzti per ta klykimo laikotarpi? sad.gif doh.gif
o mums svente 5ieni, bet dar nzn ar vesiu... nors $$ tai surinko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VELI @ 2012 12 18, 11:34)
o kam taip ilgai laukti? parduok savo dabartines grozybes ir uz ta suma musu kaime nusipirksi du namus biggrin.gif viename bus triuksmas su vaikais o kitame.... ramybe, tu, zuvytes ir t.t.t.  lotuliukas.gif




lotuliukas.gif Kaži kas mane išleis į tą kitą namą, kuriame triukšmo nebus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(VELI @ 2012 12 18, 11:34)

kaip iskenteti ir nepaluzti per ta klykimo laikotarpi? sad.gif  doh.gif


Viskas įmanoma, net aš atrodau kaip gyva praėjus tą džiaugsmą biggrin.gif
Atsakyti
Angelu dienai...
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2012 12 19, 12:30)
Angelu dienai...
[

jega!!!!! 4u.gif
Atsakyti
BlueFlower, labai gražu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Easy22, jauciu, kaip sunku tokias verkiancias palikti doh.gif
Blue Flower, labai grazu wub.gif

Oi mamytes, kokia pazistama man jusu depresija, man jau irgi buvo beisibegejanti doh.gif Tik kai i darba isejau, tai kaip ranka nueme, dabar sakau, kad veltui gal ir nedirbciau, bet uz nedidele suma verta butu jau vien tam kad is namu istrukt thumbup.gif Kai siaip kur iseinu, tai pastoviai sazine grauzia, kad kazkam vaikus "uzkroviau", o kai darbe, tai sazine rami thumbup.gif

Tiesa, gausim nuotraukyciu is eglutes bendru, pasirodo buvo samdytas fotografas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, merginos 4u.gif
Atsakyti
Paskutine foto ir nebetersiu eterio biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
BlueFlower wub.gif Sesutė praaugo broliuką ar tik taip atrodo? smile.gif Tokia dičkė atrodo vyresnė smile.gif

Easy22 kaip tavo merginos? Kaip eglutė? Keliaujat daržiukan ar atostogaujat?

Mes šiandien irgi po eglutės, o po to dar po stomatologės biggrin.gif Užtaisė Lukai paskutinę skylutę thumbup.gif Jokių nenorų, jokių ašarų, įsitaisė mergina ir pragulėjo išsižiojus kol pilnai išgręžė dantuką smile.gif Nereikia mums nei spec. klinikų nei įkalbinėjimo biggrin.gif O Viktorijai nors nereikia, tai įsiprašė bent kad apžiūrėtų lotuliukas.gif

Čia mes po eglutės smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paulina:): 20 gruodžio 2012 - 20:43
Paulina, tai kad mergina stovi ant pirstu galiuku biggrin.gif o siaip tik 1cm visuomet buvo aukstesne smile.gif
Maciau jusu nuotraukas facebook'e, tai merginos patenkintos ir dovanom ir dar kaip moka sokti thumbup.gif o mano maziai laisviau jautesi kai buvom pas vyresneli sventeje nei cia. nes Krystis visiskai nepaleido manes ir nei soko nei dainavo ir visa laik prabuvo susiraukes, o Klaudia tiesiog viska stebejo
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2012 12 20, 21:05)
Paulina, tai kad mergina stovi ant pirstu galiuku  biggrin.gif  o siaip tik 1cm visuomet buvo aukstesne smile.gif
Maciau jusu nuotraukas facebook'e, tai merginos patenkintos ir dovanom ir dar kaip moka sokti  thumbup.gif  o mano maziai laisviau jautesi kai buvom pas vyresneli sventeje nei cia. nes Krystis visiskai nepaleido manes ir nei soko nei dainavo ir visa laik prabuvo susiraukes, o Klaudia tiesiog viska stebejo


Tiksliai tik dabar kai pasakei pastebėjau, kad ant pirštų galiukų thumbup.gif lotuliukas.gif Tai tarp mūsų skirtumas didesnis, nei tarp jūsų biggrin.gif
Šoko maniškės, bet ne taip kaip namie jos šoka prieš veidrodį atsistojusios. O labiausiai dabar šoka namie pagal 'gangnam style' muziką rankas susidėję, juokiamės iki ašarų iš jų lotuliukas.gif Ten tai labai susikaustę buvo, vis mane stebėjo, niekaip nepatikėjo, kad aš jų nepaliksiu lotuliukas.gif
Atsakyti