Įkraunama...
Įkraunama...

2010 dvynukų šauniausios mamytės

QUOTE(BlueFlower @ 2015 03 05, 18:38)
Primink man prasau adresa ir prisijungimo duomenis  smile.gif
Papildyta:

o tai jus daznai sergat ar siaip nelankot?

Mes visai nelankom blush2.gif iš pradžių dėl baisaus sirgimo patarė gydytojai neleisti, paskui persikraustėm ir negavom darželio smile.gif bet kadangi aš dėl savų bėdų negaliu dirbti, tai mums taip ir tinka blush2.gif
prisijungimo ir aš nebepamenu blush2.gif
Atsakyti
Miegam visi vienam kambary, nes vaiku kambariui reikia kapitalinio remonto. Tiesiog, jie savo lovose, mes - savo ax.gif Kai padarysim remonta, tada perkraustysim, manau, kad miegos vieni be problemu, nes abu kartu vistiek, jei palikciau po viena kambariuose, tada nemiegotu.

Prisijungimo duomenis duosiu, bet atnaujinkit savo albumus 4u.gif
Atsakyti
Pas mus su miegu dar vienas fintas yra. Vienas brolis miega salia manes savo lovytej. O kitas toleliau irgi savo lovytej. Tas kuris salia manes miega, iprates prasineti mano rankos, kuria naudoja kaip migduka (pasideda po zandu ir migdosi laimingas). Sakau miegosit atskirai kambary abudu. Tas kuris salia miega, sako man rankos reikia. Sakau tai mes jusu lovytes pastaysim salia ir tu brolio rankos paprasyk. O jis sako: as myliu moteris, vyrui negrazu duot ranka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainytė @ 2015 03 06, 15:07)
Pas mus su miegu dar vienas fintas yra. Vienas brolis miega salia manes savo lovytej. O kitas toleliau irgi savo lovytej. Tas kuris salia manes miega, iprates prasineti mano rankos, kuria naudoja kaip migduka (pasideda po zandu ir migdosi laimingas). Sakau miegosit atskirai kambary abudu. Tas kuris  salia miega, sako man rankos reikia. Sakau tai mes jusu lovytes pastaysim salia ir tu brolio rankos paprasyk. O jis sako: as myliu moteris, vyrui negrazu duot ranka  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai teisingas poziuris! biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip ten kelti nuotraukas? atsisiusti fotki.com i kompa ir susikurta accounta?
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2015 03 08, 17:36)
Merginos, o kaip ten kelti nuotraukas? atsisiusti fotki.com i kompa ir susikurta accounta?

Nieko nereikia siust wink.gif
Pirmiausia prisiregistruok, tada kairej pusej sone yra 'albums', tada issirink 'private home' ir rasi musu visu albumus, o pacioj apacioj yra 'create new album'. Susikurk savo, t.y. pavadink savo vardu smile.gif O tada 'add photos' ir kelk is savo kompo tiesiai i ten wink.gif Jei kas nesigaus, klausk vel 4u.gif
Atsakyti
Aurore, dar karta Aciu 4u.gif
atnaujinau as savo albuma. ten yra senas mano nickas (ugninemere)
deja, siu metu nuotrauku negaliu ikelti, nes dingo is tel.. verysad.gif bet per pusmeti nelabai ir pasikeitem smile.gif
Atsakyti
As irgi imeciau pusmecio senumo ax.gif

Laukiam kitu atsinaujinant 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu palygintini kudikelius ir jau tokius paaugusius vaikiukus.

Blueflower, bet jusu sesute gerokia didesne uz broliuka, ar ne? Koks jos ugis?
Aurore, grazuciai blondinukai.
pasizadu ketvirtadieni ikelt nuotrauku i albuma ir as, nes darbiniam kompe kaip tik naujesniu atrinkus turiu ir is jo geriausia visus kelimus padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Ainytė @ 2015 03 10, 14:51)
Kaip smagu palygintini kudikelius ir jau tokius paaugusius vaikiukus.

Blueflower, bet jusu sesute gerokia didesne uz broliuka, ar ne? Koks jos ugis?
Aurore, grazuciai blondinukai.
pasizadu ketvirtadieni ikelt nuotrauku i albuma ir as, nes darbiniam kompe kaip tik naujesniu atrinkus turiu ir is jo geriausia visus kelimus padaryti.

Klaudia buvo 3cm yra aukstesne smile.gif rudeni buvo 108cm
Man Aurores mergytes kokios grazios garbanos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFlower @ 2015 03 10, 20:48)
Klaudia buvo 3cm yra aukstesne smile.gif rudeni buvo 108cm
Man Aurores mergytes kokios grazios garbanos  wub.gif

Maniske irgi aukstesne, nei berniukas, nu visi tie vyrai iki 18 susitrauke buna biggrin.gif
Zinok, tos garbanos leidziasi, kokia garbanota buvo maza, tai dabar tik vos banguota, gal kad ilgeja plaukai ir tempia svoris, tai tik galiukai pasigarbanoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aurore @ 2015 03 10, 23:57)
Zinok, tos garbanos leidziasi, kokia garbanota buvo maza, tai dabar tik vos banguota, gal kad ilgeja plaukai ir tempia svoris, tai tik galiukai pasigarbanoje ax.gif

Pas mus su plaukučiais tas pats, mažų tokie pasigarbanję būdavo, o dabar tiesutėliai, net jei pagarbanojam tuoj pat išsileidžia biggrin.gif
Atsakyti