Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Rugsėjinukai

4u.gif Patikimiausias būdas gerai išauginti vaikus – tai padaryti juos laimingus 4u.gif.

O. Vaildas

MERGYTĖS - PUPYTĖS

user posted image

BERNIUKAI - ŽIRNIUKAI

user posted image



Auginom pilvukus, rugsėjinukų galerija: pilvukai ir leliukai
Ir kaupiam visokius turtus: virtualus kraitelis

Senoji 114 tema


wub.gif Deramai užauginti vaiką galima tik ten, kur yra sukurta meilės erdvė wub.gif .

V. Megre

Atsakyti
na pagaliau nauji namučiai prieš artėjančias šventes smile.gif
4u.gif

kažkaip visai be šventinės nuotaikos mes šiemet doh.gif Salomėjai ketvirtadienį buvo šokių šventė tai prieš pat ją pradėjo kilti temperatūra doh.gif bet pakarščiavo tik tą vakarą ir vėl lyg sveika g.gif pirmadienį laukia grupės kalėdų šventė tai būtų itin gaila praleisti... tikiuosi daugiau niekas neišlįs g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syu: 15 gruodžio 2012 - 09:58
Vestya 4u.gif
kažkaip mažoka foto vaikučių ar man čia tik taip atrodo biggrin.gif
aš ir kažkaip visiškai be šventinės nuotaikos,net eglutės dar neturim doh.gif darbo turiu iki negalėjimo jau koos nelaiko,maratonas kažkoks žiaurus.Jau nuo pervargimo net naktim nemiegu nuo kojų skausmo......
dar negana to,Arnas šiandien biškį su tempa nedidelė ji bet jau man neramu oi neramu...37,3... o pirmadienį mirk gyvenk turiu į darbą varyti,bet aišku jei sirgs tai liksiu namie.21d eglutė vaikučiams tai labai noriu kad sudalyvautų
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Vakar nupirkom eglute,papuosem smile.gif ,Lukrecija sako:mama,mes puosim visa egle?sakau taip,o ji sako: tu ka,ji tokia didele,turbut iki ryto puosim biggrin.gif
Dovanu dar nenupirkom doh.gif
Uz lango lyja,tokia ziema pas mus unsure.gif
Labai uzauge rugsejinukai,tik pritariu Arnytei,kad sumazejo vaikuciu unsure.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temutę 4u.gif

Syu, o mazu del jaudulio temperatura kilo?

Luli, o pas mus tikros kalėdinės nuotaikos - tiek sniego bigsmile.gif wub.gif

šiandien visi kasėm kasėm kiemą... užtikau Maximoj labai fainus sniego kastuvėlius, tai berniukai patenkinti begalo bigsmile.gif

važiavimo sąlygos tai khmmm.... geriau kai niekur važiuoti nereikia smile.gif
bet užtat gražuuu....

000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif

vakar vaikai atšoko savo "eglutes" su Kalėdu seniu. Patenkinti aišku. Šiemet leido rinktis kuo nori būti patiems, tai abu būtinai norėjo būti zuikiais, niekaip neįtikinau, kad pasipuoštų kitaip - zuikiai ir viskas. Na zuikiai tai zuikiai smile.gif
newyear.gif newyear.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinuks @ 2012 12 18, 23:49)
Syu, o mazu del jaudulio temperatura kilo? 



nea, ji scenos baimės neturi biggrin.gif šiaip tikrai virusinis buvo. žinau kad dar keliems vaikams tas pats buvo. o prieš savaitę ir mažiukei buvo temperatūra taip vienai dienai pakilusi aukšta.

nieko, svarbu neįsisirgo. šią savaitę pavyzdingai toliau keliauja į daržą smile.gif

žinot ką pagalvojau? pasidalinkim ką vaikai kalėdų seniui laiškuose prirašė smile.gif nu man taip gražu tie vaikiški norai wub.gif

Salomėja rašė du laiškus: pirmą namie, rašė pati, tik diktavau po raidelę. trumpas bet per du lapus lotuliukas.gif

štai, pasirodom:
user posted image

vienas lapas - A4 formato biggrin.gif nors moka ir mažom raidelėm rašyt kai būna linijos.

dar rašė kitą laišką darželyje su auklėtojom. ten jau ant tokio šablono ir auklėtojos pačios rašė. bet turiniui tai įtakos neturi.
išvardinti geri darbai:
1. padėjau mamai prižiūrįti Agotėlę
2. gražiai mamos paprašiau opapa
3. gražiai žaidžiau su tėčiu
lotuliukas.gif
o dovanų noriu:
mergaitės su kavine, tikro kačiuko (dryžuoto!), o jei nebus tai tik ir šuniukas, ir dar lego.
biggrin.gif

šiaip šuniuką jau užsisakėm, tik dar vaikams nieko nesakom. maža kas po to... dar reikia tam šuniukui sulaukt poros mėnesiu smile.gif

ir dar pabaigai pasirodom nuotrauką iš šokių šventės, per kurią sukarščiavo doh.gif
user posted image

iš tikrosios kalėdų šventės nuotraukų dar neturiu, nes sugebėjau pamiršt fotoaparatą namie doh.gif teks žvejoti iš kitų tėvelių... blush2.gif
Papildyta:
P.S. šuniuką užsisakėm ne dėl to, kad kalėdom paprašėm, o dėl Agotos ax.gif čia tik sutapo po to taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syu: 19 gruodžio 2012 - 08:44
Oho, laba diena, KOKIS LAIŠKAS thumbup.gif

Mano vaikiai tai ŠVENTĖS labai laukė, pašvitai dukrai svarbūs, ar draugės bus (pagavau, tik telefonu tokią "keturių gracijų" akimirką wub.gif), didelio norėjimo daiktų lyg ir nebuvo, dukra norėjo lėlės Arielės, bet kad pobaisė man ta lėlė. Gavo porcelianinę. Džiaugiasi thumbup.gif assa.gif Mažasis kol kas labiausiai apsidžiaugė kelialičiu prisukamu motociklu,kuris šiaip priedukas prie tikrosios darželinės dovanos buvo cool.gif

Užtat (maximistai) žaidimų namelį kartu su egle puošėm. Su vyru padarėm iš kartono lakštų žaidimų būstą (nes plotas nepralendantis pro niekur išėjo), ir kuo puikiausiai cypauja savo erdvėj (su elektra ir durimis su bumbulu, jeigukąąą) žmonės vakarais.

Atsakyti
Saunuole Salomeja 4u.gif ,luka moka tik savo pirma vardo raide parasyt smile.gif
Gal kitais metais jau mokes ir laiska Kaledu seniui parasyt.
Laba vakara 4u.gif
Martynas serga,tai musu sventes nekokios unsure.gif
Lukrecijai sendien darzelyje buvo vakarelis,buvo kaledu senis,dovanu gavo,visa laiminga smile.gif
Atsakyti
Kūčių stalas žvakelėm mirgės
Metų vargas atrodys toks lengvas,
O namai prisipildys
Tikėjimo, gėrio versmės.
Tu ištieski kažkam artimam
Nuo darbų gal pavargusią ranką
Ir širdingai linkėk
Susitaikymo, ramybės, vilties.

user posted image
Atsakyti
Su sventemis musu didele SM seima!

O ateinu pas Jus patarimo... Pas Emilija prasidejo kazi koks laikotarpis, kai baisingai reikia mamos. Paryciais i mano lova atslenka, bet cia viskas ok. Taciau kai man reikia i darba, tai isleidzia mane su baisingom isterijom, kurios baigiasi vos man isejus. Nesvarbu, ar tai darzelyje, ar pas mociute-nors ir vienur ir kitur jai labai patinka ir net spirga, kaip nori ten vaziuoti.
Pradedu nebesuprasti, ar tai oziai? Ar kazkoks uzsleptas pavydas Vincui (nors demesio tikrai abiems po lygiai)? O gal kazkas giliau psichologijoj slypi?
Gal kam teko susidurti su panasia situacija?
Atsakyti
QUOTE(Rūtta @ 2012 12 28, 00:22)
Su sventemis musu didele SM seima!

O ateinu pas Jus patarimo... Pas Emilija prasidejo kazi koks laikotarpis, kai baisingai reikia mamos. Paryciais i mano lova atslenka, bet cia viskas ok. Taciau kai man reikia i darba, tai isleidzia mane su baisingom isterijom, kurios baigiasi vos man isejus. Nesvarbu, ar tai darzelyje, ar pas mociute-nors ir vienur ir kitur jai labai patinka ir net spirga, kaip nori ten vaziuoti.
Pradedu nebesuprasti, ar tai oziai? Ar kazkoks uzsleptas pavydas Vincui (nors demesio tikrai abiems po lygiai)? O gal kazkas giliau psichologijoj slypi?
Gal kam teko susidurti su panasia situacija?


o ar seniai ji daržiuką lanko?
pas mus toks periodas buvo labai jau senai g.gif kažkur 1,5-2 metų. ir po to kai darželį pradėjom lankyti tai vėl pasikartojo (~2,5 metų).
Kadangi Salomėja dar buvo gana maža tai teko tiesiog išlaukti. su 4 metų vaiku manau jau galima kažką ir tartis, nes bent mane tokie isterikavimai siutina iki negalėjimo doh.gif

xxx

globusytė siunčia visoms linkėjimų. aš ją kasmet panoramos kalėdinėj mugėj sutinku. tampa tradicija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2012 12 28, 15:28)
o ar seniai ji daržiuką lanko?
pas mus toks periodas buvo labai jau senai  g.gif kažkur 1,5-2 metų. ir po to kai darželį pradėjom lankyti tai vėl pasikartojo (~2,5 metų).
Kadangi Salomėja dar buvo gana maža tai teko tiesiog išlaukti. su 4 metų vaiku manau jau galima kažką ir tartis, nes bent mane tokie isterikavimai siutina iki negalėjimo  doh.gif

Jau antri metai. Bet tikrai zinau, kad ne darziuke esme. Pas bobute kai nuvezu tas pats. Net kai einant i darba Emilija namie palieku su vyru vis tiek asaru pakalne...
Atsakyti