Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano Benulis tai 102 cm ir 16 kg smile.gif
Atsakyti
MANO RIDUKAS 112CM IR 25KG. ax.gif
Atsakyti
Šarūnėlis 112cm ir 23kg ax.gif
Atsakyti
ogo, jusu aukstumas mums nepasiekti, cia regis misija neimanoma, siaip atrodo raumeningas, na kojikes tokios truputi permatomos:) bet virsus ohoho... o sveria tik 17 kg ir 112 cm
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Lukrecijos ugio nezinau,rubus perku 110cm,o sveria 17kg
Atsakyti
121 cm ir 23,5 kg
Atsakyti
ga1 kaip visada su staigmenom biggrin.gif sveikinimai kuo nuoširdžiausi 4u.gif


Salomėja dabar 109 ir 16,5.
Atsakyti
ga1 - sveikinimai didziausi 4u.gif
Andreja 109cm ir 18kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2013 01 27, 19:13)
ga1 - sveikinimai didziausi 4u.gif
Andreja 109cm ir 18kg smile.gif

kaip tau sekasi piene,kaip sese su broliu??
Atsakyti
Sveikos,
senokai nerašiau blush2.gif Bet naujienas visad perskaitau smile.gif
Žemynos ūgio tiksliai nežinau, bet manau ne daugiau 104cm, o svoris 14.2kg smile.gif Darželyje pati mažiausia ir smulkiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantamed @ 2013 01 26, 15:58)
121 cm ir 23,5 kg



ogo...i ka tai paveldejo? Jus su vyru kiek pamenu nesate auksti, jau regis maniskis grupeje auksciausias su savo 112...

aciu mamikes uz sveikinimus, linkiu visoms pasirizti dar nevienam leliukui, tikrai nemaniau, kad tokie visiskai kitoniski jausmai apturejus mergaite...
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2013 01 27, 22:43)
kaip tau sekasi piene,kaip sese su broliu??

Puikiai bigsmile.gif auskinis vaikas mano berniukas wub.gif nezinau kur cia priezastinis rysys: jis ramus, nes as rami, ar as rami, nes jis ramus biggrin.gif o sese sutaria su broliu labai graziai wub.gif myli, buciuoja, glosto, maudyt padeda, zaislus nesa...zodziu, turbut geriau negali but smile.gif tik dabar pas ja toks amzius, kai oziu pilna, susitart sunku, o i darzeli nevedu, nes nera kam jos veziot doh.gif vyras kitam mieste dirba, ryte isvaziuoja anksti, o man su maziuku ryte vaziuot min 30 min ir vest ja i darzeli, po to parsivest vakare schmoll.gif masina salta, sniego juk niekas nenuvalys, kol vaikus apguzinu...zodziu, darom pertrauka iki pavasario su darzeliu smile.gif
Jei kas nors duotu garantija, kad ir trecias vaikas bus toks, kaip Aleksiukas - gimdyciau dar viena biggrin.gif
Stai mes
user posted image
Vestya - sese uzsakyta? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piene_66: 28 sausio 2013 - 11:18